האם ניתן לעשות משהו כנגד שיפוצים שמתמשכים לעורך כמעט חצי שנה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן לעשות משהו כנגד שיפוצים שמתמשכים לעורך כמעט חצי שנה?

Zeev86

Recommended Posts

זה נמשך כבר מהחגים האחרונים באפריל. תחילה דיירים מקומה למעטה עשו שיפוצים מוגזמים של 4 חודשים. סבלתי. אין ברירה. אבל לצערי דיירים לידי בקומה שלי תוך מספר ימים לאחר שהקודמים סיימו, התחילו גם בשיפוץ מטורף של הבית שלהם (מורידים הכל) וזה נמשך כבר כחמש חודשים אם לוקחים את זמני השיפוצים של שניהם.

וממה שראיתי איך הדירה שלהם נראית (הורידו את הכל שם כולל הכל), זה לא הולך להגמר בקרוב כי בוודאי שאם הורידו הכל הם יצטרכו לשים רצפה וכל הדברים מחדש.

האם אפשר לעשות עם זה משהו? החיים שלי נהפכו לגהנום בחצי שנה האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאר לך שמישהו היה רוצה "לעשות משהו" עם השיפוץ שלך כי השכן ממול בדיוק סיים וזה כבר רועש מלא זמן או כי זה נראה לו שייקח לך עוד המון זמן לסיים. מותר להם לשפץ ולעשות רעש כל זמן שזה בשעות המותרות ע"פ החוק. אין לך מה לעשות בנידון, אולי תשפץ גם כדי לא להיות בסביבה כל הזמן הזה. זה גם לא רעש של "ככה בא לי", זה רעש של עבודות ואין שום דרך להמנע ממנו.

אבל יש גם נקודת אור קטנה: הבניה עצמה עושה הרבה פחות רעש מהשבירה/ניסור/ריסוק של השלבים הראשונים ונשמע כאילו הם כבר לקראת סוף שלב ההריסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשכור דירה נוספת לתקופת השיפוצים ? לקפוץ להודו לחצי שנה ?

וברצינות:

חוקית אין מה לעשות, ובנוסף מותר להם לשפץ ולהרעיש גם בשעות המנוחה בין 2 ל 4 אח"הצ..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה חוקית מותר לעשות רעש מ8-23 (שיפוצים מוגבלים יותר עד 18-19 אולי, תלוי בדציבלים אני חושב). אין כלום שאתה יכול לעשות לצערי. יש סעיף מסוים שאם הרעש עובר רף דציבלים צריך לתאם מראש. אבל חוץ מזה אין שום דבר חוקי שאתה יכול לעשות אם הם עובדים בשעות המותרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, אני רגיל כבר שנים לרעש מטוסי קרב שטסים לי כל יום מעל הבית.

מה שקורה אצלי בבניין גרוע פי 10. אחרי ששוברים את כל הבית אתה לא מדביק את הכל חזרה עם דבק 5 שניות, הדפיקות נמשכות לצערי עד לסיום ואני כבר לא יודע מה לעשות.

1. הם זרקו את כל הזבל מקומה שביעית דרך צינור. וכשאני עובר בחניה זה ממש, ממש היה מפחיד. והכי מצער שזה קורה בחופש הגדול כשילדים מסתובבים והם לא שמים שם אף אחד שישגיח על זריקת הזבל מהקומה השביעית.

2. רוב הזמן הם משאירים דלת פתוחה. אני די בטוח שכשהדלת פתוחה זה מכפיל את הרעש.

3. יום אחד המעלית לא עבדה. אני בבגדים לבנים יוצא לעבודה ואין לי איך לעבור. חסמו לגמרי את המדרגות והייתי צריך לטפס על זה מעל. במזל לא לכלכתי את הבגדים. 

אין עם מי לדבר. אני בסוף יום עבודה ניגשתי לאחד העובדים ושאלתי אותו די בנימוס למה חסמו את המדרגות, הוא מצידו קיבל קריזה התחיל לצעוק עלי "קודם כל תרגע" וכו חשב אני איזה ילד. מהר מאוד השתקתי אותו אבל מה שאני מנסה לומר שאם במקרה הזה הייתה כזאת תגובה מצידם אז אין פשוט עם מי לדבר ואני מחפש אולי איזשהי פירצה מבחינת החוק על מנת לסיים את הסיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונגיד ומצאת פרצה בחוק ועצרת להם את השיפוצים, אז עצרת את הסיוט והפכת אתה לסיוט שלהם.

זה לא יימשך לנצח, אם זה גולש לשעות הערב תוכל לבקש מבעלי הדירה להפסיק את העבודות בשעות סבירות.

שכנות טובה היא גם עניין חשוב, הם לא עושים רעש כי הם מנגנים בכלי נגינה ולא סופרים אף אחד, הם משפצים, זו תקופה, זה יעבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

ונגיד ומצאת פרצה בחוק ועצרת להם את השיפוצים, אז עצרת את הסיוט והפכת אתה לסיוט שלהם.

זה לא יימשך לנצח, אם זה גולש לשעות הערב תוכל לבקש מבעלי הדירה להפסיק את העבודות בשעות סבירות.

שכנות טובה היא גם עניין חשוב, הם לא עושים רעש כי הם מנגנים בכלי נגינה ולא סופרים אף אחד, הם משפצים, זו תקופה, זה יעבור.

איזה בעלי דירה. לא ראיתי אותם כבר חודש. נראה לך הם יחיו שם ויסבלו בתוך כל ההריסות?

זה כן נמשך לנצח. חצי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל בזה שאאחל לך ששאר השכנים לא יחליטו להצטרף לחגיגה ושהשיפוצים יסתיימו כמה שיותר מהר.

דבר שני- או שתתחיל אתה להצטרף לחגיגה, או שתמצא עוד שכנים כמוך שסובלים וככה תתנחם..

חוץ מזה-תנסה לראות מה אומר הרב .

לי הוא אומר ככה:

1.אחד

2. עוד משהו

3. כל מה שיצא בנושא

מקווה שזה יעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...