קניתי GTX 1060 ושום דבר לא השתנה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי GTX 1060 ושום דבר לא השתנה

David Ell

Recommended Posts

שלום

פתחתי נושא לפני כמה ימים, המלצתם על 1060 וקניתי, עכשיו אני מנסה להתקין אוריג'ין מראה לי שהחומרה לא תואמת, והרזולוציה (1920X1080) לא טובה, מטושטת יחסית והשוליים חורגים מהמסך.

מה לעשות? בעיה במחשב עצמו או בכרטיס? אשמח לעזרה בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

התקנת דרייבר?

באיזה כבל אתה מחובר?

מה המסך?

מסך של MAG, לא יודע דגם מדויק.

התקנתי את הדרייבר האחרון ועכשיו זה עובד עם אוריג'ין, הורדתי את כל הבאטלפילד שלי וזה מראה לי setup error...

והרזולוציה שלי היא 1920X1080, אבל היא קצת חורגת מהמסך והוא נראה קצת מטושטש כזה, כאילו העבירו עליו פילטר.. הבנת?

כבל HDMI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל DIRECTX תתקין את זה - https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35

לגבי השוליים, או שאתה מנסה לעבוד ברזולוציה שלא נתמכת, אם הדרייבר של המסך עצמו לא מותקן הוא יתן לך אופציות שלא נתמכות... בכל מקרה שוליים אפשר לסדר ולשנות דרך הדרייבר של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Lanzar

בקשר ל DIRECTX תתקין את זה - https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35

לגבי השוליים, או שאתה מנסה לעבוד ברזולוציה שלא נתמכת, אם הדרייבר של המסך עצמו לא מותקן הוא יתן לך אופציות שלא נתמכות... בכל מקרה שוליים אפשר לסדר ולשנות דרך הדרייבר של NVIDIA.

התקנתי דרייבר, התקנתי את ההכי חדש, את הקודם שלפניו ולא ראיתי שום שינוי...

תיקנתי את בעיית הדירקט עכשיו כל מה שנשאר זה התצוגה עצמה, הדבר קורה גם במשחקים (רק החלק של הטשטוש הקל) וזה משגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמצא את הדגם של המסך שלך ותרשום אותו כאן... חייב להופיע איפה שהוא...

בקשר לשוליים, לא אמרתי שהדרייבר הוא הבעיה, אמרתי שניתן לתקן את זה דרך הדרייבר, יש בהגדרות... אבל קודם צריך לראות שהמסך בכלל תומך FHD...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Lanzar

תמצא את הדגם של המסך שלך ותרשום אותו כאן... חייב להופיע איפה שהוא...

בקשר לשוליים, לא אמרתי שהדרייבר הוא הבעיה, אמרתי שניתן לתקן את זה דרך הדרייבר, יש בהגדרות... אבל קודם צריך לראות שהמסך בכלל תומך FHD...

תומך, עד עכשיו הייתי על FHD כולל משחקים.

איך אני יכול לסדר דרך הדרייבר ?

ציטוט של HuGeMouTh

הדרייבר פעיל? אתה יכול לפתוח אותו? Gpu-z מזהה את הכרטיס (כולל נתונים מהחיישנים)?

מה זאת אומרת פעיל ויכול לפתוח אותו ומזהה את הכרטיס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HuGeMouTh

האם ה control panel נפתח?

תוריד את התוכנה gpu-z ותבדוק אם היא מזהה הכל כמו שצריך.

הורדתי ואני חושב שהיא מזהה הכל כמו שצריך..

בלשונית של הכרטיס הכל מלא בלשונית של הסנסורס הכל דופק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...