מכונת נספרסו - יותר טוב מנס קפה של בית? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכונת נספרסו - יותר טוב מנס קפה של בית?

Tsachi E

Recommended Posts

טוב, שוב המון תודה על הדעות, העצות וההעדפות שלכם ששיתפתם איתי ועזרתם לי להחליט.

מעדכן שרכשתי את המכונה הזו:

https://www.nespresso.com/il/he/order/machines/inissia-black-machine-coffee

עם ארצינו 3 שחור. אמור להגיע אליי במהשך היום, אך בינתיים, כבר הספיק להגיע אליי המשלוח הראשון שלי מנספרסו. מי ייתן, וזה יהייה רומן ארוך.

העלתי סרטון קצרצר מהמשלוח שקיבלתי,תהנו:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המכונה אמורה לעלות לו 690 שקלים ואז יקבל 150-200 שקלים (תלוי במכונה) הטבה לקניית קפסולות.

זה אומר שנפתח לו חשבון אצלם בחברה עם הסכום הנ"ל שנקבע כפלוס.

כשאני רכשתי את המכונה שלי קיבלתי 150 שקלים הטבה, החשבון שלי עדיין בפלוס ^_^

תתחדש!! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה זה היה כשקניתי את המכונה שלי?

לא רק שניסו לשכנע אותי לקנות מכונה יקרה יותר באיזה 200 שקל שכל מה שיש לה מעבר לזאת שקניתי זה שהפאנלים שלה בצדדים מתחלפים (והם מוכרים פאנלים כאלה בצבעים שונים במחיר מופקע), גם בהזמנה הראשונה שלי של הקפסולות הם ניסו לשכנע אותי לקנות חבילת "מתנה" במחיר הזוי של 500 שקל בשביל 2 כוסות ו 4-5 שרוולי קפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי הטבה על סה"כ 100 ש"ח. ההטבה תלויה בסוג המכונה, קרי, ככל שהמכונה יקרה יותר, קח גם גודל ההטבה.

המכונה עצמה לא עלתה לי 690 כי לא משתלם בעליל לקנות מנספרסו את המכונות. הם מחוייבים למחירים של נספרסו העולמית אז הם חייבים לתת מחיר בהתאם. בכל חנות אחרת שמוכרת את המכונות שלהם, תמצא מחיר זול ומשתלם יותר. אני קניתי את המכונה ביחד עם הארצינו 3 ב750 ש"ח מאחת החנויות  בארץ. אם הייתי קונה את שניהם דרך נספרסו, היה עולה לי 690 המכונה + 350 הארצינו = 1040 ש"ח. כך שחסכתי לא מעט.

מעבר להטבה על סה"כ 100 ש"ח, ישנה הטבה נוספת בדמוי הגרלה גדולה שנספרסו בארץ עורכת ללקחותיה החדשים בלבד, שאליה הוגרלתי. כל לקוח חדש שמבצע הזמנה ראשונה דרך האתר, נכנס להגרלה של 10 מכונות סיטיז אנד מילק חדשות ועוד פרסים משניים של אלפי מארזי קפסולות שיחולקו לזוכים.

אני מאוד לא אוהב את העובדה שלקוחות ותיקים יותר נותרים מקופכחים אבל לצערי זה מהלך שיווקי נטו וככה שיווק עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהסיבה שאני שותה הרבה בבית זה בגלל שיש לי איזשהוא צורך בסוכר ולא בקפה עצמו...

לא סגור בדיוק.

זה גם בעיקר בבית, אם אני במשרד ממש אין לי את אותו הצורך לשתות אבל אני גם עובד הרבה מהבית...

בכלל אם אתה תכנת ויושב הרבה מול המחשב בבית זה סיפור אחר מ"בן אדם רגיל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sargon

אני חושב שהסיבה שאני שותה הרבה בבית זה בגלל שיש לי איזשהוא צורך בסוכר ולא בקפה עצמו...

לא סגור בדיוק.

זה גם בעיקר בבית, אם אני במשרד ממש אין לי את אותו הצורך לשתות אבל אני גם עובד הרבה מהבית...

בכלל אם אתה תכנת ויושב הרבה מול המחשב בבית זה סיפור אחר מ"בן אדם רגיל".

