קיבלתי $64.41 מ-Ebates לחשבון הפאיפל. זה אתר שמחזיר לנו כסף על קניות אונליין מהמון אתרים - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי $64.41 מ-Ebates לחשבון הפאיפל. זה אתר שמחזיר לנו כסף על קניות אונליין מהמון אתרים

Darksam

Recommended Posts

האתר מחזיר לנו כסף על כל רכישה. האתר אמין, רושם את העסקאות ומעביר את הכסף שמצטבר לפאיפל בתאריכים קבועים, ראו .
כל מה שצריך לעשות זה לעבור באתר של Ebates לפני הרכישה ותקבלו כסף בחזרה על כל רכישה שלכם.

תנאי לקבלת 10$ מתנה: יש להירשם ולרכוש בסכום כולל של 25$ סה"כ בקנייה אחת או יותר תוך 90 יום מיום ההצטרפות ומקבלים 10$ לחשבון.

תצרפו חברים תחתיכם במבצע החדש, תקבלו עבור כל אחד מה-3 הראשונים 25$, זה אומר 75$ שאתם מקבלים על זה שעזרת לחברים ולמשפחה לחסוך. אין חובה לצרף חברים. אתם יכולים להסתפק בלקבל כסף בחזרה על הקניות שלכם.

מידע שכדאי לדעת:
* אני מקבל הטבה של 25$ על כל אחד מ-3 האנשים הראשונים שיירשמו דרך הקישור שלי ויעמדו בתנאים שציינתי קודם. אתם מקבלים 10$ כמצטרפים חדשים לאחר עמידה ביעדים.
* למי ששואל את עצמו למה האתר מחלק כסף בחינם, אז זה כי האתר מקבל עמלה גבוהה מזו שהוא מביא לכם על כל הפניה של קונה לאתר שהם עובדים איתו.
  הכסף חזרה על הרכישה מתעדכן באתר בדרך כלל 10 ימים אחרי ביצוע הרכישה.
* יצא לי שלא קיבלתי כסף על רכישה שביצעתי, תחת הלשונית Help יש אפשרות פתיחת פנייה. כבר באותו היום, הכסף על הרכישה מתעדכן באתר.

אודה למי שיירשם דרכי באמצעות הקישור ששמתי.
לשאלות מוזמנים לכתוב לי בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אין פה קאטצ'. יש פה שירות שהאתרים משלמים ל-Ebates עליו.

על כל מעבר שלך מאתר Ebates לאתר שיש להם הסכם איתו, לביצוע רכישה, Ebates מקבלים תשלום מהאתר. האתרים רוצים עוד תנועה ועוד כסף, אפילו הענקית שם, אז הם משלמים לחברות ה-Cashback כמו Ebates תמורת תנועת קונים לאתר שלהם. 

אם השאלה שלך מופנת לסיבה ש-Ebates עושים מבצעים כאלה כדאיים, אז התשובה לדעתי היא שיש תחרות בין אתרי ה-Cashback (כמו בין וואלה שופס לאולסייל) וכל אחת רוצה שאנשים יעברו דרכה לפני שהם קונים. אני חושב תכלס מה יביא לי יותר כסף בחזרה לכיס ובצורה הכי פשוטה וקלה. Ebates מספקים את זה כרגע.

תהיה בטוח שאם זה לא היה כדאי להם, הם לא היו עושים את זה. כשאני נרשמתי במרץ, מי שנרשם קיבל 5$ ורק 5$ מתנה אם מישהו נרשם דרכך. אולי הם נותנים פוש חזק בשביל כל הקניות של החגים של הסינים והאמריקאים של סוף השנה.

כשהצטרפתי אפילו לא חשבתי על להזמין חברים, אני עושה הרבה קניות באלי אקספרס בסכומים קטנים ונרשמתי במחשבה להחזיר לעצמי כמה דולרים על הקניות. הייתי רשום קודם באתר אחר שנותן 0.5% על רכישות באלי אקספרס ואז ראיתי שכאן נותנים 5% אז בדקתי את האתר וראיתי ברשת ביקורות טובות עליהם ושהם כן משלמים לאנשים את הכסף, אז עברתי ל-Ebates. מה שחשבתי לעצמי זה שהדבר הכי גרוע שיכול לקרות זה שלא אקבל כסף בחזרה על רכישות שלי ואז אפסיק להשתמש באתר. אני לא משלם להם כלום, אני לא מביא להם כרטיס אשראי או שום אמצעי תשלום, רק מייל לחשבון הפאייפל שהם יכולים להשתמש בו רק להעביר לי כסף.

אני מקווה שזה ענה על השאלה שלך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 התייחסויות -

ראשונה, בגדול הקאצ' הוא שהחברה מקבלת כסף על זה שהיא מובילה אותך לאתר המכירה.
אתה מקבל אחוזים בודדים מהעסקה ולכן זה כדאי לשני הצדדים, כל עוד אתה יודע שמרוויחים גם עליך.

