מחשב לא נדלק. בעיה הכי מוזרה שנתקלתי בה בחיי - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא נדלק. בעיה הכי מוזרה שנתקלתי בה בחיי

rony77

Recommended Posts

היי.

יש לי מחשב בן איזה 6 שנים. מעבד i5 עם אוויר. המאורר של הקירור של המעבד הפסיק לעבוד. המחשב עבד למרות זאת אבל לא רציתי להפעיל אותו עד שלא אסדר את הקירור.

לאחר כמה ימים שלא נגעתי בו הפעלתי אותו כי הייתי צריך משהו מהאינטרנט, המחשב נדלק ולאחר כמה שניות נכבה, נדלק לבד שוב ולאחר כמה שניות נכבה שוב, ככה נכנס ללופ אין סופי.

אמרתי לעצמי במקום לתקן אשדרג, הלכתי קניתי מעבד I5 6600K לוח אם B150-HD3 שני סטיקים של 8 ג'יגה וקירור אוויר למעבד. יש לי חלקים שלי מהמחשב הקודם - כרטיס מסך R280 וספק seasonic 750 bronze די חדש שנקנה לפני חצי שנה. בקיצור באתי הביתה חיברתי את הלוח את המעבד שמתי משחה טרמית ואת החלקים מהמחשב הקודם הדלקתי ו... המחשב החדש נדלק ולאחר כמה שניות נכבה ונכנס ללופ אין סופי. בדיוק כמו הישן. הוצאתי הכל ברמה של השארתי רק לוח ומעבד ועדיין זה קורה. אין צפצוף ושום דבר לא עוזר, אמרתי טוב הדבר היחיד שלא חדש זה הספק רק זה נשאר. הלכתי לחבר יש לו טרמלטק 750 חיברתי ובדיוק אותו הדבר קורה. לופ אין סופי בסביבה חדשה לחלוטין. אין לי מושג כבר מה לעשות ניסיתי הכל לא יודע מה לחשוב. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח מומחה אמיתי

לפי דעתי לחצן הRESET או POWER תקול. ראיתי מחשבים עם לחצן הRESET שנותן היתתנגדות מסוימת במקום נתק וזה גורם למחשב לאיתחולים אקראיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

נא ערוך את הכותרת לפי חוקי הפורום

נא וודא כי הלוח מחובר באופן תקין עם כל החיבורים - במידה ועדיין לא עובד תנסה עם ספק אחר.

הייתי ממליץ לך לחבר רק לוח ומעבד ורק לאחר מכן להוסיך את החלקים כדי לבודד במידה ואחד החלקים המשניים מפריעים

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרויות :

1.תנקה את הלוח עם מברשת או אויר דחוס כי נראה לי שמשהו מקצר לך שם .

2.נסה לאפס את הביוס ..תוציא את הבטריה השטוחה.. תקצר את הגאמפרים של מתג כיבוי בכדי לפרוק מתח מהלוח .תחזיר תסוללה ותנסה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חומרה חדשה לא בהכרח תקינה. היו מקרים שיוצא מהמפעל / לוח / מעבד תקול.

נסה קודם כל לא לחבר את שני הזיכרונות, רק אחד מהם, ונסה בחריצים שונים, ולהצליב עם הזיכרון השני.

אם לא הולך, קח את הזיכרון הלוח והמעבד לאיפה שקנית ושישברו את הראש במסגרת האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להציל את החלקים היקרים ..לך למעבדה או תבדוק כל חלק במערכת של חבר (תבודד תקלות אפשריות). 

הבעיה בלהתעסק עם מחשב של 6 שנים זה למצוא חלקים תואמים ..לא תמיד זה שווה את זה . תגיד לנו מה השימוש שלך ונעזור לך למצוא מחשב מתאים .

בהצלחה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...