בואו נראה כמה טוב ממש היבואן של Gigabyte באחריות. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בואו נראה כמה טוב ממש היבואן של Gigabyte באחריות.

Eugeny

Recommended Posts

לדעתי כל הAIO הם מתכון לצרות, מהטובות ביותר עד הזולות ביותר.

נכון יש הרבה אנשים שמרוצים, אבל יש המון! תקלות הזויות ובכללי זה לא מתקרב למערכת קסטום איכותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למיטב ידיעתי את את הכרטיס יותר בארץ...

למיטב זכרוני רק מור לוי יבאו אותו.

היה לי מקרה דומה של לקוח שהיבואן פשוט נתן לו לבחור דגם של 1070 לרצונו ( במקרה של מור לוי יש רק GB ).

ברמת העקרון ואם יש לך כוח למלחמות מותר לך לדחות את ה-1070 ולדרוש את הדגם שלך, לרוב היבואן לא ישבור את הראש וייתן לך זיכוי יחסי אל מול תקופת האחריות, אם הכרטיס די חדש יש לך אפשרות לקבל סכום יפה חזרה מה שיתרום ל-1080 המיוחל:) אבל זה עם המון כאב ראש, בירוקרטיה וזמן בלי כרטיס ( יכול להיות אפילו חודשיים משלוח לGB חו"ל והחזרה לארץ)

אם יציעו לך 1070 G1 או אני אישית הייתי הולך על זה :)

אגב מור לוי הוא יבואן טוב אני לא מאמין שיעשו לך בעיות ויציעו לך REFERENCE ( אגב אין להם 1070 כזה במלאי כרגע מה שיתרום לכך :P מידע פנימי תמיד שווה :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המידע מישל!

באמת אין לי לא זמן ולא רצון לריב עם יבואן.  לא מת על 1070, אבל אם זה מה יש אקח אותו.  זאת הכל

במידה ולא יחזירו אותו בקטע של "הכרטיס עובד, מה אתה רוצה?" אז באמת אצתרך להוכיח שאני לא אידיוט. איזה כיף לאמריקאים, RMA מחלומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חלילה לא תקבל אחריות כמו שצריך, יש בית משפט לתביעות קטנות.

חצי שנה המתנה, אך בית המשפט בדר"כ יפסוק לטובתך והיבואן יאכל קש.

בתי משפט בעלי נטייה אינהנרטית לטובת הצרכן, אלא אם ברור בצורה קונטרסטית

שהלקוח פה מהונה או מנסה לצייר תמונה מעוותת.

לגבי מערכות מים, מצטרף למרבית קודמי וממליץ בחום לשמור מרחק מהדבר הזה.

לא אמין, סתם יתר, לא משפר ביצועים, ומסכן כתוצאה מדליפה את כל המחשב בכללותו.

אלקטרוניקה ומים אינם הולכים ביחד... זהו מתכון לכישלון.

קירור מים נדרש כאשר ישנו קושי ביחידת גודל/נפח מסוימת לייצר מספיק באמצעות אויר. זה קיים

בדר"כ בשימושים שונים לחלוטין, כמו מנוע בערה פנימית שמייצר אלפי, ועשרות אלפי וואטים של חום,

והדרך היחידה להפטר מכל אלו היא לקיחת החום אל חזית הרכב ולפזרה על שטח פנים גדול באמצעות הרדיאטור.

זה אינו המקרה בצעצועים של 300 וואט, והצרכן כאן מוטעה בגדול בשל בורותו ההנדסית בתחום התרמיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

טוב חחברים. היבאן קיבל בסוף את הכרטיס כתקול(היית מופתע שבלי חפירות) ו הביא כרטיס חלופי.....

20160617180225_big.png

מור לוי שיחקתם אותה!   ניכנסתי ל RMA הזה סופר ציני(מניסיון מר רב בתחום) ויצאתי עם שידרוג קטן.

תודה גם ל Plonter שהיו סובלניים איתי ומאוד נחמדים שלא רואים את זה הרבה גם כן(KSP אני מסתקל עליכם..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצחקת אותי שרשמת שדרוג קטן, חחחח

היה לך מזל ג ד ו ל.

מדובר בכרטיס שלועס את הכרטיס שהיה לך בלי מלח!

גם 1070 היית צריך לקבל בברכה.

כל הכבוד ליבואן!!!

אין לי ספק שאני אמשיך לרכוש גיגאבייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מצויינים בשירות?!?!?!?!?! פותח הדיון הוא במקרה חבר שלי והוא שכח לציין שהוא חיכה חודש! חודששש!!!!! לתשובה!!!! חודש!!!! 4 שבועות. 

והוא עוד צריך להגיד תודה?? יש לו מזל???

שירות טוב זה אם אומרים לו מראש שזה יקח כחודש טיפול וידאגו לו לכרטיס חילופי לבינתיים והוא ממש לא חייב להיות 980TI (על היחידה הגראפית שעל המעבד מאוד מאוד קשה להריץ מסך UHD).

פשוט הוא בן אדם מאוד סובלני, ומבחינתו לחכות חודש לתשובה זה סבבה. 

אני אישית ממש ממש לא קורה לזה שירות טוב וממש לא היתי מעביר את זה בשתיקה שחיכיתי פאקינג חודש לכרטיס.

אז איזו סיבה יש לי לא להזמין מאמזון? הטיפול שם יקח את אותו הזמן בפחות עצבים, וגם משמעותית יותר זול.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...