מחשב נייד לסטודנטית לעיצוב גרפי עד 6000 ש"ח - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לסטודנטית לעיצוב גרפי עד 6000 ש"ח

Rachel Columbus

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של lompy

טוב, יש לי עוד הצעה בשבילך

Dell Latitude E7450

http://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=897128

זה דגם קצת ישן שעלה המון כסף כשהיה חדש ועכשיו הוא לא זול אבל סביר.

יש לו 16 GB, שוקל 1.7 קילו , SSD 512G

המעבד וכרטיס מסך הם מדור אחד אחורה , המעבד הוא i7 דור 5 וכרטיס מסך 840M . למרות שהם מדור ישן יותר ההבדל בביצועים בינהם למקבילים החדשים יותר שלהם הוא די קטן.

המסך הוא 14 אינץ ברזולוציה 1080P אם ציפוי נגד השתקפות. הוא לא אבל הוא עדין קיבל ביקורות די טובות. 

קודם כל שוב תודה!

לגבי הדגם הנ"ל - אני רואה שהוא מגיע עם ווינדווס 7 אז יש לי שאלה מטופשת - מאחר ואני צריכה ווינדווס 10 (עפ"י המפרט של בצלאל) זה לא אמור להיות בעיה אני מניחה? אפשר להוריד את העדכון, או שאפשר לבקש מהחנות להתקין לי כבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח, עקרונית עדכון ל 10 היה חינם עד לפני כמה חודשים. לא סגור במקרה הזה. יש דרכים עדין לעדכן בחינם ובצורה חוקית , הייתה על זה פה כתבה לא מזמן, צריך למצוא את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבדיקה שלי, אפשר למצוא בתקציב שלך מקבוק פרו 15" יד שניה, במצב מצויין, שעובר את הדרישות שלך..

מקינטוש VS לא-מקינטוש זה עניין של העדפה.

אני יכול להגיד שאני כבר 5 שנים עם מקינטוש (גם לעיצוב גרפי) ואני לא יכול לדמיין "לחזור אחורה" :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

אני אישית לא חושב שכדאי ללכת על מק. אני רואה את המחשבים שלהם ממש אוברייטד ערב שיווק טוב . החומרה שלהם יחסית למחיר מאוד חלשה. 

לדעתי ה ideapad של טובים מאוד. בהחלט יספיק לך די והותר. אם יש לך מישהו מארהב שיכול להביא לכי על זה המחיר ממש נמוך ושווה.

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01FJFN872/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1476634516&sr=8-1&pi=SX200_QL40&keywords=lenovo+ideapad+700&dpPl=1&dpID=51O247HlJyL&ref=plSrch

אם בארץ ומחשב חזק יותר את יכולה לקחת 

את ה 

Y700

חפשי בזאפ. זה מחשב ממש חיה עם רזולוציה הרבה יותר גבוהה מפול הייץ די והוא עולה בסביבות חמש.

מקווה שעזרתי בהצלחהך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מחשב מק. הסיבה היחידה שמעצבים התחילו להשתמש במק, היא שבזמנו (אי שם בסוף שנות ה-80 תחילת 90) רק למערכת של מק היה ממשק משתמש (GUI). היום, כמו שאמרו לפני אין שום סיבה שבעולם לקנות מק, סתם מייקר. מעבר לכך, המפרט של המקבוקים הוא לא חזק מבחינת חומרה, וברובם המוחלט יש שימוש במעבדי U של . כמו שאמרו מעלי, עדיף מאוד מעבד HQ, מאחר שהוא מרובע ליבות לעומת U שהם עם שתי ליבות.

לכל מעדיפי המק למיניהם, זה בסדר גמור לקנות אחד, פשוט לא שווה את המחיר במקרה הזה. ושלא יגידו שיש לי משהו נגד , ההודעה נכתבה מהמק שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמ;לק?

אני ממש הולך לבלבל אותך, אני למדתי עיצוב תעשייתי והשתמשתי בכל התוכנות הנ"ל ובתוכנות בנוסף.

לדעתי לקנות עכשיו מחשב ב6K זה אחד הדברים הכי מוזבזים שאת יכולה לעשות. בשנה הראשונה רוב המרצים מעדיפים ובדכ מחייבים לא להשתמש בכלל במחשב, בשנה שניה ושלישית את תשבי כמעט כל הזמן על מחשב בן שנה שנתיים ובשנה רביעית (פרוייקט גמר) יהיה לך מחשב מאוד מיושן, תחזוקה נכונה תחזיק אותו במצב טוב אבל יהיה סיוט לעבוד איתו

והנה מגע הבלבלול, i3 יכול להחזיק את מה שאת רוצה, i5 (אפילו דור שלישי-רביעי) מחזיק בכייף את התוכנות האלה

זיכרון 8 זה סבבה 16 זה המון וטוב. כרטיס מסך מובנה כלשהו יכול להחזיק בקלות (אין שם טקסטורות מורכבות ועיבוד מוגזם) וSSD זה סתם יקר (כן הייתי הולך על מהירות סיבוב של 7200 ולא 5400 כמו שהסטנדרט במחשבים נידים)

במחשבים יש עניין של אול אין וואן ואנשים לא נותנים דגש למבנה המקלדת\רמקולים\משקל המטען(!)\משטח העכבר וכו, דווקא את שאת סטודנטית וכנראה לא תבני לך עמדת עגינה למחשב כדאי לך לבדוק את הפרמטרים האלו

בשלושת התוכנות שציינת משתמשים המון באלט, קונטרול, שיפט ורווח כדאי לראות שלא היה איזה מעצב שהחליט להקטין את הכפתור כדי ליצר מראה נקי וכאלה

שורה תחתונה אני הייתי הולך על מחשה ב- 2000-3000 ובעוד שנתיים כשתביני מה את צריכה (לדעתי עדיין לא הרבה יותר מזה) הייתי מחפש באמת את "מחשב החלומות" שילך איתך לפרוייקט גמר 

קחי בחשבון שהמחשבים שהומלצו לך פה כנראה יעלו 2000-3000 בעוד שנתיים אם לא פחות. ואז יהיו לך 2 מחשבים ב6000 שחיפשת אבל אחד חדש ואחד שהחזיק לך חצי תואר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...