השלמת מפרט ותיקונו, חסרים: מארז וספק (תקציב 1200). כרטיס מסך מחו"ל 1600 (שקל). - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השלמת מפרט ותיקונו, חסרים: מארז וספק (תקציב 1200). כרטיס מסך מחו"ל 1600 (שקל).

Riesen

Recommended Posts

שלום לכולם,

נרשמתי לאתר לפני שאני מרכיב מחשב בפעם הראשונה.

חלק לא מבוטל מהרכיבים כבר אצלי. אשמח לתובנות לגבי מה שאני מתכנן להמשך.

יעוד המחשב: מטלב, אחרי שנים עם מחשבים חלשים - משהו להתפנק. (בעתיד הקרוב משחקים, אז אוסיף כרטיס מסך).

רכיבים אשר ברשותי:

Intel® Core™ i7-6700 Processor

GIGABYTE H170M-D3HGSM

HyperX Savage 16GB (2 x 8GB) 288-Pin DDR4 SDRAM 2133 Desktop Memory

Intel® 540s Series (480GB, 2.5in SATA 6Gb/s, 16nm, TLC)

פתוח להצעות לגבי שאר הדברים.

כרגע הסתכלתי על (יודע שבחרתי case "יוקרתי", אבל חשובה לי הנראות):

corsair carbide air 240 high airflow - הולך להרכיב אותו במו ידי, כמה אני מסבך את עצמי עם הבחירה הזו לעומת MID TOWER רגיל?

Corsair 600W 80+ Gold SF600 SFX

זקוק להמלצה על כרטיס רשת כלשהו.

בתכנון לקנות בחודש הבא כרטיס מסך בחו"ל, אשמח להמלצות מכל סוג בעניין, תקציב של 1650 (שקל).

איך אני מוודא שכרטיס המסך תואם מבחינת הספק?

בחנות נאמר לי שעבור GTX 1060 הספק של ה450 יהיה בסדר, אבל אם אני רוצה את ה1070 אני צריך את ה600. איך מגיעים לחישוב הספק הזה?

תודה ושנה טובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז שנתת תומך בספק atx שבאופן עקרוני עדיף מספק sfx.

מבחינת בחירת ספק, באופן עקרוני ספק נורמלי מסוגל לתת את ההספק שרשום עליו לאורך זמן מכיוון שיש מקדמי בטחון בספק עצמו. בפועל בדר"כ ממליצים שיהיה הספק עודף. בלי המהרות המעבד שלך צורך כ80W הכרטיס כ150W תוסיף לשאר המערכת 100W תגיע ל330W, בפועל גם לזה לא תגיע כי בדר"כ הכרטיס המעבד ושאר הרכיבים לא מגיעים להספק מקסימלי בו זמנית, בפועל נהוג מקדם 0.9 שמוכפל ב330W. תחלק 450 ב300W קיים לך מקדם בטחון יפה. אם קונים 450 לוודא שיש יציאות מתאימות בpcie.

מתאמי שדרוג אפשרי וקצת המהרות הייתי קונה ספק 500-550W, אם יש מחיר טוב על מעל אין מניעה לא לקנות. מפיקים מתעלמים בחישוב מכיוון שגם ההספק של הספק הוא ללא פיקים, בדר"כ עבור פיקים מעלים כ100W מההספק שלו.

תמיד לוודא גם מה ההספק במסילות 12V, בספק נורמלי בדר"כ לפחות 85% מההספק הכולל.

עבור השאלה המקורית, 450W מספיק בקלות לgtx 970.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...