אוזניות עד 600 שקל - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות עד 600 שקל

Gilbk

Recommended Posts

אהלן חבר'ה, בקצרה - אני צריך חדשות. השימושים העיקריים הם גיימינג ומוזיקה(רוב הסוגים, אבל לרוב בעיקר היפ הופ) ומיועדות למחשב(לפעמים מחבר לטלפון לדברים ספציפיים).

חשוב שלא תהיה דליפת סאונד וההפך, שלא ייכנס יותר מדי מבחוץ(לא הולך להשתמש בהן מחוץ לבית). 

התקציב הוא עד 600 שקל ויש לי אפשרות לקנות בארה"ב.

אוזניות שהיה לי פעם נסיון ממש חיובי איתן הן הHD 280, אבל רציתי לדעת מה דעתכם.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך מיקרופון?

בעקרון אני חושב שה- MDR-1A יכולה להיות אופציה טובה, הן עולות סביב התקציב הקיים, סופר נוחות

מהקופסא, אינן זקוקות להגברה מיוחדת כלל מה שחוסך לא מעט (גם הסלולרי מספיק מעל ומעבר) ומתאימות במיוחד 

לסגנונות הראפ\ היפ הופ עם באס רך ואיכותי, ויש להן אטימה שבהחלט תיהיה מספקת למרבית האנשים.

"הבעיה" שאין אפשרות לחבר להן מיקרופון נוסח הבום פרו אם ישנו הצורך, מנגד ה-HD280 שהזכרת מגיעות

עם כבל לא נשלף לכן גם שם אין אפשרות. אני חושב שב-B&H ניתן לנסות אותן, אם לא תרצה לחכות ואתה מוכן

לחרוג מעט הן כרגע במחיר טוב של 680 שקלים עד הבית באמאזון UK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

אתה צריך מיקרופון?

בעקרון אני חושב שה-Sony MDR-1A יכולה להיות אופציה טובה, הן עולות סביב התקציב הקיים, סופר נוחות

מהקופסא, אינן זקוקות להגברה מיוחדת כלל מה שחוסך לא מעט (גם הסלולרי מספיק מעל ומעבר) ומתאימות במיוחד 

לסגנונות הראפ\ היפ הופ עם באס רך ואיכותי, ויש להן אטימה שבהחלט תיהיה מספקת למרבית האנשים.

"הבעיה" שאין אפשרות לחבר להן מיקרופון נוסח הבום פרו אם ישנו הצורך, מנגד ה-HD280 שהזכרת מגיעות

עם כבל לא נשלף לכן גם שם אין אפשרות. אני חושב שב-B&H ניתן לנסות אותן, אם לא תרצה לחכות ואתה מוכן

לחרוג מעט הן כרגע במחיר טוב של 680 שקלים עד הבית באמאזון UK.

לרוב אני מעדיף מיקרופון שולחני ככה שלא כ"כ צריך, אם יש אחלה אבל לא יותר מזה.

כמה שאלות בקשר לSony- איך הסאונד מבחינת סגנונות מוזיקה אחרים ומשחקים? יצא לי לשמוע כבר עם באס שדי דופק את כל שאר הסגנונות.

קראתי עליהן והרצתי חיפוש למחירים, וחוץ מאמזון UK כמו שאמרת, לא מצאתי מקום שבו הן עולות סביב התקציב הקיים, בשאר המקומות הן באיזור ה300$, מה אני מפספס? העניין של לחכות הוא לא בעיה כי אני אישית אהיה בארה"ב, ככה שאם אפשר למצוא ביותר זול אשמח לדעת איפה.

בקשר לחיבור מיקרופון - לא כזה קריטי כמו שאמרתי למעלה.

מה היית אומר על הHD280 בהשוואה לSony MDR-1A?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, זו לא הייתה ההמלצה הראשונה שלי וסביר שגם לא השניה למוזיקה קלאסית למשל, זו אוזניה כיפית

מאוד, עם באס מודגש יותר כיאה להרבה מהדגמים של , אבל זה לא באס זול ומרוח, מנגד גם לא הייתי קורא לו

הדוק או מהיר, זה באס רך שמשתלב יפה עם שאר התדרים, זו אוזניה של להישען אחורה לעצום עיניים ולהנות מהמוזיקה.

