אנחנו לא מוכנים ל4K ובלה בלה בלה - דיי! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנחנו לא מוכנים ל4K ובלה בלה בלה - דיי!

Zeev86

Recommended Posts

בגיל כשלי (לומדים) לקבל הכל ברוח טובה, ולהבין שאף אחד אינו בא חלילה בכוונה רעה לפגוע בנו גם אם הוא קורא תיגר על דעתנו,

וכל עוד לא עוברים לגבולות של דיון מסוג פגיעה אישית באדם או משפחתו, או דוגמאות של פגיעה מהסוג האסור בחוק. 

לגבי כל היתר, שזה בערך 99.99% ממה שנתקל בו במהלך חיינו, קבל עצה (אם תרצה):

קח הכל (באמת הכל) ברוח טובה, בריאה, ספורטיבית, הומוריסטית לעיתים, ובבחינת ביקורת בונה, שכן כל אחד ראוי לקבל

שכזו מעת לעת (גם כותב שורות אלו כמובן).

אגב דרך התבטאות הקוראת לאחר "ילד" ומדגישה שזו בדיחה, היא יותר ממרמזת שכזו היא.

מה גם שלעומתי, אתה כבן 26 באמת ילד. בדיוק כשם שמישהו בן 10 לעומתך הוא ילד. זו אינה פגיעה, אלא עובדה גילית ברורה.

שמשפיע אגב (ועוד איך משפיע ומי כמוך יודע מה הפער בינך בגיל 26 לילד בן 10) על הנסיון, הבגרות, הידע הצבור, וההבנה

המעמיקה לגבי בערך מיליון ואחד נושאים בחיינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נק, זה הולך להתפתח עכשיו לדיון בן 30 עמודים הלוך ושוב על כמה שכולם רואים 5 צבעים ו-15 פריימים לשניה? שאדע, כדי שאוכל לעצור הכל כאן.

לי לא אכפת אם האדם שעומד בצד השני של המסך הוא ילד בן 18, או מבוגר בן 70. אני שופט אותו לפי הבגרות והמקצועיות שהוא מראה. מכיר הרבה מבוגרים שצריכים לחזור לבית הספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nec, פותח הדיון זילזל בכל מי שלא ענה תשובה לדעתו.

הומור לא הומור, כשמזלזלים בך זה לפעמים פוגע ולפעמים מעצבן.

אם הוא פתח דיון וביקש את דעת הקהל שיגיד תודה ולא יבלבל את המוח.

אם הוא מלכתחילה היה סגור על מה הוא רוצה אז למה הוא ביכלל שאל ?

אגב, אם אני הייתי מנהל הפורום הייתי מוחק לו את הדיון רק בגלל שהוא ביקש עצה לזילזל בדעת האחרים וחוסם אותו לאיזה יום יומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

y4niv ערב טוב,

הבעיה שנצבת אל נגד עיניו של מנהל הפורום היא דילמה לא קלה:

הוא יכול להיות מחד מאד קל על ההדק עם כל מה שלא נראה נשמע ומריח פוליטקלי קורקט ממסדרונות הפרלמנט שבאנגליה,

אך מצד השני ה- traffic שיש פה בפורום הוא כל כך נמוך, עד שכדאי להחזיק את המעט שיש ולא לזרוק מפה את האחרונים

הבודדים באמת שנותרו (כמו פותח השרשור עליו הנך מלין).

דילמה לא קלה. אדם במצבו די נזהר להשאיר כמה חברים שניתן, וכל עוד הם לא עוברים את גבול הרוח הטובה והבריאה.

ואם תשאל את דעתי הצנועה, אני לפחות לא רואה כל בעיה עם תוכן השרשור הזה ואם כבר נהפוכו, הוא מציג את דילמת

ה- trade off שבין רזולוציה ל- FPS בהינתן כח עיבוד כזה וכזה, והיו כאן דעות לכאן ולכן. חלקן אגב שגויות (לטעמי) משני הצדדים.

את הצדיק בסדום כנראה עוד לא פגשנו בשרשור, ושמעתי ממקורות יודעי דבר שהוא עייף לאחרונה ודי מיצה את כתיבתו

עוד בשרשורים קודמים לזה שפה. *מי שיגיע אליהם כמו שאומרים יגיע בנבכי הפורום, ירצה לקחת משהו שיקח,

לא ירצה גם טוב באותה מידה. היום כל מספר זוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שטראפיק זה מה שמחליט אם משתמש יסולק או לא מהפורום? אתה חי בסרט, חבר. 

זה אתר פרטי, ואני במסגרת תפקידי רשאי להחליט את מי להעיף ומי לא. היד הייתה קלה על ההדק ב-2008, והיא קלה לא פחות היום. דבר מבחינה משמעתית לא השתנה.

אני מכבד משתמשים שעוזרים ומקדמים את הקהילה, כמו שאני מזלזל במשתמשים שעושים את הפעולה ההפוכה בצורת עונשים כמו גננת.

