אנחנו לא מוכנים ל4K ובלה בלה בלה - דיי! - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנחנו לא מוכנים ל4K ובלה בלה בלה - דיי!

Zeev86

Recommended Posts

אני רואה במשחקים כמו witcher 3 או division הבדל משמעותי ביותר בין FHD ל ואם המחיר הוא לרדת מ 60 FPS ל 40 עבורי זה שווה את זה. יותר מזה אחרי שראיתי את החדות ב אני לא מסוגל לגרום לעצמי לרדת אפילו ל 2K שגם שם אני מקבל 60+ FPS. עכשיו כשעברתי למסך 75" זה אפילו עוד יותר קריטי אבל ראיתי הבדלים גם על המסך 24" הקודם שהיה לי.

לא מנסה לשכנע אף אחד אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של shapin

3440X1440 זה פשרה נהדרת, גם אולטרה רחב, הרבה שטח עבודה, רזולוציה גבוהה, לרוב פנלים מעולים, מעל 60HZ, לא תובעני כמו 4k.

לא מצאתי אחד כזה עם פאנלIPS + , מעל 60HZ, אתה יכול לפרגן בקישור??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של y4niv

nec, פותח הדיון זילזל בכל מי שלא ענה תשובה לדעתו.

הומור לא הומור, כשמזלזלים בך זה לפעמים פוגע ולפעמים מעצבן.

אם הוא פתח דיון וביקש את דעת הקהל שיגיד תודה ולא יבלבל את המוח.

אם הוא מלכתחילה היה סגור על מה הוא רוצה אז למה הוא ביכלל שאל ?

אגב, אם אני הייתי מנהל הפורום הייתי מוחק לו את הדיון רק בגלל שהוא ביקש עצה לזילזל בדעת האחרים וחוסם אותו לאיזה יום יומיים.

משעשע. הערתי לך איזו הערה קטנה בדיון אחר והדלקתי אותך עד כדי כך שאתה רודף אותי בכל דיון. אותי אישית זה רק מצחיק, סתם שתדע.

בצעירותי ניהלתי הרבה פורומים גדולים וקטנים. ניהלתי שרתי משחק שהיו מפוצצים גם בשעות המאוחרות של הלילה. אז כשקהילות היו מגובשות לפני עידן DLC ומשחקי המשך כל שנה.

למה אני אומר את זה. אני מספר את זה כי יצא לי לראות טיפוסים כמוך ואף גרועים יותר. לעתים רחוקות מישהו היה מקבל אצלי באן, אם זה בשרתי משחק או בפורומים אותם ניהלתי.

אתה רק מראה כמה הפטיל אצלך קצר, שהחשיבה אצלך די צרה, והתמונה הכללית בסוף מתארת שאתה לא בנאדם מספיק בוגר. ואני בספק אם מישהו היה מביא לבנאדם כמוך ניהול באיזשהו חור, שלא נדבר על פורומים ושרתי משחק גדולים כמו שאני ניהלתי בצעירותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

ACER X34 זה המסך שאני הכי אוהב בקטגוריה.

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=Predator-X34

אני חושב שמתארגנת מכירה קבוצתית שלו מס' 2 בשרשור הזה:

פאק זה נראה טוב, ראיתי שפרסמת שם את הדגם החדש שלו שאמור להגיע בסוף השנה, נראה לי שאחסוך עוד קצת ואחכה לו,
זה גם עונה על הדילמה שלי של 1440P 144Hz VS. 60Hz :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית חושב דאפשר בימים קשים אלו להתפשר על 1440p וכפיצוי ל . להביא מסך 144 בהחלט יש הבדל משמעותי. זה ממיסיון אישי שלי בלבד. מוכנים ל לגעתי זה יותר בקטע של פרימיום מינימלי ושיווקי. מן הסתם שזה עוד לא מספיק התבשל בתנור.. וכבר אנשים קופצים ברחבי הפורומים ושואלים כל היום שאלות איך זהו יפעל לי על . ואיזה הגדרות כדאי להוריד.. ועל זה כבר אפשר להגיד בלה בלה בלה . מילא נובים שלא מבינים כלום ורוצים ללמוד אבל אנשים שיודעים לקרוא ביקורות לא אמורים להתחיל לפתוח דיונים סוערים על מה שאנשים שאלו כאן כבר 1000 פעם.

