איך אין פה "רעש" על הבטא של BF1 שנפתחה היום?!? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אין פה "רעש" על הבטא של BF1 שנפתחה היום?!?

taltola

Recommended Posts

ציטוט של IlanF

nvidia שחררה גם game ready driver (יש דיווחים שזה גורם לקריסה של המשחק, צריך למחוק את התיקיה של המשחק ב- Documents/Battlefield 1 Open Beta)

העדכון שלהם פשוט דפק לי את המשחק!

איך אני חוזר לדרייבר הקודם שהיה לי?

ומה זאת אומרת למחוק את התיקייה כולה, ואז המשחק יהיה תקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התיקיה הזו שומרת את ההגדרות של המשחק, פשוט תמחק אותה ובפעם הבאה שתכנס למשחק הוא ייצור אותה מחדש.

אם זה לא יעבוד אז תצטרך לחזור לדרייבר הקודם.

תוריד את הדרייבר הישן יותר מ- http://www.geforce.com/drivers וכשאתה מתקין תוודא שאתה מסמן clean install כדי שהוא יסיר את כל הדרייבר שמותקן לך עכשיו באופן מלא (אפשר גם להריץ DDU לפני, הוא יותר יעיל בזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה המעבד שלי כבר מתחיל להגביל אותי, אני מקבל עם 970 g1 (שלפי מה שאני רואה פריימים בודדים מאחורי ה 780ti ב bf4) סביבות ה 70-80 על high. אני אבדוק בערב שוב על אולטרה, נראה כמה ההבדל משמעותי.

אבל יש לי גם נפילות פריימים נוראיות לאיזור ה 30-40 אחרי זמן מסויים. קורה לעוד מישהו? לפי מה שיצא לי לקרוא ברשת יש דליפת במשחק שמתחילה להשפיע אחרי כמה סיבובים שגורמת לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קורה אצלי אילן, אגב אני לא על הדרייבר האחרון אלא אחד לפניו. (372.54).

כי כשהורדתי לעדכן דרייבר בשביל הבטא עוד לא יצא הדרייבר המיועד לבטא חח ולמי יש כוח שוב לעדכן הכל אותו שיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OR2OOO

איזה מעבד יש לך?

i5 3470

אגב אתה יכול לבטל את החתימה של tapatalk בהגדרות (לשונית me -> settings -> signature)

ציטוט של Sarm1x

לא קורה אצלי אילן, אגב אני לא על הדרייבר האחרון אלא אחד לפניו. (372.54).

גם עם הקודם קיבלתי בערך אותו דבר...

הממ עוד דבר שעכשיו חשבתי עליו, אולי הטקסטורות גדולות כאן וה- 3.5 (וחצי :P) גיגה VRAM לא מספיק לי וזה גורם לנפילה בביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור, הטקסטורת של המשחק האלה לא כאלה כבדות בכל זאת הכרטיס של עם 3GB ואני לא רואה שום בעיה.

אם אתה משתמש בWIN10 AU נסה לבטל את ה GAME DVR בXBOX APP ותעשה ריסטרט, תגיד לי אם זה עזר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sarm1x

אם אתה משתמש בWIN10 AU נסה לבטל את ה GAME DVR בXBOX APP ותעשה ריסטרט, תגיד לי אם זה עזר לך.

נבדוק את העניין. אני זוכר שביטלתי את זה כשהתקנתי את 10, אבל עושים שטויות בזמן האחרון וזה באמת אפשרי שהם הפעילו את זה שוב בעדכון Anniversary. אעדכן בערב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...