The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition - שווה ? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition - שווה ?

y4niv

Recommended Posts

שלום,

לא יצא לי לשחק במשחק אבל לפי כל הביקורות הוא ממש שווה...

רציתי לדעת את דעתכם עליו בכלל ועל הגירסא הזו בפרט - האם משתלם לרכוש ?

אני אוהב משחקים כמו COD,SC2,DIABLO3,OVERWATCH...

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית אהבתי מאוד את המשחק ונהנתי ממנו מאוד.

אם אתה אוהב משחקי RPG כגון אזי תהנה מהמשחק.

המשחק כולל 4 חלקים: המשחק הראשי (עולה 40$ כיום), חבילת ההרחבות החינמית (16 תוספים של שריונות וקווסטים חינמיים) ושתי חבילות הרחבה גדולות בתשלום (10$ ו- 20$).

בקניית witcher 3 game of the year edition אתה פשוט מקבל את כולם בקניה אחת במחיר של 50$, כך שאתה חוסך 20$ לעומת קניה בחלקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כאילו greenmangaming מנסים שוב לבדוק כמה הם יכולים לעצבן את CDPR לפני שהחברה תגיב:

https://www.greenmangaming.com/games/the-witcher-3-wild-hunt-game-of-the-year-edition/

מחיר מאוד זול, אני קניתי ונראה כאילו זה עבד (הפעלה ב GOG).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HuGeMouTh

נראה כאילו greenmangaming מנסים שוב לבדוק כמה הם יכולים לעצבן את CDPR לפני שהחברה תגיב:

https://www.greenmangaming.com/games/the-witcher-3-wild-hunt-game-of-the-year-edition/

מחיר מאוד זול, אני קניתי ונראה כאילו זה עבד (הפעלה ב GOG).

תודה, ניראה לי אני אקנה היום בערב.

איך זה יכול להיות שזה יותר זול המקום אחר ? ומה הכוונה הפעלה בGOG ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החנות הזו לא עובדת עם המפתחים של המשחק, אי אפשר לדעת מאיפה הם הביאו את העותקים שהם מוכרים. בנוסף לזה שנה שעברה היה בלגן בין החנות לבין המפתחים.

הפעלה ב אומר שזה לא קוד ל steam אלה ל .com (חנות בבעלות של המפתחים של the witcher)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר קונים משחק מאתר כמו קונים משחק המוגן ע"י תוכנת ניהול זכויות יוצרים (DRM) וכדי לשחק בו יש להתחבר לשרתי לטובת אימות המשחק, לפחות התחילת המשחק (יש משחקים הדורשים חיבור on0line קבוע).

GOG.com מוכרת משחקים ללא הגנת ניהול זכויות יוצרים (DRM) וכדי לשחק במשחק אין צורך להתחבר ל- .

כל מה שנדרש זה קנייה מהם (או אימות הקנייה מgmg) והורדת קבצי ההתקנה.

לאחר מכן הקונה ללא תלוי בהם ויכול להתקין/להסיר את המשחק כמה שהוא רוצה ועל איזה מחשבים שבא לו.

אם קנייה מ- GMG והפעלה ב- עבר ל HuGeMouTh, אז אמור לעבוד גם לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני גם שקלתי קנייה והסיבה שלא קניתי ב- GMG זה כי אני יודע שאני לא אגיע למשחק בקרוב אז אני מניח שיהיו בעתיד.

סה"כ המבצע מאוד משתלם לכמות השעות שהמשחק אמור לספק. לא שיחקתי בעבר , חיכתי ל- GOTY ואני בטוח יקנה שיהיה לי זמן לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...