Sent from my -H815 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אני סובר שאפשר בימים אלו להתפשר על 1080P, משום שתחת גראפיקה מרונדרת CGI, אין ממש שפור איכות ויזאולי

משמעותי בתמונה המתקבלת. לא במרחק הישיבה הטיפוסי מול מסך מחשב. לא בטכנולוגיה הגראפית דהיום.

כן יש שפור בעליה מעל 1080P בתמונות סטילס או בוידאו מצולם אופטי.

אך זה לא הנושא שעליו אנו מדברים בפורום האצה גראפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של netanel38121

אני אישית חושב דאפשר בימים קשים אלו להתפשר על 1440p וכפיצוי ל 4k. להביא מסך 144 בהחלט יש הבדל משמעותי. זה ממיסיון אישי שלי בלבד. מוכנים ל 4k לגעתי זה יותר בקטע של פרימיום מינימלי ושיווקי. מן הסתם שזה עוד לא מספיק התבשל בתנור.. וכבר אנשים קופצים ברחבי הפורומים ושואלים כל היום שאלות איך זהו יפעל לי על 4k. ואיזה הגדרות כדאי להוריד.. ועל זה כבר אפשר להגיד בלה בלה בלה . מילא נובים שלא מבינים כלום ורוצים ללמוד אבל אנשים שיודעים לקרוא ביקורות לא אמורים להתחיל לפתוח דיונים סוערים על מה שאנשים שאלו כאן כבר 1000 פעם.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

האמת שציפיתי בהמון ביקורות בYOUTUBE לפני שהלכתי על הכרטיס ואולי ביקורת אחד נתנה מספרים נכונים. בכל השאר המספרים היו נמוכים הרבה יותר. וזה די מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Zeev86

משעשע. הערתי לך איזו הערה קטנה בדיון אחר והדלקתי אותך עד כדי כך שאתה רודף אותי בכל דיון. אותי אישית זה רק מצחיק, סתם שתדע.

בצעירותי ניהלתי הרבה פורומים גדולים וקטנים. ניהלתי שרתי משחק שהיו מפוצצים גם בשעות המאוחרות של הלילה. אז כשקהילות היו מגובשות לפני עידן DLC ומשחקי המשך כל שנה.

למה אני אומר את זה. אני מספר את זה כי יצא לי לראות טיפוסים כמוך ואף גרועים יותר. לעתים רחוקות מישהו היה מקבל אצלי באן, אם זה בשרתי משחק או בפורומים אותם ניהלתי.

אתה רק מראה כמה הפטיל אצלך קצר, שהחשיבה אצלך די צרה, והתמונה הכללית בסוף מתארת שאתה לא בנאדם מספיק בוגר. ואני בספק אם מישהו היה מביא לבנאדם כמוך ניהול באיזשהו חור, שלא נדבר על פורומים ושרתי משחק גדולים כמו שאני ניהלתי בצעירותי.

חמוד שלי, הדיבור המתנשא שלך ממש לא עושה עליי רושם, ובטח לא עושה עליי רושם שניהלת איזה פורום וחצי "בצעירותך" ממש מעניין לי את התחת.

ראית טיפוסים גרועים ממני ? באמת כל הכבוד לך... ממש נסיון חיים משובח, ש-א-פ-ו !!!   אההה, רגע, אבל בכלל לא ראית אותי... אז איך אתה משווה אותי למשהו או מישהו אחר ?

פתיל קצר, האמת, פה באמת צדקת. לגבי טרולים אטומים כמוך אכן יש לי פתיל קצר, אני לא אוהב שמזלזלים בי, במיוחד "חכם" כמוך שלא מכיר אותי. אתה שוכח שאתה זה שביקש עצה מאחרים.

אהה, דרך אגב, כותבים פתיל ולא פטיל אדוני המנהל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של y4niv

חמוד שלי, הדיבור המתנשא שלך ממש לא עושה עליי רושם, ובטח לא עושה עליי רושם שניהלת איזה פורום וחצי "בצעירותך" ממש מעניין לי את התחת.

ראית טיפוסים גרועים ממני ? באמת כל הכבוד לך... ממש נסיון חיים משובח, ש-א-פ-ו !!!   אההה, רגע, אבל בכלל לא ראית אותי... אז איך אתה משווה אותי למשהו או מישהו אחר ?