וכמובן שרצוי לציין שמפרסם הדיון פרסם לינק שהוא מרוויח עליו פי כמה וכמה מכל מי שנרשם.

אין גם בזה בעיה כל עוד זה נכתב.

התייחסות שניה, בכלל לא ברור ש-ebates הוא האתר הכדאי ביותר באופן גורף.

מומלץ לבדוק את האתרים בו קונים במקום כמו www.cashbackholic.com

מאחר ויש עשרות אתרים שמחזירים כסף, עדיף ללכת על זה שנותן את ההחזר הגבוה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Access Denied

וכמובן שרצוי לציין שמפרסם הדיון פרסם לינק שהוא מרוויח עליו פי כמה וכמה מכל מי שנרשם.

זה נכון שאני מרוויח על מי שמצטרף. לא על חשבונם ולא פי כמה וכמה. סה"כ מרוויח על 3 הראשונים 25$ על כל אחד ואחרי זה יורד ל-5$ (שזה בדיוק מה שאני מציע לאנשים לעשות בשביל עצמם).

אם זה לא היה מספיק ברור, אז אני מתנצל. אני הסברתי איך אנשים יכולים להרוויח מזה שהם מצרפים אנשים. הנחתי שאנשים יעשו אחד ועוד אחד ויבינו שכשאני מבקש מהם להירשם דרכי, זה בדיוק מה שקורה.

אני לא מסתיר מידע מאנשים. הוספתי הערה ברורה בהודעה הראשית.

ציטוט של Access Denied

התייחסות שניה, בכלל לא ברור ש-ebates הוא האתר הכדאי ביותר באופן גורף.

מאחר ויש עשרות אתרים שמחזירים כסף, עדיף ללכת על זה שנותן את ההחזר הגבוה ביותר.

אם מישהו רוצה רק לקבל אחוזים בודדים על רכישות שהוא עושה באינטרנט, אז באמת כדאי לבחור באתר אמין שנותן את האחוז הגבוה ביותר לאתרים שהאדם הספציפי קונה מהם.

מי שרוצה להרוויח 75$ ובנוסף כמה אחוזים על הרכישות שלו, שיירשם ל-Ebates.

בינתיים אני לא מכיר שום אתר מלבד Ebates שמביא לי 25$ על זה שצירפתי מישהו והוא קנה ב-25$ במהלך ה-90 יום מיום ההצטרפות.

אפשר לעשות את החישוב בפשטות: בשביל לקבל 25$ החזר, צריך לקנות בלפחות 310$ וזה בהנחה שאני מקבל 8% החזר על רכישה שזה אחוז גבוה. בשביל 75$ החזר אני צריך לקנות בקרוב ל-1,000$. אני לא מוציא סכומים

כאלה ואני מניח שרוב האנשים גם לא מוציאים סכומים כאלה אז הם לא יגיעו להחזר של 75$, ובטח לא בתקופה של חודש וחצי (עד סיום המבצע). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משקר פה לאנשים וגורם להם להבין דברים לא נכון.

כדי לקבל את ה-75 דולר שאתה מדבר עליהם, צריך 3 אנשים שונים שהפנית לאתר ושכל אחד מהם בנפרד קניות ב-25 דולר לפחות.

איך מזה הגעת לכדאיות או להחזר שאתה מציג על קניות ב- זה משהו שממש לא ברור לי וזה אפילו גובל בניסיון לרמות אנשים לטובת רווח אישי שלך.

דבר שני, גם באתרים אחרים מקבלים בונוס על הפניית משתמשים נוספים אז תעשה השוואה הוגנת אם אתה מתחיל.

ודבר אחרון, ההפרש בהחזר הכספי מגיע לפעמים לפי 2-3 בין חנויות ( ו-ebates ממש לא בין האדיבות).

זו הסיבה שאני לרוב עובד עם topcashback.com

אתה מנסה לשכנע שאתה צודק ואני טועה כי יוצא לך מזה רווח אישי.

במקום זה אני מנסה להסביר איך כל משתמש יכול להרוויח יותר בפני עצמו.

ולגבי אמינות האתרים, לכולם יש ביקורות טובות ורעות. בגדול כולם זהים.

נ.ב.

בפעם הבאה שתכניס את הלינק שלך ותמשיך לשקר בהצגת הדברים אני אפעל לחסום אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Darksam

תצרפו חברים תחתיכם במבצע החדש, תקבלו עבור כל אחד מה-3 הראשונים 25$, זה אומר 75$ שאתם מקבלים על זה שעזרת לחברים ולמשפחה לחסוך.