קשה לתאר במילים.

ראפ\היפ הופ\פופ\דאבסטאפ\אלקטרוני, היא תעשה מצויין. קלאסית\ ווקאלי אופרה וכ' לא כ"כ.

יתרון נוסף שזו אוזניה סלחנית למדי שנשמעת מעולה גם עם קבצים באיכות סבירה, וגם ישירות מיו-טיוב.

כמו שציינתי היא גם לא דורשת שום צורך בהגברה יעודית. 

לגבי גיימינג, באופן כללי בסדר גמור, לגיימינג FPS תחרותי ברשת בשביל לשמוע כל צעד וצעד של

האוייב, פחות, אבל בשביל זה צריך אוזניה עם חתימת בערך הפוכה ממה שזו נותנת, משמע 

מינימום באס, ויותר טרבל. לא בטוח שזה יתאים לך מבחינת הסאונד שאתה מחפש לטובת .

לגבי המחירים אין לי מושג, חפש דילים בחנויות שם, או אם המחיר באמאזון US דומה בערך למחיר של ה-UK

או לפחות יוצא זול יותר מהמחיר כולל מיסים ומשלוח ארצה, תשקול הזמנה של האזניות מאמאזון US

למקום שאתה שוהה בו באותו הזמן.

לא שמעתי את ה-HD280 באופן אישי, רק בסאונד דמו ולא ממש התלהבתי למרות שאפשר לקבל רק

מושג כללי על הסאונד ולא יותר. העובדות הן שהדגם הזה של הסוני ממוקם בסולם הדגמים יותר גבוה

מהסנהייזר שזה דגם די בסיסי שלהם. אם כי לסנהייזר יש מאה דגמים בערך ולסוני הרבה פחות.

לגבי הנוחות אני משוכנע שהסוני נוחות יותר, ושאיכות החומרים טובה יותר, זו אוזניה שגם נראת

הרבה יותר טוב ואלגנטית ואפשר ממש לצאת איתה החוצה בלי להתבייש. פיצ'ר נוסף שלי אישית

חשוב זה שיש לה כבל נשלף.

אני מניח שה-HD280 נוטה לכיוון של סאונד פחות מרגש וכיפי אבל יותר נייטרלי. עניין של טעם בגדול.

לגבי איכות האוזניה באופן כללי לדעתי הסוני תיקח, זו אוזניה גם יקרה יותר כמו שאתה רואה.

אופציה נוספת ואולי לא פחות טובה בתקציב זו האודיו טכניקה M40X שרבים אומרים שהיא

טובה מה-M50X היקרה יותר עם פחות מעייף ויותר מהנה. לא שמעתי אותה אישית

אבל היא מתוארת כאוזניה עם במה רחבה, פירוט והפרדה מעולים, באס איכותי וטרבל נקי.

אאל"ט היא גם מעולה לגיימינג לפי הביקורות. 

מה שכן כמו כל סדרת ה-MXX הנוחות לא בשמיים, אבל החלפת הפדים זה סיפור פשוט וניתן

בכמה עשרות שקלים לשדרג את הנוחות מהותית. 

ה-40X נמכרת במחיר סביר בארץ, ואני די משוכנע שניתן לשמוע אותן באחת החנויות המתמחות

בתחום. תבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

תראה, זו לא הייתה ההמלצה הראשונה שלי וסביר שגם לא השניה למוזיקה קלאסית למשל, זו אוזניה כיפית

מאוד, עם באס מודגש יותר כיאה להרבה מהדגמים של סוני, אבל זה לא באס זול ומרוח, מנגד גם לא הייתי קורא לו

הדוק או מהיר, זה באס רך שמשתלב יפה עם שאר התדרים, זו אוזניה של להישען אחורה לעצום עיניים ולהנות מהמוזיקה.

קשה לתאר סאונד במילים.

ראפ\היפ הופ\פופ\דאבסטאפ\אלקטרוני, היא תעשה מצויין. קלאסית\ ווקאלי אופרה וכ' לא כ"כ.

יתרון נוסף שזו אוזניה סלחנית למדי שנשמעת מעולה גם עם קבצים באיכות סבירה, וגם ישירות מיו-טיוב.

כמו שציינתי היא גם לא דורשת שום צורך בהגברה יעודית. 

