שאלה לגבי חיבור מיני מגבר למקור כוח נייד - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי חיבור מיני מגבר למקור כוח נייד

Adir Abelhk

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של se7en

מקריאה נוספת על המטען שלך הוא מסוגל למקסימום 600MA = 0.6A

לדעתי זה העניין.

וזה מסתדר יופי  עם הקצר.

כתוב שם 600A, שזה שש מאות אמפר, לא מיליאמפר. לא שזה יתכן/הגיוני, אבל שיהיה. אולי התכוונו 60 אמפר.

כך או כך, צריכה רגעית של 2~3 אמפרים לא אמורה להפיל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק קודם כל מול אם המטען הנייד מסוגל להפעיל אותו.

אם כן, אז כנראה שבאמת הבעיה בצריכת זרם גבוהה ברגע החיבור שהמטען מזהה כקצר ומנתק את עצמו כהגנה.

מה אפשר לעשות? לרוב המכשירים בסגנון הזה (עם קיבול כניסה גבוה) מוסיפים מעגל קטן הכולל PTC (נגד שמשנה את התנגדותו בהתאם לטמפרטורה) ובמקרים של זרמים גבוהים בהמשך גם ממסר שיעקוף אותו. אך כל זה כמובן - למי שמתעסק באלקטרוניקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון שלי עם מגברים, יש להם קבלים גדולים כדי לאפשר עבודה רציפה וחלקה של גם בביטים בולטים וחזקים

קבלים נטענים גם מאוד מהר, כמו שכבר אמרו פה , זרם רגעי מאוד חזק - מטען לא בנוי לדברים כאלה, לעומת זאת נטענות במהירות מתונה ורצופה ולזה הוא בנוי.... אז לדעתי זאת הסיבה למה הוא קורס לך כאילו יש קצר.

אם תצליח לעקוף את ההגנה נגד קצר אז אולי זה יעבוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חברים הגיוני מאוד 
לעקוף את ההגנה? חח הלוואי נראה לי לא שווה התעסקות להרוס את הסוללה הניידת בשביל זה 
אשתמש במצבר קטן :)

אם למישהו עולה רעיון יצירתי איך אפשר להתגבר על זה בלי לפרק את הסוללה אשמח נורא 

המון תודה חברים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כמו 10 קבלים של 1000uF מחוברים ישירות לכניסה... בהחלט יכול לגרום לזרם רציני. 

או להשתמש במצבר כמו שאמרת, או לבנות להם מעגל שיגביל את הזרם בחיבור, או להוסיף במקביל קטנה נטענת שתשמור על מתח קבוע בכניסה (פתרון עקום לחלוטין...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Adir Abelhk

לא מזו ולא מזו 

יש יציאה מיוחדת ללפטופים שמשם אני מחליט אם לתת 12/15/19 וולט

תבדוק עם מולטימטר כמה וולט אתה מקבל ביציאה עם התנינים להתנעה.

ואם זה בטווח שהמגבר עובד בו רוב הסיכויים שזה יעבוד משם כי זה עוקף את ההגנות ונותן גישה ישירה לסוללה.

אחרת זה לא היה מניע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי דרך התנינים של ההטענה זה באמת פועל אבל זה זרם של 12 v 
המגבר הזה פועל בכמה זרמים 12 16 19 ו 24 

כמה שהמתח יותר גבוהה כך ההספק חזק יותר 

אבל מה נעשה כנראה אצטרך להסתפק ב 12 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל שמח בשבילך.

כמה נקודות:

- בגלל שאין עכשיו רגולטור שמוציא וולטאז' קבוע (ישירות לסוללה) אתה מקבל 12V רק כשהסוללה טעונה במלואה.

מה שאומר שבאיזשהו שלב ירד המתח לוולט נמוך מכדי להחזיק את המעגל...לא קריטי אבל גם לא תוכל לנצל הסוללה במלואה.

- מאותה סיבה הייתי בודק עם היד בשימוש רציף האם הסוללה מתחממת מפריקה מהירה המשכית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...