מדיניות של תוכן מוגן בזכויות יוצרים ב - vimeo - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדיניות של תוכן מוגן בזכויות יוצרים ב - vimeo

אחד שיודע

Recommended Posts

היי,

התחתנתי לפני חצי שנה, ואני רוצה להעביר את סרט החתונה המלא למשפחה שלי בצורה פשוטה. מדובר על 24 ג'יגה (אורך החתונה המלא ב - HD). 

העליתי אותו ליוטיוב, אבל משתיק חלקים ניכרים ממנו בגלל שיש בו שירים מוגנים בזכויות יוצרים.

פתחתי חשבון ב - vimeo אבל אני רואה שאפשר להעלות רק 500 מגה לשבוע.

1. האם שבוע הבא אוכל להעלות גי'גה? ועוד שבועיים ג'יגה וחצי וכן האלה.. ?

2. מה בנוגע למדיניות זכויות יוצרים ב - vimeo? גם הם כמו משתיקים חלקים עם מוגנת?

3. ראיתי שיש אפשרות "לערער" על הקביעות של (שהתוכן מוגן בזכויות יוצרים). מה קורה אם אני מערער? זה עובר לטיפול אנושי? ואז אולי יאשרו אם זה במסגרת סרט חתונה?

חפרתי,

מקווה שיש כאן מבינים בתחום

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי פשוט לדעתי לשלוח אליהם DOK עם הסרט.

במידה ואתה מתעקש דרך הרשת קנה 100G אחסון מגוגל (נדמה לי שעולה 2 דולר לחודש) ותשתף דרך Drive.

איני בטוח שיוכלו לנגן אותו ישירות מהדרייב.

ואם vimeo יאפשר לך חצי ג'יגה נוספים כל שבוע, מה זה יעזור? תחכה 11 חודשים עד שתוכל להעלות את כל הסרט? לא סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, 24GB זה יותר מדי לסרטון שאתה מתכוון להעלות לאינטרנט ולשתף עם אחרים. אני מציע לך להמיר את הפורמט של הסרטון לh.265 ולכווץ אותו עם תוכנה שקוראים לה handbrake. אחרי זה, פשוט תעלה אותו בתור קובץ לdrive או mega, או כל אתר שיתוף קבצים אחר שאתה מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולגבי ה 500 מגה, זה לא מצטבר. זה 500 מגה בחודש נקודה. אם העלת לאתר סרטונים במהלך החודש עם סך משקל מצטבר של יותר 500 מגה לא תוכל להעלות יותר. בחודש הזה. אחרת הייתי צובר שם כבר כמה טרות יפות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...