בעיה עם מסך gsync - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם מסך gsync

naki

Recommended Posts

יש לי מסך gsync של ואני מאוד מרוצה ממנו. קצב הריענון שלו 144hz. אז אני אמור לקבל מקסימום 144 fps כי הgsync מגביל תוכנתית את הכרטיס מסך...

מאתמול שמתי לב שאני מקבל במשחקים 200 fps.. אז הבנתי שמשהו עם הgsync לא בסדר...בהגדרות של המסך הgsync מחובר, וגם בלוח הבקרה של nividia. נתיקתי וחיברתי שוב את החיבור , הסרתי דרייבר עם ddu וחזרתי דרייבר אחד אחורה והבעייה לא נפתרה לי...

כשאני זז עם העכבר על השולחן עבודה הוא זז חלק וזה סימן שהgsync מחובר... רק במשחקים יש לי את הבעיה שיש לי יותר fps מ 144hz...

מה אפשר לעשות? תודה לעונים :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא צריך vsync עבור gsync.

לדעתי זה רעיון גרוע כי הvsync מגדיל lag.

הסיבה העיקרית שעשו gsync זה כדי שלא יצטרכו להשתמש בvsync והמסך ירנדר באותו קצב של הכרטיס.

לא יודע לגבי הגבלה חומרתית כמו שציינת, תעשה מה שהציעו לך במידה ואתה רוצה, תגביל fps.

**במידה וזה לא מפריעה לך מסיבות כלשהם למשל coil whine שלפעמים יש, תשאר עם יותר fps מ144, מה הבעיה עם זה?

יש כאלה שמחפשים fps גבוהה ככל שניתן כי זה משפר קצת input lag, בעיקר שחקנים מקצועיים.

**אני זוכר ש @SyndromE מהפורום ציין תכונה שעדיף להפעיל כשיש fps גבוהה במקום הgsync, אתה מוזמן לשאול אותו.

אישית לא הייתי מפעיל vsync במצב כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשקניתי את המסך הזה קניתי אותו בשביל משחקיות חלקה כשvsync כבוי.. יש לי מעל שנה את המסך הזה ואין דבר כזה לקבל מעל 144hz. בעיה עם המסכים האלה שאין להרבה אנשים.. אז אם יש לך בעיה אין הרבה שיכולים לעזור לך מניסיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו פה לא מסתדר לי. לי זכור שהמסך שלי מגביל ל144fps. אז או שעד עכשיו הכרטיס עצמו נתן מסביב 144 למרות שהמסך יכול יותר. או ששני המשחקים שעכשיו אני משחק בעייתיים בהקשר הזה. (mad max ו csgo) או שמשהו נדפק לי עם הgsync 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חקרתי לעומק את כל העניין.. מה שאני יודע זה דבר פשוט.. יש לי 980ti חשבון פעיל ומסך gsync 144hz. כל משחק שאני קונה אני מכבה vsync ובכל המקרים עד אתמול כל משחק גירד לי 144fps. אף פעם לא עבר מעל, מקסימום 144hz קבוע. תמונה חלקה ואני מאוד נהנה מזה. אני יודע שgsync מחליק לי תמונה כשvsync כבוי גם כשיש ירידות fps... ואני מנסה להבין מה השתנה שאני מקבל מעל 144fps.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...