עצם העובדה שאתה מתגרה בי להטיס אותך בלי מעבר בולט על חוקי הפורום, גורמת לי לתהות אם אתה באמת רוצה שזה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פראייר, שנפל "תחת גלגלי מכונות השיווק המשומנות" של תאגידים... אשר מנסים לדחוף ללקוחות כנקודת ה-G-SPOT של הגיימרים בעולם.

לשחק ב- בשביל 40FPS בממוצע, ולשלם על מסך וכרטיס בלבד לפחות 10K ש"ח לא כולל מע"מ.

איי, איי... כמה אני מתגעגע לימי הקומודור 64 עם הטייפ המסריח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלשיווק יש פה תפקיד מאוד גדול, אבל זה חלק מהPC Master Race מה שנקרא, כולם במירוץ יחד עם כל העדר, אני גם אוהב לרוץ קדימה, אבל משתדל לא לקבל זפטות רציניות בארנק מבלי לקבל תמורה רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אתה באמת חושב שטראפיק זה מה שמחליט אם משתמש יסולק או לא מהפורום? אתה חי בסרט, חבר. 

זה אתר פרטי, ואני במסגרת תפקידי רשאי להחליט את מי להעיף ומי לא. היד הייתה קלה על ההדק ב-2008, והיא קלה לא פחות היום. דבר מבחינה משמעתית לא השתנה.

אני מכבד משתמשים שעוזרים ומקדמים את הקהילה, כמו שאני מזלזל במשתמשים שעושים את הפעולה ההפוכה בצורת עונשים כמו גננת.

עצם העובדה שאתה מתגרה בי להטיס אותך בלי מעבר בולט על חוקי הפורום, גורמת לי לתהות אם אתה באמת רוצה שזה יקרה.

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקליט השבור שאתה שומע מאנשים זה כי הרבה חושבים ( ואני מסכים ) ש לא יהיה סטנדרט בזמן הקרוב.

אפשר להנות מ בהרבה מאוד משחקים בהגדרות גבוהות - ואגב גם לבטל ברזו' הזו פילטרים זה משהו לגיטימי לגמרי,

ובמשחקים מודרניים עם גרפיקה טובה + בכלל לא צריך את זה. הבעיה שכדי שזה יהפוך לסטנדרט אתה צריך כרטיסים כמו 1080

מבחינת כוח שיהוו תחליף לכרטיסים כמו 1060\480\470 מבחינת עלות\ביצועים. זה לא שאנשים חושבים שאי אפשר היום

לשחק ב , אלא להפוך משהו שנחשב פרימיום למשהו שנגיש לרוב קהל הגיימרים, כנ"ל במחירים של המסכים.

היום אתה משקיע על 470 + מסך איכותי מבוסס בישראל בערך 2200 שקל על כל החבילה הזו שמתאימה לשחק ב 1080P.

כמה אתה צריך להשקיע על מסך איכותי וכרטיס כמו 1080 כדי לשחק על 4K בצורה דומה ?

על כל משחק שרשמת שם - אני יכול לתת לך :

1. משחקים שתצטרך להוריד הגדרות כדי לקבל חוויה חלקה עם 1080.

2. משחקים שלא תומכים ב 4K.

3. משחקים שאין מצב שתפעיל פילטרים ( אם זה מעניין אותך ב 4K ).

ההנחה שלך בתגובה הראשונה בדיון היא שגויה. מהתגובה עצמה אני מבין שנמאס לך לשמוע על זה שבעצם אי אפשר

לשחק עם 4K ואתה נתת כמה דוגמאות וכו' וציינת כמה עובדות. מה ששגוי פה זה שמי שמתלונן - מדבר על מעבר

לסטנדרט, ולא האם אפשר להנות מ 4K או לא בצורה חלקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Zeev86

אז אני ארד ל-2K. ביג דיל. כאילו שלא מורידים הגדרות גראפיות בכל כרטיס לאחר שנה.

אז באת להגיד לנו שדור ה4K כבר כאן אחרי שהשקעת אלפי שקלים, התפשרת על הגדרות, קיבלת פריים רייט בינוני- סביר, ואז אתה אומר "אז במקסימום אני ארד ל2K".

אז איך הוכחת לנו שאנחנו מוכנים ל4K?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שידרגתי עכשיו למפלצת עם שש ליבות, 32 גב זכרון, GTX 1080 ו-ssd, אבל אני לא ממהר לשדרג מסך מ-1080p אל . אישית אני מעדיף לרכוש עוד מסך 1080p, או להחליף למסך רחב במיוחד. זה בשבילי ייתן חוויה הרבה יותר סוחפת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה להמליץ על מסך ? המגבלה הרלוונטית היחידה בהמלצה על מסכי זה יכולת תמיכה של הכרטיס ביותר ממסך אחד. המסך נשאר הכרטיסים מתחלפים. אני אישית מרוצה מדל (לא מלא... זה עדיין יקר) אבל ברגע שעולים ל 1440 קשה לחזור חסרה ל full hd. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...