התייעצות לגבי רכישת מסך לגיימינג - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי רכישת מסך לגיימינג

lovakosh

Recommended Posts

אני רוצה לרכוש מסך מחשב חדש לגיימינג,

יש לי כרטיס מסך 1070

חשוב לי שיהיה 144hz ו gsync

חשבתי על המסך הזה: http://ksp.co.il/?uin=31601 

המסך הוא 27 של דל S2716DG

האם הוא מומלץ או כדאי לקחת במחיר הזה משהו אחר? או לקחת מסך יותר קטן 24,25?

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מספר אנשים פה עם המסך הזה, בחו"ל גם אוהבים אותו.

אני יכול להגיד לך מהנסיון האישי שלי, 24 זה קטן בשבילי לגיימינג, כל פעם שאני מתחיל לשחק אני מתבאס שהמסך קטן.

ביקורת: 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, אני אענה לך תשובה לא מקצועית, אבל זה מה שאני מרגיש.

אם אתה בא מTN ועובר לTN, אתה לא תרגיש כלום חוץ מהיתרונות הברורים מההבדלים בין המסכים.

אבל לעבור מIPS שיש לך היום לTN, אני כבר לא מסוגל לעשות את זה, הIPS נראים הרבה יותר טוב, במיוחד לשעות ארוכות (מבחינתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם אתה כבר מחליף מסך אז תוותר על Gsync או על 144Hz, ואולי אפילו על שניהם.

אלא אם כן אתה מוכן להשקיע 5K על מסך שיש בו הכל: http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=914912

לא הייתי מוותר על שום דבר אחר, לא על רזולוציה, לא על גודל ולא על פאנל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lovakosh

אז במילים אחרות עדיף כרגע להישאר עם המסך שלי "ולסחוב" 60HZ על FULLHD?

או שיש המלצה למסך גיימינג שכולל גם IPS?

תודה על התשובות. עוזר לי מאוד.

יש לי את המסך הזה ואני מאוד מרוצה אבל לי יש gtx 1080 ולא תמיד אני מגיע ל144.

כמו כן היו לי פיקסלים שרופים ואחרי יום באו עד אלי והחליפו לי. אז מבחינת שירות תדאג שזה יהיה מיבואן רשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רצית מסך לגיימינג , לא עריכת ותמונות , לא ישיבה ממושכת ובהייה במסמכי וורד ואקסל , גיימינג , המסך נועד בדיוק לזה .

את הSWIFT של כולם היללו בזמנו , המסך הזה הוא ה"SWIFT" של , אני לא מבין מה הבעיה בו ? מדוע שיוותר על התענוג בG-SYNC או 144HZ אם יש לו כרטיס מתאים ?

המסך מצויין בדיוק למה שאתה צריך , זה לא שתסבול בשימוש יומיומי שהוא לא משחקים , פשוט איכות הצבעים וזוויות הצפיה יהיו יותר טובות בIPS ( לא משהו מורגש עד כדי כך ובקשר לזוויות הצפיה .... די לשבת מהצד של המסך ולהגיד "לא רואים טוב מפה" מי יושב בצדי המסך בזמן שהוא עובד על המחשב ? O.o )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך שאני רוצה זה נטו למשחקים וגלישה, אני לא מתכוון לראות בו סרטים או לערוך תמונות או . בשביל מחוברת אמלי הטלויזיה למחשב.

אז שווה לקחת את ה "דל"? או להשקיע עוד קצת ולקחת את הדגם המקביל של "אסוס"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה להעדיף את הASUS על פני הDELL ולשלם יותר אלא אם העיצוב של הASUS מתאים לך יותר ממנו , מיקום יציאות הUSB הרבה יותר טוב ( בצד בניגוד לאחורי המסך בASUS ) והשירות של הוא אחד הטובים שתקבל . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...