למה כמה קפסולות  אתה מכין ביום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע המכונה, משתמש בה כבר יומיים. טחנתי כבר איזה 20 קפסולות בטעמים שונות. והגעתי לכמה מסקנות ראשונות:

- אחלה קפה, רכישה טובה.

- לא יכול להגיד שזה יותר טוב מנס. מבחינתי זה כמו להשוות בין תפוחים לתפוזים.  והבנתי שאחד לא יחליף את השני ועדיין מדי פעם אעדיף נס קפה פשוט  טייסטרס צויס בבוקר.

- קשה לי להבדיל בטעמים השונים בין סוגי הקפסולות, והבנתי שזה לא רק אני.  היחידים שממש הרגשתי הבדל זה בקפסולות בטעמים(וניל, מריר).

- קפאין לא משפיע עליי כלל. אבל זה כבר ידוע.

הנה סרטון קצרצר: 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, אז בהחלט יכולה להיות רוויה של טעמים. תכין שניים קיצוניים. נניח שחור וקרם עם אותה כמות מים. תשתה שלוק מזה ושלוק מזה. אתה אמור להשתמש ב 25-35 מיליליטר מים.

עכשיו שאני חושב על זה הנחתי שאתה שולה כאספרסו, מה שלא בהכרח נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני כותב..

אולי לא כדאי לשתות הרבה קפה אפילו לצורך השוואה.

הרי הוא לא ישפוך את זה אחרי הלגימות הללו..

פשוט לענ"ד צריך לדעת מה הכמות המספקת ליום\כל טווח זמן אחר ולא לעבור את זה, אפילו אולי מדי פעם לחסר פעם או פעמיים. יותר גרוע לא יהיה...

אגב, זה מתייחס לא רק לקפה אלא לכל דבר בחיים.

כל דבר יכול להיות רעל ויכול להיות תרופה, זה תלוי במינון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שתיתי נספרסו לפני לפחות... 7 שנים? לא זוכר.

גם, שתיתי המון, לפעמים אפילו 10 קפסולות ביום...

ממה שזכור לי זה היה די מגעיל רק כנראה בגלל הסוכר זה היה לי טעים.

בהתחלה ממש אהבתי את זה, אחר כך זה נראה לי מגעיל מאוד... אוליי זה השתנה מאז.

בכל מקרה, גם נס קפה הייתי שותה הרבה בבית, גם משהו כזה(אחריי שהפסקתי עם נספרסו).

עכשיו אני שותה קקאו.... גם קצת הרבה אבל לא נורא.

אם כבר שותים משהו הרבה אז נראה לי קקאו פחות מזיק מקפאין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עדכון:

לאחר יותר משבוע עם הנספרסו בחדר שלי, אני חייב להגיד, הנספרסו כמה רמות מעל הנס קפה. לא תפוחים ותפוזים כמו שטענתי תחילה, אם כבר עשיתי השוואה - אז, נספרסו זה סטייק פילה איכותי ונס קפה לעומת זו, קבב רומני של זוגלובק :)

אני יגיד לכם מה, הטעם פשוט נרכש כמו שחלקכם טענו, ועם הזמן שהמכונה אצלי, כל פעם ששתיתי נהנתי יותר והרגשתי את ההבדלים יותר מהפעמים הראשונות בארומות של כל קפסולה וקפסולה.

חח אני מקווה שלא אוותר על הנס ושעדיין יהייה לו מקום אצלי, כי כרגע אני רק על הנספרסו.

אני גם הגזמתי בכמות ההקפה שהכנתי לעצמי ביומיים הראשונים, מה שגרם כנראה לכהות החוש הטעם.

עכשיו אני מקפיד לשתות אחד בבוקר שאני קם ואחד בערב, זהו. ,והיתרון בבוקר,  שהפה נקי מטעמים אחרי השינה, מה שעוזר לי להרגיש את הטעם של הנספרסו הרבה יותר. 

אז הרבה תודה על ההמלצות, צדקתם בהבדלים בין האיכויות לכל הדרך. רכישה מעולה, ממליץ בחום למי שעוד מתלבט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...