לגבי גיימינג, באופן כללי בסדר גמור, לגיימינג FPS תחרותי ברשת בשביל לשמוע כל צעד וצעד של

האוייב, פחות, אבל בשביל זה צריך אוזניה עם חתימת סאונד בערך הפוכה ממה שזו נותנת, משמע 

מינימום באס, ויותר טרבל. לא בטוח שזה יתאים לך מבחינת הסאונד שאתה מחפש לטובת .

לגבי המחירים אין לי מושג, חפש דילים בחנויות שם, או אם המחיר באמאזון US דומה בערך למחיר של ה-UK

או לפחות יוצא זול יותר מהמחיר כולל מיסים ומשלוח ארצה, תשקול הזמנה של האזניות מאמאזון US

למקום שאתה שוהה בו באותו הזמן.

לא שמעתי את ה-HD280 באופן אישי, רק בסאונד דמו ולא ממש התלהבתי למרות שאפשר לקבל רק

מושג כללי על הסאונד ולא יותר. העובדות הן שהדגם הזה של הסוני ממוקם בסולם הדגמים יותר גבוה

מהסנהייזר שזה דגם די בסיסי שלהם. אם כי לסנהייזר יש מאה דגמים בערך ולסוני הרבה פחות.

לגבי הנוחות אני משוכנע שהסוני נוחות יותר, ושאיכות החומרים טובה יותר, זו אוזניה שגם נראת

הרבה יותר טוב ואלגנטית ואפשר ממש לצאת איתה החוצה בלי להתבייש. פיצ'ר נוסף שלי אישית

חשוב זה שיש לה כבל נשלף.

אני מניח שה-HD280 נוטה לכיוון של סאונד פחות מרגש וכיפי אבל יותר נייטרלי. עניין של טעם בגדול.

לגבי איכות האוזניה באופן כללי לדעתי הסוני תיקח, זו אוזניה גם יקרה יותר כמו שאתה רואה.

אופציה נוספת ואולי לא פחות טובה בתקציב זו האודיו טכניקה M40X שרבים אומרים שהיא

טובה מה-M50X היקרה יותר עם סאונד פחות מעייף ויותר מהנה. לא שמעתי אותה אישית

אבל היא מתוארת כאוזניה עם במה רחבה, פירוט והפרדה מעולים, באס איכותי וטרבל נקי.

אאל"ט היא גם מעולה לגיימינג לפי הביקורות. 

מה שכן כמו כל סדרת ה-MXX הנוחות לא בשמיים, אבל החלפת הפדים זה סיפור פשוט וניתן

בכמה עשרות שקלים לשדרג את הנוחות מהותית. 

ה-40X נמכרת במחיר סביר בארץ, ואני די משוכנע שניתן לשמוע אותן באחת החנויות המתמחות

בתחום. תבדוק.

תודה רבה על העזרה! מאוד מעריך את זה.

נראה שאלך על הסוני, אבל אבדוק גם לגבי הM40X ועניין הפדים.

יכול להיות שאחליט לצאת מגדרי ולקנות עוד אוזנייה, תוכל להמליץ לי על אחת שאתה חושב שתתאים יותר לגיימינג? (כמו שאמרת, מינימום באס, יותר טרבל)

שוב תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תמיד יכול לנסות עם מה שתקנה קודם כל, בכל מקרה ראיתי שיש את הלוג'יטק g230 באיביי במחיר זול מאוד כרגע,  מגיע עם מיקרופון מובנה והכל וחוסך התעסקות. הן נראות גם מאוד נוחות. 

חפש ת'רד במדור שנקרא "אוזניות גיימינג לילד בן עשר" יש שם קישור למכירה באיביי,  אולי זה רלוונטי עדיין,  אני פשוט כבר לא ליד המחשב. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

אתה תמיד יכול לנסות עם מה שתקנה קודם כל, בכל מקרה ראיתי שיש את הלוג'יטק g230 באיביי במחיר זול מאוד כרגע,  מגיע עם מיקרופון מובנה והכל וחוסך התעסקות. הן נראות גם מאוד נוחות. 

חפש ת'רד במדור שנקרא "אוזניות גיימינג לילד בן עשר" יש שם קישור למכירה באיביי,  אולי זה רלוונטי עדיין,  אני פשוט כבר לא ליד המחשב. 

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...