איך אין פה "רעש" על הבטא של BF1 שנפתחה היום?!? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אין פה "רעש" על הבטא של BF1 שנפתחה היום?!?

taltola

Recommended Posts

ציטוט של Sarm1x

אם אתה משתמש בWIN10 AU נסה לבטל את ה GAME DVR בXBOX APP ותעשה ריסטרט, תגיד לי אם זה עזר לך.

nope, זה מבוטל. האפליקציה של ה- הייתה בכלל מנותקת אז התחברתי ווידאתי שזה כבוי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מוזר, המשחק רץ יפה אצלי על 100FPS יציב, אבל משום מה הוא מעלה לי שגיאה של ווינדוס שממליצה לי לסגור את האפליקציה כל כמה דקות בגלל שאין מספיק זכרון, אני עם 16GB, ובסוף אחרי כשעה של משחק הוא קרס לי עם איזה ERROR של , פעם ראשונה שזה קורה לי.

כנראה צריך להזמין 1080 ועוד 16GB :)

Windows successfully diagnosed a low virtual memory condition. The following programs consumed the most virtual memory: bf1.exe (7084) consumed 9753341952 bytes, MsMpEng.exe (2728) consumed 215568384 bytes, and explorer.exe (4156) consumed 190140416 bytes.

והקריסה קרתה בגלל משהו שקשור לKERNELBASE.dll.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, המשחק רץ יפה אצלי על 100FPS יציב, אבל משום מה הוא מעלה לי שגיאה של ווינדוס שממליצה לי לסגור את האפליקציה כל כמה דקות בגלל שאין מספיק זכרון, אני עם 16GB, ובסוף אחרי כשעה של משחק הוא קרס לי עם איזה ERROR של , פעם ראשונה שזה קורה לי.

כנראה צריך להזמין 1080 ועוד 16GB [emoji4]

successfully diagnosed a low virtual memory condition. The following programs consumed the most virtual memory: bf1.exe (7084) consumed 9753341952 bytes, MsMpEng.exe (2728) consumed 215568384 bytes, and explorer.exe (4156) consumed 190140416 bytes.

והקריסה קרתה בגלל משהו שקשור לKERNELBASE.dll.

תשים לב,

רשום virtual memory.

תגדיל אותו, יש כאלה שמבטלים בכלל בגלל הssd, זה גם יכול לגרום לבעיות, תוודא גם שהזכרון על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

i7 6700 4Ghz

Fury X

16G DDR4

1440P 144Hz

המשחק רץ מעולה, והגרפיקה פצצה....אבל אאאממממ פה נגמרת החוות דעת שלי :\

אני בינתיים אומר בגלל שזאת אחת המפות הגרועות שיצא לי לשחק ב-BF לדורותיו.

אני מקווה שישחררו עוד מפה לבטא (למרות שאני סקפטי).

נכון לכתיבת שורות אלה, אני לא אהבתי ולא ניראה לי שאני ארכוש אותו בינתיים, או לפחות עד שיצאו מספר ביקורות שיסקרו את המשחק בקמפיין ובמולטי בפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדקתי את ההגדרות, אבל אני מריץ את המשחק בצורה נפלאה (i7 4770 + 770 4GB) והמשחק נראה פשוט נהדר, לא ראיתי אפילו איזור אחד שנראה רע. הבעיה היחידה שיש לי עם התצוגה, שאותה לא הצלחתי לסדר, זה שהמסכים האחרים שלי מתעוותים כאילו הרזולוציה לא מתאימה, בזמן שהיא כן מתאימה.

אבל בנוגע למשחק עצמו, ממש לא עפתי.

אהבתי ממש את BF3 וBF4 ואני רגיל להרבה דברים משם שפה העלימו, במיוחד הסימונים במיני מפה (כן, מה לעשות שהתרגלתי לזה) והמפה הענקית הזאת פשוט לא נוחה בעליל, במיוחד כשאין דרך נוחה לנוע במפה.

יש מעט רכבים, שמוגבלים במעט מאוד מושבים, ויותר מדי שחקנים שפשוט רצים כל הדרך מהבסיס.

בנוסף המדיק חסר תועלת לחלוטין, ספציפית בסיבובים שאני שיחקתי כולם בחרו להיות סנייפרים או יחידה התקפית ומה שקורה זה שאף אחד לא מחייה אותך. ניסיתי אני להיות מדיק אבל קשה לי לנסות להציל אנשים כשכל שנייה אני שומע את הקליעים (של הסנייפרים) שורקים מעליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך לא מפריע לכם שצריך לשלם 550 שקל על משחק מלא(?) 

אחרי הבטא הנוראי הזה אני דיי מקווה שכל מי שעשה פריי אורדר למשחק המלא מקבל יציקה של הראש של בר רפאלי עם פה פתוח עד הבית במשלוח של גל גדות שאומרת לך תודה על שביזבזת כל כך הרבה כסף על זה שמחרבנים לך בפה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Daniel Vep

איך לא מפריע לכם שצריך לשלם 550 שקל על משחק מלא(?) 

אחרי הבטא הנוראי הזה אני דיי מקווה שכל מי שעשה פריי אורדר למשחק המלא מקבל יציקה של הראש של בר רפאלי עם פה פתוח עד הבית במשלוח של גל גדות שאומרת לך תודה על שביזבזת כל כך הרבה כסף על זה שמחרבנים לך בפה. 

תיאור...מעניין...

אני לא עשיתי הזמנה מוקדמת, ולמען האמת אפילו לא הסתכלתי על החבילות והמחירים, אבל מה לעזאזל מקבלים באמת ב550ש"ח?

חוץ מהיציקה, בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Guy950

תיאור...מעניין...

אני לא עשיתי הזמנה מוקדמת, ולמען האמת אפילו לא הסתכלתי על החבילות והמחירים, אבל מה לעזאזל מקבלים באמת ב550ש"ח?

חוץ מהיציקה, בבקשה.

אתה מקבל משחק רגיל עם סוס אדום, קונדום שחור ענקי מעופף, וX5 קופסאות של סקינים 
#WOWWWW!!!
#אמייזיינג
https://www.origin.com/en-ie/store/buy/battlefield-1/pc-download/base-game/ultimate-edition

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...