מחשב חדש נופל בהתקנה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש נופל בהתקנה

Heretheparty

Recommended Posts

שלום לכולם, שבוע שעבר קניתי מחשב

I7 6700k

Z170 hd3p

Hyper-x 2x8 2400

Antec 500w

ביום הראשון של ההפעלה הכל עבר כולל הוינדואוס אחרי שלושה ימים כנראה הופעל fast boot מתוך המערכת, המחשב כשל ונפל, נתן לי להיכנס לביןס לסדר את ההגדרות, אחרי שנכנסתי והגדרתי מחדש הוא נפל שוב ושוב ושוב בלופ אין סופי, אחרי שחיפשתי מידע באינטרנט הבנתי שיש בעיה עם הלוחות האלה ו2400mhz שבאים און קלוק מהיצרן ולא 2133 אז הלכתי לksp ובאמת הם החליפו לי את המוצר ל2133 גם אחרי הכל עדיין לא עולה ההתקנה של הוינדואוס,

לעשות סדר בדברים

הגדרתי את הביוס בכל צורה אפשרית, איפסתי אותו שלושה פעמים דרך הcmos

ניסיתי להתקין 3 מערכות הפעלה שונות win7 win 10 ופנדורה.

ניסיתי לחבר זכרונות בכל הבלוטים אני מדבר על 1/2 ו3/4 ולא להפך, ניסיתי סלוט אחד בכל למרות שהוא בן יום והורכב עם שקית פלסטיק על היד שלא להעביר בטעות חשמל סטטי.

בדקתי את הפינים על התושבת והכל טוב db4dfdbc897124a6a712777556e4c536.jpg

פירקתי הכל והדלקתי עם מברג . עדיין אותה בעיה

עשיתי כל פעולה אפשרית לפי דעתי כדי לבדוק שכל חלק עובד מצוין וזה. ה שמצחיק שהכל באמת עובד טוב, חוץ מזה שהוא כנראה לא קורא מה ולא מצליח לכתוב, עכשיו השאלה היא האם בksp יחליפו לי את הלוח למרות שהוא תקין אבל לא תומך בכלום? הרי למצוא שיתאימו לסוג מסוים של לוח זה טמטום ביחוד שהמחשב בן שבוע, לא יודע מה אפשר לעשות בנוגע לזה הלוח הזה פשוט דוחה לא להתקרב עוד עצות לגבי הפעלת המערכת יתקבלו בברכה! תודה

Sent from my using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדיוק בדרך אליהם הקטע זה שאני הרכבתי את המחשב ולא הם, אז צריך להביא את החלק התקול, הבאתי מעבד לוח וזכרונות, אני ספציפית הרכבתי מחשבים ולפגוע פגיעה פיזית אני לא מאמין שקיים סיכוי, אני רוצה שיחליפו לי את הלוח ללוח z170 לא של גיגהבייט אחרי הפעם, אני לא מתקרב לשם יותר

Sent from my using Tapatalk

עריכה

השארתי את החלקים בKSP אעדכן על התוצאות למקרים הבאים! ד״א אחלה שירות בסניף עפולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...