אני לא משקר, אני רשמתי במפורש!

לא מתאים לך שאפרסם פה קישור, תגיד וזהו. הפוסט מפורסם מ-10.10 עם 1,600 צפיות ואף אחד לא אמר כלום עד שאתה באת. יכולת גם לפנות אליי בפרטי קודם ולבקש ממני להוסיף מידע שחשוב לך שיהיה מבלי ישר לנסות להוציא אותי כמו איזה נוכל שמחפש לרמות אנשים.

מעבר לזה, אני לא בדקתי את כל האתרי Cashback שיש. אלו שכן בדקתי ואני מכיר מביאים רק 5$ על צירוף חברים. אני הצעתי לאנשים להרוויח מצירוף חברים יותר מאשר מקבלת החזר על רכישות.

אתה גם יכול לשים לב מהתמונות שאת הכסף שקיבלתי בחזרה זה 60$ מצירוף 3 חברים במבצע הקודם ורק 4.41$ קאשבק מרכישות.

אני ראיתי דרך טובה וקלה יחסית לקבל 75$ אז פרסמתי אותה בשביל שאני אקבל אותם ובשביל שאחרים יוכלו לעשות את אותו הדבר.

למה הצעתי את הבלאק פריידי או סייבר דיי? כי לרוב בן אדם שקונה בימים האלה יקנה במעל 25$ אז בפעם אחת הוא סגר לעצמו את ה-10$ מתנה (שזה שווה ערך לקבלת 40% החזר על הרכישה) ובמקביל הוא יכול להציע לחברים ומשפחה להצטרף ואז הוא יכול לקבל עליהם 75$ סה"כ לפי התנאים בציטוט. 

ציטוט של Darksam

אם מישהו רוצה רק לקבל אחוזים בודדים על רכישות שהוא עושה באינטרנט, אז באמת כדאי לבחור באתר אמין שנותן את האחוז הגבוה ביותר לאתרים שהאדם הספציפי קונה מהם.

אני לא מנסה להוציא אותך טועה, ונראה שאתה לא איתי בשיחה אלה נגדי בלי קשר למה שאני כותב כי הפוסט לא מתאים לך. אני התנצלתי בהודעה הקודמת על זה שאולי מישהו לא הבין נכון וגם כתבתי שמי שרוצה להרוויח את האחוז הגבוה ביותר, שיחפש את אתר קאשבק אמין שמביא לו את ההחזר הכי גבוה בהתאם לחנויות בהם הוא קונה.

אני הסכמתי איתך חלקית כי אני לא מכיר שום אתר קאשבק שמביא 25$ על צירוף חבר חדש בכלל ובטח לא עם תנאים קלים כאלה. אני גם לא מכיר אתר שמביא למצטרף חדש 10$, אני כן מכיר את הרוב שמביאים 5$ ויש את הישראלי שמביא 5 שקל בנדיבותו הרבה. 

לגביי האחוזים, האחוזים לא ממש עניינו אותי אף פעם כי אני קונה מעט דברים יקרים ברשת ורוב הקניות הם במחירים נמוכים מאלי אקספרס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ אבל זו נוכלות.

כשאתה מציג בכזו התלהבות עסקה שהצד השני מרוויח הרבה פחות ממך, אם בכלל, זו נוכלות.

אז אל תתנצל, פשוט תמנע מלהעלות סקאמים בפורום של אנשים שרואים עשרים מודעות כאלה כל יום ויודעים שזה סקאם.

תתמקד אולי בלפרסם את העסקאות האלה בפורום אקווריומים, שם יש הרבה פחות סיכוי שיעלו עליך.

ואם אתה בטעות עדיין חושב שזה לא סקאם על אנשים אחרים יכול להיות שהבעיה חמורה הרבה יותר ממה שנראה על פניו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה מספיק הוגן כדי להודות שהמטרה שלך היא להרוויח בעצמך ופחות לעזור לפורום.

הרי אפילו בכותרת של הדיון אתה מציג אץ זה כדרך לקבלת כסף בחזרה מקניה ולא מהפניית אנשים.

ההתחכמות שלך והניסיון להציג את הדברים בצורה לא ישרה, הם הסיבה שהורדתי לך את הקישור.

אני לא מאמין שאתה לא מכיר אתרי קאש בק נוספים, אלא מתמקד דווקא ב-ebates כי בו באופן יחסי לשאר הרווח למי שמפנה אנשים גבוה במיוחד (על חשבון אחוז ההחזר כנראה)

ורק בשביל לסגור את האופציה המקבילה לדוגמה- אני לראיה ב-topcashback קבלתי החזרים של כ-20 דולר ממוצע קניות של כ-200 דולר שזה אחוז דיי גבוה לכל הדעות ומשהו שכמעט ולא קיים ב-ebates.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...