תמונות לשניה בBF1 עם GTX1060 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות לשניה בBF1 עם GTX1060

MekoPelet

Recommended Posts

לפי בנצ'ים באינטרנט לרוב בעלי הGTX1060 מקבלים באזור ה70FPS כשהכל על אולטרה אך אצלי באותם הגדרות אני מקבל באזור ה50 עם ירידות ל40 ואפילו ל30 כשהעניינים מתחממים.

אין לי מושג עם הבעיה היא במעבד כי הוא i5 4460 ובFIRESTRIKE קיבלתי בציון עובר "VR ready\gaming PC" או באזור 9500 אם לדייק.

האם המשחק עצמו זקוק לכוח עיבוד גבוה יותר? יש צורך בשדרוג? (נ.ב הדרייברים עודכנו לאחרונים שיצאו, זה העלה את הFPS בקצת אך עדיין לא כמו בבנצ'ים)

כל המפרט :

Gigabyte h97m-d3h

Core i5 4460

8GB ripjaws ram

Gainward GTX 1060

240GB SSDnow

1TB toshiba

עריכה: המסך הינו FHD אז כמובן הרזולוציה שאני ישחק בה היא 1080p

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שים לב שה- resolution scale עומד על 42% (שווה ערך לרזולוציה הטבעית).  כל ערך מעל זה והמנוע מרדנד את המשחק ברזולוציה גבוהה יותר (ומבצע downsampling לרז' טבעית).
הם טעו בתיאור של ההגדרה ורשמו ש-100% זו הרזולוציה הטבעית.  

את המכפלה המדויקת אפשר לראות\לערוך בקובץ "Documents\Battlefield 1 Open Beta\settings\PROFSAVE_profile\..",

הגדרה "GstRender.ResolutionScale", כאשר 1.0 זו הרז' הטבעית (42%~ בתפריט המשחק).
אפשר גם לוודא את הרזולוציה האמיתית (internal" resolution") מתוך המשחק דרך פקודת קונסול  "render.drawscreeninfo 1".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

תראה אם הפקודת קןנסול עובדת כמו בbf4

PerfOverlay.DrawGraph 1

to display a CPU and GPU frame-time graph

עובד . 

למשהו כרגע בכלל הFPS היה לרוב מתחת ל40 ..

הCPU בממוצע היה ב25 והGPU בממוצע בין 15 ל20 .

אופטימיזציה גרוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של MekoPelet

עובד . 

למשהו כרגע בכלל הFPS היה לרוב מתחת ל40 ..

הCPU בממוצע היה ב25 והGPU בממוצע בין 15 ל20 .

אופטימיזציה גרוע?

הגרף מראה כמה זמן לוקח לרנדר פריים.

מה שלמעלה הוא הצוואר בקבוק כי לוקח לו יותר זמן, מצוי מעדיף צוואר בקבוק בכרטיס, ז"א שהוא מנוצל, אצלך זה במעבד.

1000/25=40 זה מה שאתה מקבל.

במקום 50-67 fps.

תעשה ניטור ותראה שבאמת המעבד מנוצל ולא משהו אחר, בזמן משחק תסגור אנטי וירוס וכל תוכנה אחרת שרצה ברקע שאתה לא חייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של y4niv

אתה אולי משחק במקרה על 1440P ?

אין לי מסך שתומך ברזולוציה הזאת.

ציטוט של rroonnii

MekoPelet

מה ה Windows שלך?

Windows 7 ultimate

ציטוט של none77

הגרף מראה כמה זמן לוקח לרנדר פריים.

מה שלמעלה הוא הצוואר בקבוק כי לוקח לו יותר זמן, גיימר מצוי מעדיף צוואר בקבוק בכרטיס, ז"א שהוא מנוצל, אצלך זה במעבד.

1000/25=40 זה מה שאתה מקבל.

במקום 50-67 fps.

תעשה ניטור ותראה שבאמת המעבד מנוצל ולא משהו אחר, בזמן משחק תסגור אנטי וירוס וכל תוכנה אחרת שרצה ברקע שאתה לא חייב.

אני לא בטוח אם הבעיה במעבד . בcinebench אני מקבל איתו באזור ה450 שזה סביר מאוד ובFIRESTRIKE כמו שציינתי זה לא מראה שיש צוואר בקבוק לכרטיס מסך (ציון גראפי 12500).

אנסה לבדוק ואחזור עם תשובה בעוד כ30 דקות לדעתי.

BRB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OR2OOO

עדכנת לדיירבר החדש שהם הוציאו היום?

אני עם I5 2500 ו-GTX1060 ומקבל באולטרה ממוצע של 70FPS.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

כמו שציינתי ,כן . חשבתי שזו הבעיה אבל זה לא עבר .

עדכון: אחרי כ20 דקות משחק עם הגרפים המעבד עדיין גבוה יותר מהכרטיס מסך כמו שנאמר קודם ..

הניצול של המעבד שלי במזמן משחק היה 100% על כל הליבות עם BOOST של ל3.4GHZ ולא עבר את ה60מעלות (תמונה מצורפת בספויילר).

ספויילר

Untitled.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שיש אופטימיזציה גרועה עבור ה CPU. במידה ואנשים מקבלים פריימים יציבים של 60-70 עם אותה

מערכת כמו שלך ( מעבד \ כרטיס מסך ) אז יש כבר משהו אחר שמפריע כמו , איזשהי תוכנת רקע\service מסוים

שפועל ולא בא בטוב עם המשחק, לא הייתי פוסל אפילו ש Win 10 יעבוד טוב יותר עם המשחק הזה אל מול 7.

שוב הכול תלוי כמה פריימים אחרים מקבלים עם מערכת בדיוק כמו שלך, מעבד וכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי אתר שמצאתי בחיפוש בגוגל המינימום זה i3 6100T והעדיפות ל i5 2300 ומומלץ i5 6600 אז המעבד שלי איפשהו בין שתי הדורות אז לא אמורה להיות בעיה של צוואר בקבוק אך עדיין יש.

כמו שנאמר כאן ע"י משתמש עם i5 2500 אמר שאין לו בעיה .

לדעתי זה או בעיה באופטימיזציה עם המעבד שלי או ככל הנראה.

ציטוט של Guarding angel

היתה לי בעיה דומה עם המערכת הנוכחית - תאפס את הביוס ותבדוק שנית (קרדיט ל-Xvertigo)

הרגע חזרתי מעבודה אנסה שוב להריץ את המשחק ואז לרסט את הביוס (שאלה: באיזה שיטה עדיף? איפוס סוללת CMOS או דרך הביוס עצמו)

ציטוט של rroonnii

תנסה את זה 

תכתוב תפקודה (מודגש ) ...ובדיוק במקום שהיא נמצאת .

כתבתי . תכף אבדוק :) 

עדכון : הסרברים של EA כמובן offline , כי מה מצפים מחברה מולטימילארדרית להחזיק שרתים כמו שצריך xD 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...