אנחנו לא מוכנים ל4K ובלה בלה בלה - דיי! - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנחנו לא מוכנים ל4K ובלה בלה בלה - דיי!

Zeev86

Recommended Posts

רק בשנה וחצי האחרונות קיבלנו את השילוב המדהים של 1440P IPS ב-144HZ ו-GSYNC/FREESYNC. 

עד שנראה אותו דבר ב- אני מאמין שיעברו לפחות שנתיים אם לא שלוש, וגם אז, יכנס במחיר פרימיום של 800-1000 יורו בשנה הראשונה עד שירד ל-600-800 יורו בשנה השנייה יחד עם רביזיות מסכים יותר איכותיות. בדיוק אותן מסוכות שעבר ה-1440P שכולל את כל הפיצ'רים הללו. 

רק צריך לזכור את המסוכה הראשונה שמסמלת את תחילת הדרך, תקן שיכול להריץ בקצב רענון כזה גבוה. 

הסיבה שאני מזכיר בהקשר עמוס הפיצ'רים הללו היא כי מי שבבעלותו מסך 1440P עמוס בהן, ספק (גדול) כי יוותר על אפילו פיצ'ר אחד בשביל

כולל אותי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של HunterVee

YNC. 

עד שנראה אותו דבר ב-4k אני מאמין שיעברו לפחות שנתיים אם לא שלוש, וגם אז, יכנס במחיר פרימיום של 800-1000 יורו בשנה הראשונה עד שירד ל-600-800 יורו בשנה השנייה יחד עם רביזיות מסכים יותר איכותיות. בדיוק אותן מסוכות שעבר ה-1440P שכולל את כל הפיצ'רים הללו. 

רק צריך לזכור את המסוכה הראשונה שמסמלת את תחילת הדרך, תקן שיכול להריץ 4k בקצב רענון כזה גבוה. 

הסיבה שאני מזכיר 4k בהקשר עמוס הפיצ'רים הללו היא כי מי שבבעלותו מסך 1440P עמוס בהן, ספק (גדול) כי יוותר על אפילו פיצ'ר אחד בשביל 4k

כולל אותי 

כבר יש 

http://www.144hzmonitors.com/monitors/asus-computex-2016-27-inch-4k-144hz-gaming-monitor/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, מדהים, הם רצו בזמן שישנתי :bounce:

אתה לא יודע מה עשית לי אלון... לי ולארנק שלי... 

כי אם בסוף מסתמן שזה כולל GSYNC אז רשימת הקניות לקריסמס תצטרך לתפוח... 

קאסטם לופ ב-1000$ ו-TITANX בעוד 1200$... והמסך הזה בעוד (אני מניח) ~1100$. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע שאתם מבלבלים בין שני דברים. קיים חי ונושם, אפשר לשחק עם זה היום - לא באופן שגיימר יכול לכנות את זה סטנדרט.

הכוונה למעבר ל ( במחירים אוניברסליים ) זה שגיימרים מושבעים ( כמוני ) שמבחינתם כרטיסי 1060\480 זה משהו שאפשר

לשחק ב 1080P\60Hz בהגדרות גבוהות\גבוהות מאוד בצורה טובה וחלקה - ובמחיר שמתאים לסטנדרט של היום. על אותו עיקרון

צריך לקחת מסך 4K\60\IPS לשלב בו כרטיס מסך שנותן בהגדרות גבוהות עד גבוהות מאוד ( לא הלכתי אפילו למקסימליות ) פריימים

יציבים שאפשר להנות מכלל המשחקים. זה אומר שכרטיס מסך כמו  Vega או 1080 בשילוב של מסך צריכים להגיע לידיים שלנו במחיר שפוי.

צריך הרי איזשהי הסכמה כללית לסטנדרט, ולשלם היום על איכותי וכרטיס מסך כזה זה עסקה יקרה משמעותית מללכת על שילוב של FHD.

זה יקרה עוד שנתיים ? קשה לי להאמין.. הלוואי והלוואי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

אני לא מתיימר לדעת מה רוב האנשים רואים או לא, עוד לא בדקתי איך נראה 4k ממרחק כזה קרוב, אבל מ2 מטר אני יודע שההבדל הוא עצום בטלויזיה גדולה מ1080K ל4K.

לא מסכים איתך. כשאני מנגן סרט FHD (ואני מתכוון לאחד אמיתי, BluRay, ללא שום דחיסה) רואים תמונה חולנית, גם על מסך 1080p.

בטוח ב- יש הבדל, אבל מ-2 מטר אתה לא תראה כזה הבדל גדול בין מסך 1080p איכותי לבין מסך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שה"מכשול" הכי גדול ל4K זה שהחברות משחקים יפתחו תוכן שמתאים ל4K.

אני מאמין שאם מפתחות המשחקים יפתחו משחק שמיועד לרוץ על אז זה יעבוד טוב.

הוויכוח על ה4K הוא קצת מוזר...

כי אין בעיה לכתוב משחקים שירצו על ב144HZ, פשוט כמובן יצטרכו להשתמש באפקטים פחות כבדים או באפקטים יותר מתאימים.

אפשר לעשות גם משחק 2D ב4K וזה ירוץ חלק(אלא אם כן זה BRAID עם מלא אפקטים).

הנקודה הכי בעייתית זה שכרגע חברות כנראה מעדיפות לשים אפקטים מאוד כבדים שלא תמיד כאלה חשובים או לעשות מראה הכי ריאליסטי שאפשר שלא תמיד הכי יפה מבחינה אסתטית.

כרגע זה כנראה לא בסדר העדיפויות של חברות לפתח משחקים ל4K. אפשר גם להגיד אותו הדבר על 144HZ, החברות לא מוטרדות יותר מדי שמשחקים לא ירצו חלק על 144HZ או אפילו 60 HZ במקרים מסויימים.

כך שנראה לי שבנתיים זה הכי תלוי במפתחי התוכן כי הם אלה שיכולים לעשות אופטמיזציה למשחק בקונפיגורציות שונות.

גם אם המשחק ירוץ חלק, אם הARTISTS יוצרים את על האפקטים והART ASSETS למסך של 1080P יכול שזה לא יראה כזה טוב על בכל מקרה...

עריכה: אגב, תמיד אפשר לכתוב איזה פילטר או פונקציה מטורפת שתחנוק גם את הGPU הכי חזק ב640p

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...