אחרי העדכון האחרון של NVIDIA - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי העדכון האחרון של NVIDIA

y4niv

Recommended Posts

היי,

יש לי את הכרטיס GeForce GTX 1070 FTW ACX 3.0.

לפני העדכון האחרון כאשר הכרטיס לא היה במאמץ, המאוררים לא היו עובדים, עכשיו שמתי לב שהם עובדים גם כשאין מאמץ בכלל כאשר לא פועלת שום תוכנה/משחק ברקע.

מישהו יודע משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים זמן מה אחרי התקנת דריבר חדש, רץ לי ברקע ה assessment tool, מאמץ את הכרטיס במספר בדיקות, לפחות ב win7. במקרה הספציפי הזה מדובר במאמץ חד פעמי, פר דריבר. אבל לא יודע מה בדיוק רץ אצלך...

Sent from my -H850 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהתשובה צריכה להיות מסובכת ולא צריך לעשות בדיקות.. מאחר ואמרת שהדרייבר הישן תקין ( מאווררים לא עובדים במנוחה\עד טמפ' מסוימת ).

במידה ודרייבר אחד\שניים אחורה מסדרים את הבעיה ודרייבר חדש יותר דופק את זה שוב - אז אל תשתמש בדרייבר החדש ותחכה

לסט הבא. עוד יותר טוב אם אתה מעוניין - תפרסם את זה בפורומים של NV\Guru3d מאחר ויש שם אנשי מקצוע פעילים ששמחים

שאנשים נותנים Feedback ומדווחים על בעיות בשביל הסט הבא.. במידה וזה בעיה שיש לעוד אנשים תהיה בטוח שכבר דיווחו על זה.

תתקין סט ישן ותישאר איתו אם זה מסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה חברים.

ציטוט של ag43

תבדוק אם אין לך איזה BITCOIN MINER על המחשב. תשתמש בתוכנה כמו PROCESS EXPLORER לראות מה משתמש בGPU.

אין שום שימוש ב-GPU. השימוש עומד על 0-2%.

ציטוט של SyndromE

לפעמים זמן מה אחרי התקנת דריבר חדש, רץ לי ברקע ה Windows assessment tool, מאמץ את הכרטיס במספר בדיקות, לפחות ב win7. במקרה הספציפי הזה מדובר במאמץ חד פעמי, פר דריבר. אבל לא יודע מה בדיוק רץ אצלך...

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

זו לא הייתה הבעיה.

ציטוט של coch

אני לא חושב שהתשובה צריכה להיות מסובכת ולא צריך לעשות בדיקות.. מאחר ואמרת שהדרייבר הישן תקין ( מאווררים לא עובדים במנוחה\עד טמפ' מסוימת ).

במידה ודרייבר אחד\שניים אחורה מסדרים את הבעיה ודרייבר חדש יותר דופק את זה שוב - אז אל תשתמש בדרייבר החדש ותחכה

לסט הבא. עוד יותר טוב אם אתה מעוניין - תפרסם את זה בפורומים של NV\Guru3d מאחר ויש שם אנשי מקצוע פעילים ששמחים

שאנשים נותנים Feedback ומדווחים על בעיות בשביל הסט הבא.. במידה וזה בעיה שיש לעוד אנשים תהיה בטוח שכבר דיווחו על זה.

תתקין סט ישן ותישאר איתו אם זה מסדר.

החזרתי דרייבר אחד אחורה וזה לא עזר, כניראה שזה קרה קודם או מסיבה אחרת, יכול להיות שלא שמתי לב.

יכול להיות שזה קרה בגלל ששיחקתי קצת עם המאוררים ויכול להיות שבגלל שאני כבר לא מפעיל מזגן... בכל מקרה זה לא כ"כ מפריע לי כי הGPU USAGE עומד על 0-2% כאשר אני נמצא בדסקטופ, סתם סיקרן אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

תתעלם מהאחוזים שPROCESS EXPLORER כותב, הם לא מדוייקים. הוא טוב כדי לדעת איזה יישומים משתמשים בGPU ולא באיזו עוצמה. כמה אחוז שימוש MSI AFTERBURNER (לדוגמא) מדווח?

זה מה שעשיתי.

רק שאני משתמש ב- EVGA Precision XOC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון ביוס לכרטיס מסך במידה ואתה רוצה שהם לא יעבדו, או אופציה שנייה שאני יפרט בהמשך.

המאווררים בכרטיס מסך שלך ( בדומה לשלי ) לא אמורים לעבוד עד טמפ' מסוימת. במצב מנוחה גם ללא מזגן אם איוורור בסיסי

במארז ממוצע הכרטיס שלך לא אמור להגיע לטמפ' שמצריכות מאווררים. במידה ושיחקת עם המאווררים\פרופילים בצורה ידנית

עם התוכנה של או AB אז גם זה יכול להיות מה שגרם למאווררים לעבוד במנוחה. בכל מקרה זה אחת מהסיבות

האלה במידה וזה לא דרייבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, הבנתי מה קרה, ברגע ש- EVGA Precision XOC אז הכל עובד לפי מה שהתוכנה מגדירה ובגלל ששיניתי את הגרף של המאוררים/טמפרטורה מברירת המחדל אז זה עבד לפי מה שהגדרתי.

ברגע שיוצאים מהתוכנה זה עובד כרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...