פתיל קצר, האמת, פה באמת צדקת. לגבי טרולים אטומים כמוך אכן יש לי פתיל קצר, אני לא אוהב שמזלזלים בי, במיוחד "חכם" כמוך שלא מכיר אותי. אתה שוכח שאתה זה שביקש עצה מאחרים.

אהה, דרך אגב, כותבים פתיל ולא פטיל אדוני המנהל.

אני מחכה שתתן לי (או תגרום לי, כפי שניסית) לבאן מהפורום הזה, אדוני המנהל.

אתה די משעשע אותי, כי אתה ממשיך להתעצבן על כל הודעה שלי מאז שהערתי לך על משהו לפני כשבועים באיזה דיון. האמת שאני כבר לא זוכר על מה. אבל זה שאתה עדיין רוגז - הדבר משעשע כפליים.

אתה יכול להמשיך לקרוא לי טרול עד מחר. כל הודעה שלך משעשעת אותי יותר. אז אנא, המשך עם זה.

אגב, רמת הכתיבה שלך לא מכפרת על טעות כתיב שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב המקרים בביקורות אם תשים לב רוב האנשים יגידו ש זה הדבר ושזה מהממם וכ'ו. אבל בפועל רובם מסכימים שעדיין ההשקעה וההוצאה הכספית אל מול הביצועים הם דבר אחר לגמרי. ( למעט עשירים...) בגלל זה אני ויתרתי על 1080 ב sli ולקחתי רק 1080 אחד. על מסך לעומת זאת השקעתי ולקחתי את pg279q עם תדר 144 ו ips איכותי ותאמין לי שעם רזולוצייה 1440 ושכל המשחקים ובמיוחד משחקי fps רצים לי כמו שרק בחלומותי מלפני 3 שנים הייתי רוצה שהם ירוצו אני פשוט מאושר ואין טוב יותר מזה. זה דבר שאישית אביא אך ורק מתי שיצאו כרטיסים שיודעים להתמודד היטב הדבר הטובעני הזה .

Sent from my -H815 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Zeev86

אני מחכה שתתן לי (או תגרום לי, כפי שניסית) לבאן מהפורום הזה, אדוני המנהל.

חחחח אפילו הבנת הנקרא אין לך... גם לא מקוריות ובטח שאין לך עוד כמה דברים שצריך כדי לנהל חיים בצורה בסיסית. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של netanel38121

ברוב המקרים בביקורות אם תשים לב רוב האנשים יגידו ש 4k זה הדבר ושזה מהממם וכ'ו. אבל בפועל רובם מסכימים שעדיין ההשקעה וההוצאה הכספית אל מול הביצועים הם דבר אחר לגמרי. ( למעט עשירים...) בגלל זה אני ויתרתי על 1080 ב sli ולקחתי רק 1080 אחד. על מסך לעומת זאת השקעתי ולקחתי את pg279q עם תדר 144 ו ips איכותי ותאמין לי שעם רזולוצייה 1440 ושכל המשחקים ובמיוחד משחקי fps רצים לי כמו שרק בחלומותי מלפני 3 שנים הייתי רוצה שהם ירוצו אני פשוט מאושר ואין טוב יותר מזה. 4k זה דבר שאישית אביא אך ורק מתי שיצאו כרטיסים שיודעים להתמודד היטב הדבר הטובעני הזה .

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

האמת שלא ראיתי די הבדל בין 1080p ל-2K בחלק מהמשחקים, כמו Witcher 3 לדוגמא על המסך שלי. יכול להיות בגלל שזה . בכל מקרה כן, הכרטיס הנל מריץ הכל מעולה על 2K. תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ZEEV אולי לא בכל המשחקים אפשר להשים לב להבדל אבל בחלק מהם כמו BIOSHOCK IN או DOOM החדש שיצא אפשר להשים לב להבדל האומנם הוא לא עד כדי כך בהשוואה ל אבל עדיין מרגישים את ה Texture מתוח יותר ויותר בולט לעין דבר שב 1080 נראה פחות,. 

W 4 נראה מהמם ב האמת שיש כמה משחקים שהייתי רוצה לחוות על בחוויה חלקה על 144MHZ אבל זה ממש נראה חלום בתדר כזה נראה לי שגם 4 טיטאנים לא יוכלו לסחוב את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...