צריך שילוש חדש. תקציב עד 2K לגיימינג וקצת OC - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך שילוש חדש. תקציב עד 2K לגיימינג וקצת OC

bublik1

Recommended Posts

אז אחרי נסיון כושל של DELID ל4770K

החלטתי לשדרג גם את הלוח GA-Z87X UD3H בגלל שזה סיבוך עכשיו לשלוח את הלוח בשביל צריבת ביוס בשביל שאוכל לשים בו 4790K וגם פצעתי אותו קצת בגלל כבד ומסורבל (MUGEN2) וזה סיכון.

אני רוצה לקנות מעבד ששווה לביצועים או אפילו יותר טוב ממה שהיה לי אם זה נכנס בתקציב(אך לא נראה לי).

מוכן להתפשר על I5 בתנאי שאני אוכל לעשות לו OC קל או בינוני.

המשחקים שאני משחק:

GTA V, וכל משחק חדש כבד

שמעתי שאפשר לקנות 6500 רגיל ולא להתקין עדכון ביוס ואפשר לפתוח אותו כ6500K. זה עדיין עובד?

התרגלתי ללוח אם שלי וקשה לי לקנות לוח פחות טוב ממנו.

אני רוצה שיהיו שם הרבה חיבורי USB מאחורה, לא צריך או CF, שיהיה חיבור אופטי, ושתהיה יכולת OC סבירה.

זכרון עדיף 16GB .

מעדיף מחנות TMS.

אני מתכנן לקנות 80i GT בתקציב נפרד

מקווה שהתקציב יספיק ותודה לעוזרים 

עריכה: מפרט קיים:

ספק 850W Bronze Seasonic M12II EVO

1GB seagte

2gb seagate

120gb 330

120gb 850 evo

g1 gtx 1070

מארז ישן TEMPEST

4X2GB Gskill Ares 1600mhz

4770k

עוד עריכה: משחק ברזולוציה 1080P

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של bublik1

החלטתי לשדרג גם את הלוח GA-Z87X UD3H בגלל שזה סיבוך עכשיו לשלוח את הלוח בשביל צריבת ביוס בשביל שאוכל לשים בו 4790K וגם פצעתי אותו קצת בגלל קירור כבד ומסורבל (MUGEN2) וזה סיכון.

א. מה בדיוק מסובך בביצוע עדכון ביוס ללוח האם? למה אתה צריך לשלוח אותו למקום כלשהו לצורך העידכון?

ב. למה הכוונה ב"פצעתי אותו קצת"? 

אני חושב שאם לוח האם שלך עדיין תקין פשוט תחליף את המעבד (בהנחה שהמעבד שלך לא תקין) - אני לא רואה צורך בהשקעה בלוח ובמעבד חדשים, כאשר סביר להניח שלא תוכל להגיע לביצועים של המעבד הנוכחי עם מעבד i5, גם אם מדובר על מעבד i5 מהדור הנוכחי שהוא בעל מכפלה פתוחה.

ציטוט של bublik1

שמעתי שאפשר לקנות 6500 רגיל ולא להתקין עדכון ביוס ואפשר לפתוח אותו כ6500K. זה עדיין עובד?

א. אין מעבד כזה 6500K. בדור הנוכחי של מעבדי אינטל מעבד ה i5 היחיד בעל מכפלה פתוחה הוא ה Core i5-6600K.

ב. למיטב ידיעתי לא ניתן "לפתוח" מעבד i5-6500.

ג. בעיקרון אפשר לבצע לכל מעבד ע"י הגדלת תדר הבסיס של לוח האם, אולם הדבר יגרור גם של רכיבים אחרים ובכל מקרה לא סביר שתקבל תוספת ביצועים משמעותית בהמהרה כזו, לפחות לא עם "פשוט".

אני לא רואה כרגע ב TMS שילוב של מעבד Core i5-6600K, טוב להמהרה וזיכרון שיעלו פחות מ-2000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כמה תוספת מדובר בשקלים?

ועריכה:

http://www.pcgamesn.com/intel-clamps-down-on-locked-skylake-cpu-overclocking-but-you-can-get-around-it-if-you-act-quickly

פה רשום שאפשר מ6500 ל6500K

ואם אין אופציה בTMS 

איפה כן אפשר להשיג מפרט כזה ב2000?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה צריך לוח מסדרת Z170 בשביל להמהיר מעבד כמו 6500 , זה לא בדיוק הופך אותו ל- 6500K משתי סיבות :

- אין מעבד כזה

- K מסמל מכפלה פתוחה ופה אין מכפלה פתוחה אלה הגדלת תדר הבסיס (BUS ) 

לרוב החברות יש ביוסים שמתאימים לאוברקלוק למעבדים אלו אני אישית עם לוח ואת הביוס לקחתי מפה:

http://forum.hwbot.org/showthread.php?t=149907&highlight=BIOS

אתה יכול לראות גם את מה שעשיתי עם מעבד פשוט יותר (I3 6320 ) בקישור הבא :

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה בקישור שנתת מישהו עם לוח אם Asus Z170-A  עשה רציני למעבד 6400 על אויר

ועלה לו פחות מ2000

אז על מה כדאי להשקיע? K? NON-K?

