display driver stopped responding and has recovered - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

display driver stopped responding and has recovered

TheCrow34

Recommended Posts

שלום,

מתחילת החודש בערך התחלתי לקבל את השגיאה "display driver stopped responding and has recovered".

השגיאה מופיעה בדרכ בזמן גלישה באינטרנט (גם בכרום וגם בפייר פוקס) ודווקא כשאני מפעיל משחקים השגיאה הזאת לא מופיעה והכל עובד חלק.

ניסיתי למחוק את הדריברים ולהתקין מחדש אך הבעיה ממשיכה.

גם ניקיתי את המחשב למרות שאני לא מאמין שטמפרטורות זה הבעיה כי בזמן משחקים כבדים השגיאה לא מופיעה (כמו דום החדש).

זה המפרט שלי:

מעבד I5-4690
8 ג'יגה זיכרון
nvidia GTX970
ספק כח Neo Eco 620W
לוח אם GA-H97-HD3

מה עוד אפשר לנסות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים (הרבה פעמים) לא כל הדרייבר נמחק וחלקים ישנים ממנו מפריעים לפעילות תקינה, כל מיני דברים שהUnnstaller של או לא מטפלים בהם.

מומלץ למחוק את הדרייבר עם התוכנה הזו: http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

1. תוריד את הדרייבר החדש ושים אותו על הדסטופ

2. כנס לSafe Mode 

3. תריץ את התוכנה הזו

4. תחזור לדסקטופ שלך ותתקין את הדרייבר החדש.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאשים אותך , גם אני לא עכדנתי אף פעם כשהיה כרטיס שלהם.

אני אפילו זוכר שלפני כמה שנים שיחקתי באחד המשחקם של BATMAN והמשחק היה תמיד נשבר בסצנה מסוימת ,אחרי חפירות הסתבר לי בסוף שזה בגלל דריוורים של נוידה והדרך היחידה לפתור את הבעיה היתה לחזור לדריוור ישן של כמה שנים אחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לפחד לעדכן את הדרייבר (זה דווקא דבר חשוב), צריך פשוט לחכות כמה ימים לפני עדכון כדי לראות אם יש דיווחים על בעיות ו/או תיקוני hotfix.

הפעם הדרייבר הספציפי הזה עשה בעיות לחלק מהאנשים, במקרה כזה פשוט מסירים את הדרייבר ומתקינים גירסה קודמת. אפשר להוריד כל גירסה מהאתר של nvidia

ולהתקין גירסה אחרת של הדרייבר לוקח בדיוק 10 דקות אז זה ממש לא צריך להפחיד אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ מחזק.

אני מתקין בדרך כלל עדכוני ברגע שאני רואה את ההודעה שיש אחד חדש ובינתיים (טפו טפו טפו) עוד לא התרסק המחשב בגלל דרייבר לא תקין :)

בכל מקרה קבצי ההתקנה של הדרייברים האחרונים זמינים בתיקייה של נווידיה או אם לא מוחקים אותם בכוונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בגישה של מה שעובד לא מתקנים , אחרי כל כך הרבה בעיות שהיו לי דרוורים של נוידה מבחינתי זה פשוט לא שווה את המאמץ לעדכן כל פעם ,להסיר אם יש בעיות והתקין שוב..

אני יודע שאולי לא תסכימו איתי אבל אף פעם לא שמתי לב שמשהו השתפר אצלי אחרי עידכון דריוורים (אלא אם הם לא עבדו כמו שצריך מלחתחילה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...