בואו נראה כמה טוב ממש היבואן של Gigabyte באחריות. - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בואו נראה כמה טוב ממש היבואן של Gigabyte באחריות.

Eugeny

Recommended Posts

ציטוט של Sween

מה מצויינים בשירות?!?!?!?!?! פותח הדיון הוא במקרה חבר שלי והוא שכח לציין שהוא חיכה חודש! חודששש!!!!! לתשובה!!!! חודש!!!! 4 שבועות. 

והוא עוד צריך להגיד תודה?? יש לו מזל???

שירות טוב זה אם אומרים לו מראש שזה יקח כחודש טיפול וידאגו לו לכרטיס חילופי לבינתיים והוא ממש לא חייב להיות 980TI (על היחידה הגראפית שעל המעבד מאוד מאוד קשה להריץ מסך UHD).

פשוט הוא בן אדם מאוד סובלני, ומבחינתו לחכות חודש לתשובה זה סבבה. 

אני אישית ממש ממש לא קורה לזה שירות טוב וממש לא היתי מעביר את זה בשתיקה שחיכיתי פאקינג חודש לכרטיס.

אז איזו סיבה יש לי לא להזמין מאמזון? הטיפול שם יקח את אותו הזמן בפחות עצבים, וגם משמעותית יותר זול.

יום טוב.

לא יודע איך הגעת לחודש, הוא פירסם את הפוסט ביום שהוא הביא להם את הכרטיס ב7.9, קיבל אותו ב26.9, לפי החישוב שלי מדובר בערך ב15 ימי עסקים, נשמע כמו שירות סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Eli236

אני היחיד שנראה לו כמו טריק של פותח האשכול?

לפתוח פה אשכול ולנסות ללכלך לפני שהוא מקבל אחראיות כדי שהוא יקבל שירות טוב ויגיד טוב על החברה?

תגיד: בכמה אתה מוכר את ה tinfoil hat?    

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sween

מה מצויינים בשירות?!?!?!?!?! פותח הדיון הוא במקרה חבר שלי והוא שכח לציין שהוא חיכה חודש! חודששש!!!!! לתשובה!!!! חודש!!!! 4 שבועות. 

והוא עוד צריך להגיד תודה?? יש לו מזל???זה הגיוני בכלל שאם הוא לא מתקשר לחנות אחרי שבועיים פשוט אף אחד לא היה חוזר אליו ואף אחד לא מעדכן אותו???שוט הוא בן אדם מאוד סובלני, ומבחינתו לחכות חודש לתשובה זה סבבה. 

אני אישית ממש ממש לא קורה לזה שירות טוב. 

שוב, זה חבר שלי והוא פתח את הדיון רק אחרי שבועיים מאז שהוא שלך את הכרטיס לחנות.

אחרי שהוא שלך את הכרטיס ועברו שבועיים אמרתי לו "תשמע כבר עברו שבועיים, אתה חייב להתקשר לחנות לבדוק מה עם הכרטיס- לא הגיוני להמשיך לחכות"

הוא התקשר לחנות (אחרי שבועיים שהכרטיס אצלהם ואני הערתי לו על זה שהוא לא בודק בכלל מה עם הכרטיס) ואמרו לו שהכרטיס נשלח ליבואן ואין להם מה לעשות מכאן בנושא וצריך לחכות, ואז הוא פתח את הדיון כאן אחרי כבר שחיכה שבועיים ואחרי שהוא התקשר לחנות מיוזמתו שלו אחרי שהכרטיס כבר אצלהם שבועיים. סך הכל בלי כרטיס חודש ימים.

יום טוב.

עריכה: למה זה לא מצטט לי את "shapin" ?

ורק את עצמי P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

סליחה שאני מקפיץ דיון ישן אבל מכיוון שזה נוגע כרטיס ג'יגהבייט וגם לאותו יבואן, מור לוי, חשבתי שיהיה נכון להמשיך פה: 

אני מעוניין לרכוש כרטיס ג'יגהבייט יד שנייה שנרכש מהיבואן הנ"ל ישירות ע"י לקוח פרטי. הסתכלתי בתנאי אחריות שלהם וראיתי משהו לגבי אחריות מוגבלת שדורש בירור אז התקשרתי ודיברתי עם נציג שאומר לי שהם מוכרים ללקוחות פרטיים למטרת מיינינג בלבד אבל מצד שני במקרה של מימוש אחריות, "היצרן מחליט כמה הכרטיס "נקרע" במיינינג" והאחריות בעצם לפי שיקול דעתו" (ציטוט חופשי). אז מה נסגר עם מימוש אחריות אצלם אם אתה בנאדם פרטי, למישהו יש נסיון? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עשוי להתקל בנבזות מצד היבואן נותן האחריות אך בבית משפט היה ותגיעו לשם אתה תנצח ותזכה להגנתו.היבואן אינו בר סמכות לקבוע מה הם תנאי האחריות במידה והוא מפחית מהאמור בחוק הצרכנות שבנושא.נוסף על כך אחריות היבואן מחייבת אותו גם אם המוצר עבר יד לקונה נוסף בשרשרת למרות שיבואנים רבים מתעלמים מכך.מסטודנט למשפטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...