עריכה: טוב אני רואה שיש בעיות עם הביוסים האלה שמוריד את החשק להתעסק עם זה

אני כרגע עושה מחקר באינטרנט על מי נגד מי ומה ומו. ייקח כמה ימים להחליט מה אני ארכוש

תודה בכל אופן על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב - כמו שאתה מתאר גורמת להמהרה של כל הרכיבים במחשב וזאת מכיוון שאתה מגדיל את תדר הבסיס של הלוח. בעבר זו הייתה הדרך לבצע , אבל כיום רוב לוחות האם לא מיועדים לכך, ולכן גם אם תמצא ביוס שיאפשר לך לעשות את זה לא בטוח שתוכל להגיע להמהרה משמעותית עם לוח אם יחסית זול (ולא נראה שיש לך תקציב גם ללוח אם טוב, גם למעבד טוב, שיעלה לך יותר מ-1000 ש"ח וגם לזיכרון DDR4). בנוסף קח בחשבון שהיות ואינטל כבר לא מאפשרת לבצע כזו ועבור רוב לוחות האם האפשרות בכלל נחסמה בגירסאות חדשות של הביוס, אתה תצטרך לעשות שימוש בגירסא ישנה של הביוס של לוח האם (אם בכלל תמצא אחד כזה). זה אומר שייתכן שבאגים שתוקנו בגירסאות חדשות יותר של הביוס עדיין יהיו קיימות אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להתעסק עם כזה צריך לדעת מה אתה עושה ,ויש פה הרבה מה לדעת ומה לשנות בביוס ולא נראה לי שבא לך להכנס לזה לכן עדיף שתרכוש z170 עם מעבד בעל מכפלה פתוחה.

Sent from my S960 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא התקציב - ב-2000 ש"ח אי-אפשר להכניס מעבד i7 בעל מכפלה פתוחה אלא רק i5 בעל מכפלה פתוחה, וגם אז לא יישאר מספיק תקציב לזיכרון וללוח אם סביר להמהרה. לדוגמא - מעבד i5-6600K, זיכרון סביר אבל בסיסי ולוח אם סביר להמהרה:

מ TMS:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:
Intel i5-6600K 3.5Ghz(3.9Ghz Turbo) Skylake LGA1151 Tray
כמות: 1 - מחיר: ₪1152

לוח אם:
Asus Z170 PRO GAMING
כמות: 1 - מחיר: ₪755

זיכרון:
DDR4 8G 2133Mhz CL14 1.2V Kingston HyperX Fury Black
כמות: 1 - מחיר: ₪186

סה"כ: ₪2093

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה
מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2052 ₪ 

מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
http://www.tms.co.il/preview/spec/qydhw93g

מפלונטר:

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Intel Socket LGA1151
CM8066201920300 - Intel - i5-6600K Skylake Quad core CPU - 3.5 GHz - Max Turbo Frequency 3.9 GHz - Socket LGA1151 - 14nm - 6MB cache - 95W TDP - Tray...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 1114/1092 ₪ 

לוחות אם - Intel LGA1151
MAXIMUS-VIII-RANGER - ASUS - Socket LGA1151 CPU - Z170 chipset - 4x DDR4 up to 64GB at 3400 MHz - 3x PCIe x16 slots - ROG SupremeFX 8 channel audio - S/Pdif - Gigabit LAN - 6x SATA3 6Gb/s - M.2 - 2x SATAe - 6 USB3.0 - 2x USB3.1 t...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 771/756 ₪ 

זכרונות - DDR4 - לנייח
HX421C14FB2-8-PC - HyperX - 8GB DDR4 2133Mhz With new PC Only - PC4-17000 CL14 - 1.2V - 288Pin - HyperX Fury DDR4 Series - HX421C14FB2/8...
בקניית מחשב חדש בלבד - אחריות לכל החיים
 כמות:  - 1 - 175/172 ₪ 

2060.00 / 2019 ₪ 

המחיר אינו כולל משלוח
עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר
http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=83337

אפשר כמובן לבחור בלוח אם פשוט יותר בכדי להתאימו לתקציב, אך אני אישית לא הייתי עושה זאת מכיוון שהמטרה של המחשב הזה היא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה

הזמנתי אתמול

העלתי את התקציב והכנסתי 6700K 

וזכרונות כאלה 

Corsair 4 16G (8Gx2) 3000 CL15 Vengeance LPX Red CMK16GX4M2B3000C15R

ולוח Z170A חחח הייתי נעול עליו

מפרט בסדר?

החלקים יגיעו יום ראשון או שני. בגלל שהקירור לא אצלהם כרגע. אם צריך אפשר כנראה להוסיף גרושים ולקחת אחר אם יש הבדל משמעותי בין הדגמים שנתת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור - לא עמדת בתקציב שקבעת לעצמך, קנית מה שבא לך ועכשו אתה שואל אם זה בסדר...

טוב, שיהיה לך בהצלחה ואני מקווה שתהנה מהחלקים שקנית.

רק שיהיה ברור - לא קנית רכיבים גרועים או משהו בעייתי, אבל לפני שמוציאים סכומי כסף כאלו לדעתי עדיף להתייעץ ולבדוק יותר לפני הקנייה.

בנוגע  ללוח האם - אני עדיין הייתי מעדיף את ה MAXIMUS-VIII-RANGER של - גם כי נראה שיש לו יותר שלבי ייצוב מתח למעבד, גם כי ניתן לעדכן את הביוס שלו גם ללא מעבד וזיכרון, גם כי יש לו תצוגת LED מובנית המציגה את מצב האתחול (לאיתור בעיות) וגם כי יש עליו כפתורי הדלקה ואיתחול מובנים, דבר שיכול לעזור כאשר מבצעים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק בהחלט בקשר לתקציב שיניתי אותו ברגע האחרון

מרוב שכבר רציתי לקנות מהר חלקים I Overlooked את הפיצ'רים הקטנים בלוח אם כמו שאמרת על הRANGER עם הLED של ה DEBUG ועדכו ביוס בלי מעבד שמאוד שימושי

חבל שאין לTMS את הלוח הזה

בסך הכל  I CANT GO WRONG עם 6700K

תודה בכל אופן על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...