שאלה | בחירת מוסד לימוד (אריאל \ HIT) במדעי המחשב - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה | בחירת מוסד לימוד (אריאל \ HIT) במדעי המחשב

ido S

Recommended Posts

בוקר טוב לכולם, ברצוני לבצע תואר במדעי המחשב, וברשותי עומדות שתי שאלות:

1. בהתאם לנתונים שלי, אני יכול לעשות את התואר במדעי המחשב או באוניברסיטת אריאל, או במכון HIT בחולון.
ברשותכם, אמנה חלק מהיתרונות אל מול החסרונות, בכל מוסד לימוד, ואשמח אם תענו לי על כל השאלות:

• סוג המכון: אריאל נחשבת לאוניברסיטה בעוד שHIT נחשב למכללה. האם יש הבדל בין השניים? חשוב לציין כי שניהם בעלי שכר לימוד אוניברסיטאי.
• הגעה: במידה וארשם אל אריאל - אשן במעון. נראה לי שתואר אינטנסיבי כדוגמת מד"ח, עדיף לבצע בסביבה לימודית יותר.במידה וארשם לחולון, אני אגיע ברכב פרטי (מכיוון שהמכון קרוב לבית). מה לדעתכם עדיף יותר מהבחינה הזו?
• קבלת התואר - איזה תואר יותר נחשב? מאריאל או מHIT? האם ידוע לכם היכן המעסיקים מקבלים יותר?

אשמח למענה מפורט.

2. אני צריך לעבור מכינה (גם בHIT וגם באריאל), כרגע הציעו לי להתחיל את המכינה בעוד שבועיים, ואז להתחיל ללמוד סמסטר אביב (זאת אומרת שבפברואר אלמד את החומר של סמסטר א' ובקיץ את של סימסטר ב'). הבנתי מחברה שלי שלומדת משפטים באוניברסיטת תל אביב, שזה מצב שהוא יותר מלחיץ ואולי כבר עדיף לתלמיד ממוצע כמוני, ללמוד שנה רציפה מא' (שהרי קיץ יותר קצר מסימסטר ב'). מה דעתכם?  במידה ואתם חושבים שעדיף ללמוד כבר שנה הבאה מסמטר א', האם כדאי לי לעשות את המכינה עכשיו או באפריל?

אני באמת זקוק לעצות שלכם, ואשמח לתשובות מפורטות ולהכוונה מהניסיון שלכם. זה מאוד אבל מאוד יעזור לי! בעיקר איפה כדאי ללמוד ומתי.
תודה רבה! smile.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...