משטרת האופנה הפאשיסטית של צרפת - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משטרת האופנה הפאשיסטית של צרפת

ASI89

Recommended Posts

כלומר אתה אומר שאני לא צריך לקחת ברצינות כמעט שום דבר שאתה אומר כי אתה לא אוהב לדבר מדויק אלא רק לעשות פרובוקציות? זה מה שאתה אומר?

הקישור שלך לא נכון...
אני לא יכול להאמין לשום דבר שאתה אומר כי לפעמים אתה ממציא שטויות אז אני לא יודע למה אתה מתכוון באמת.

כל ההיקשים הלוגיים שלך מופרכים ולא קשורים למציאות. אז אוליי אתה תופס את המציאות אבל זה לא נראה ככה מהתגובות שלך.

אהה יופי... אתה הפסיכולוג של המוסלמים? יותר טוב שתגבר האלימות בצרפת כדי שיתעוררו וילחמו באיסלאם. כרגע הם מפחדים לאמר שהמוסלמים אחראים לאיסלם כדי לא להאשים את המוסלמים באיסלם ולהמשיך בBUSINESS AS USUAL.

BUSINESS AS USUAL זה הדבר הכי גרוע שצרפת יכולה לעשות וזה מה שאתה רוצה שהם יעשו.

אין ברירה, צריך מאבק אלים וצריך אותו עכשיו. לצרפת זה מאוחר מדי לשקול אופציות אחרות.

ושוב... אתה חוזר על איומי הטרור. כל פעולה שנועדה להילחם בטרור אתה תבטל אותה כפעולה שמלבה את הטרור... אז זה הביצה והתרנגולת. חייבים להילחם וללבות את הטרור בו זמנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקישור הכללי נכון רק שאתה לא רוצה לשמוע דעות אחרות ולנהל דיון עניני.

אז למה שלא תקליט את עצמך ותשמים ב לופ ?

יותר ספיציפי :

https://en.wikipedia.org/wiki/Debate

הפשטת מתרחצות תמימות , אינה מלחמה בטרור ! , זאת ניצול כוח השררה לרעה וביריונות לשמה ואת השוטרים האלו צריך להעיף לקיבנימט הביתה  .

אז מה שאתה מציע כפיתרון זאת בעצם מלחמת אזרחים כוללת כי לתפיסתך  20 אחוז מהאוכלוסייה הם אוייבי הציבור וויש לירות בהם בגלל שלבושם ,צבע עורם והמנהגים שלהם שונים משלך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה מפגר? מה אתה שם קישור לDEBATE? תגיד מה שאתה חושב דוגרי... כל כך קשה? המחשבה שלך מקושקשת.

דבר ראשון יש להם האפשרות לעזוב את החוף אני מניח. דבר שני, הן מפשיטות את עצמן, השוטרים לא מורידים להם את הבגדים. כלומר הם בוחרות להפשיט את עצמן במקום לעזוב את החוף כי כנראה שחשוב להן יותר להשאר בחוף מאשר להשאר את הבגד שלהן.

אתה שקרן, דמגוג, שמאלני ואוליי לא שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה SARGON חייב ללמוד לנהל דיון מבלי לפגוע באדם שאתה מתדיין עמו.

דבר לגוף העניין, דבר על הנושא שאתה מדבר עליו, אל תדבר על הבנאדם שאתה מדבר עמו, כי אין לזה מקום ועניין פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה...לא הייתי צריך לקלל... אבל אסי הוא פרובוקטור לא קטן... "משטרת האופנה הפאשיסיטת של צרפת" אם זה היה נאמר על המשטרה שלנו או על שמאלנים הייתם מקבלים את זה?

"השמאל הפישסטי כופה על המערב רב תרבותיות דגנרטית שנוגדת את ערכי המערב"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sargon

סבבה...לא הייתי צריך לקלל... אבל אסי הוא פרובוקטור לא קטן... "משטרת האופנה הפאשיסיטת של צרפת" אם זה היה נאמר על המשטרה שלנו או על שמאלנים הייתם מקבלים את זה?

"השמאל הפישסטי כופה על המערב רב תרבותיות דגנרטית שנוגדת את ערכי המערב"

פרובקטור אבא שלך!

כל דיון שאתה משתתף בו אתה מוריד לביבים .

כל מי שמביע דעה שונה משלך , זוכה ממך לשלל קללות כמו " משוגע" , "שמאלני" , " שקרן" ועוד.

לטובתך , אני מקווה שאתה ילד ,אחרת מצבך באמת עגום.

זה לא הפורום הפרטי שלך שאתה יכול לנבל בו את הפה כאוות נפשך.

קנה לך שרת ודומיין ופתח אתר פרטי שבו יוכלו להשתתף אך ורק אנשים שמחזיקים בדיוק באותן הדעות שלך.

אני רק חושש שתמצא את עצמך שם לבד ותשתעמם למוות ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמאלני זה לא קללה. "אבא שלך" זה לא לגטימי(מדווח).

אגב משוגע זה גם לא קללה. זה מצב נפשי. אבל לא בטוח שמותר להשתמש בזה בפורום הזה אז אפסיק להשתמש.

ואני לא מתעצבן בכל דיון רק בדיונים הביזיוניים והפאשיסטיים, אנטי ערכיי המערב ואנטי חירויות הפרט שהם רוב הדיונים שלך.

תודה על העצות שלך, אני ישקול אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, זה פורום מחשבים. תנסו להוציא את האנרגיה יותר בעזרה לקהילה מאשר בהתנגשויות בדיונים בפורום אקטואליה, אוקי? נהדר.

הדיון הזה הוא שער לגהינום של צרות מבחינתי ושאר הצוות. אני סוגר אותו בנימה המכוערת הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...