חוות דעת מאד לא טובה על פרקטיסיו PRACTICEU - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת מאד לא טובה על פרקטיסיו PRACTICEU

Karine Benguigui

Recommended Posts

לא להתקרב !!! 

אם משהו התכוונן להרשם לאתר (מכללה) של פרקטיסיו - אני מאד ממליצה לוותר.
המרצה מעולה, אין ספק. אפילו אחד הטובים, אבל הוא כנראה פרנואיד לחלוטין בנושא הבטחה. הכל נראה מאד פשוט. שלם 350 שקל בלבד והתחל עכשיו לצפות בהרצאות לחודש שלם.
אז הדבר אינו כך. נתקלתי בהליך מסורבל למדי, של התקנות של וירטול שבתוכו צריך להתקין עוד רכיבים נוספים, כי לא ניתן לצפות בסרטונים במחשב הרגיל שלי - הרי יש יותר מדי חשד ופחד להקלטת הסרטונים........
נכון שהצד השני ניסה לעזור, להתחבר למחשב שלי - לפתור את הבעיות אך הבעיות עדיין קיימות. אני לא מוכנה להמשיך כי כל הסיפור מתנהל כבר 3 ימים והרבה מאד שעות נשרפו.
בקשתי ביטול מנוי והחזר כספי - התשובה של יונתן רבזין : הסרטים עובדים - אין סיבה להחזר כספי.

כמובן שכלום לא עובד. אני לא מבינה למה הוא כל כך מתעקש לא להחזיר את הכסף - הרי לא קבלתי את המוצר.

אם יש איזה יצוג משפטי כאן בחברים שלי שיכול לכוון איך אני עכשיו מתחילה תביעה, אשמח לשמוע.

בקיצור המלצה, לא להתקרב ל"מכללה הזו"
שם המרצה והאחראי : יונתן רבזין

הוא מאד בטוח בעצמו - התנהל דיון ארוך ביננו. עברו 3 ימים עוד לא הצלחתי לצפות בהרצאות.
זה המייל האחרון שלו

בל על האנרגיה שלך.

לא יצא כלום מזה.

את סתם מפסידה 350 ₪ ולא מנצלת את הזכות שלך ללמוד, חבל.

דרך אגב אנחנו היחידים בשוק שעושים זאת,

אז אין לאף אחד שום אופציה אחרת ללמוד אונליין

בקיצור בשוק ללא תחרות (בעברית) כל זה לא משנה כלום

לעסקים שלנו, כי מי שרוצה ללמוד אונליין בזול וטוב – אנחנו היחידים גם ככה

שיהיה לך יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, למה מרחת את ההודעה עם כ"כ הרבה רווחים :D  מקשה קצת על הקריאה.

שנית, מבחינתו עשית מרתון של צפייה בהרצאות, או שראית כמה ולא מצאו חן בעינייך.

לדעתי, בשביל התביעה, יהיה עלייך להוכיח שלא הצלחת לצפות בשום הרצאה במשך שלושת הימים המדוברים. איך? אין לי שמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 9 חודשים מאוחר יותר...
הגעתי לאתר של פרקטקיו  בסביבות שנת 2013 כי רציתי ללמוד מקצוע , ראיתי מספר סרטים בטכנאות ורשתות שעניינו אותי , וממש ממש התחברתי, יונתן הוא מרצה בחסד עליון , הוא ממש ענייני ומדבר תכלס, לא מבלבל את המוח עם מיליון תאוריות הרגשתי שהוא ממש מכין אותי לעבודה ...כמובן שרכשתי מנוי (זו הייתה עוד התקופה שלוקחים הבייתה) .. ישבתי ..ראיתי המון וגם חזרתי עליהם כמה פעמים , תרגלתי בבית ..ובאמת ראיתי שהכל הולך טוב ומתחברים לי הדברים בראש ..
בקיצור לא הלאה אתכם ..לאחר שמצאתי את העבודה הראשונה , הייתי בה כשנתיים , לאחר מכן הייתי בעצמי מרצה לרשתות והלפ דסק , באחת המכללות הידועות בארץ , התקדמתי די מהר, כיום אני איש סיסטם ואחראי SIEM\SOC (אבטחת מידע) באחד ממשרדי הממשלה ..

אני חייב להודות שהכל בזכות שיטת הלימוד של יונתן והסרטים המדהימים שלו ..
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

שלום אני רוצה להתחיל ללמוד משהו במחשבים ואני בגיל 33 משהו אמר לי שאני יכול ללמוד qa או לינוקס  יש מישהו שיכול לתת גם עצה ? וגם חשבתי על מכללת practic u כי שמעתי מאנשים שלומדים huker u  ששם כול קורס עולה 20000!!! שזה מחיר גבוהה ואתה לא יודע אם תתחבר לזה או לא ואז הלך הכסף לפח.. יש מישהו מבין שיכול לתת עצה והכוונה נכונה ? תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

למדתי דרך אתר זה.

השירות שקיבלתי היה דווקה בסדר.

רק לא מומלץ מכיוון שלומדים שם על ווידאוס או עדכון לווינדאוס 7 שאנחנו כבר בווינדאוס 10.

כנ"ל על שרתים שההסבר שם על 2012.

כנ"ל חומרת מחשב.

הם מסבירים שם דברים שכבר נכחדו מהעולם.

מאוד ישן ההסברים.

ואין רלוואנטיות לחצי ממה שהם מלמדים שם היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...