טיפוח העור לגבר - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפוח העור לגבר

Sargon

Recommended Posts

תמיד נהגתי לחשוב שהמוצרים לטיפוח העור הם סתם שטויות ולא ממש עובדים? אבל מסתבר שזה אשכרה עובד...

מצאתי את הדף הזה:

http://www.wikihow.com/Care-for-Your-Face-(Males)

אבל אני לא מצליח להבין איך למצוא את המוצרים האלה בארץ כי יש מלא מוצרים והשמות מבלבלים...

השלבים שאני מעוניין בהם זה ה CLEANSER היום יומי לנקות את הפנים.

והEXOFLIATE פעם בכמה ימים. ושוב, צריך איזשהיא מברשת אבל לא יודע מה זה אמור להיות בדיוק, זה ספוגית?

וMOISTOERZER משתמשים אחריי מקלחת? זה אני יודע שזה קרם לחות. אבל עדיין, יכול להיות הרבה מאוד מוצרים וזה מבלבל...

למה אף אחד לא לימד אותי את זה בחיים? :D שמתי לב שלאח שלי המובגר ממני יש עור הרבה יותר נקי משלי... אוליי הוא שמר את זה בסוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפוח בסיסי כולל שלושה שלבים: סבון כלשהו לניקוי פנים (מה שאתה קורא לו Cleanse),

הסרת ליכלוך ועור מת באמצעות פד להסרת איפור ו-Clarifier כלשהו ובסוף קרם לחות. צריך לדעת להתאים את המוצרים לסוג העור שלך. לי למשל יש עור מאוד שמנוני אז אני משתמש בסבון פנים עם פחם שסופג את השומן של Neutrogena, מי פנים של קליניק מספר 2 וקרם לחות של ד"ר עור.

קח בחשבון שאפילו שאלה רחוקים מלהיות מוצרי הטיפוח הכי יוקרתיים ועדיין מדובר בהוצאה של ~350 ש"ח מדי חודשיים. מה שכן, אני יכול להגיד לך שבשימוש קבוע, יש הבדל עצום בעור הפנים ואנשים שמים לב לזה. עוד מרכיב קריטי הוא לשתות כמות מים מספקת (לפחות 2 ליטר) ביום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...