מהירות העברה ברשת, רמת חום של הנתב - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות העברה ברשת, רמת חום של הנתב

SomeOneDudOrg

Recommended Posts

שלום יש לי כמה שלאות

1) הייתה לי בעיה של איטיות כאשר אני מעביר קבצים בLAN זה היה משהו כמו 16 מגה לשניה, היום לאחר קניתי סוויץ (SE4008 WRT) המהירות הגיעה ל85.4 מגה לשניה (גודל הקובץ הוא 55 גיגה) שניראה לי שיפור משמעותי אבל השאלה הם יש דרך לגרום לו להיות מהיר יותר נגיד להגיע ל100 ? אם כן במה זה יהיה תלוי ? כי אני מבין שבסופו של דבר זה תלוי במהירות הכתיבה של ההתקן שאליו מועתק הקובץ, אבל אם יש עוד דרכים לשפר את המהירות אשמח לשמוע :)

2) יש ברשותי נתב WRT1900ACS עם קשוחה של DD, עומס החום על המעבד (CPU Temperature) הגיע ל82C, קניתי מאוורר ב45 שקל תליתי מעל המאוורר והורדתי את עומס החום מ82 ל58, האם גם פה יש דרך אחרת ? המאוורר שקט אבל האם יש דרכים נוספות מומלצות ? יש לציין שלנתב יש פסיבי ולא ולא כמו בדגם הראשון

תודה רבה לעונים ושבת שלום!!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.  אם אתה רוצה לבצע בדיקה שתוציא מהמשוואה את התקורה של מנהל הקבצים של WINDOWS ואת האיטיות של הדיסק, תשתמש בתוכנת IPERF.  היא תיתן לך מדידה הרבה יותר מדוייקת של ביצועי הרשת שלך.  קרא כאן - http://www.netcheif.com/Articles/HomeNetPerf/HomeNetPerf.htm

2.  גם אני משתמש כרגע באותו ראוטר עם אותה קושחה וגם אני מגיע לטמפ' שאתה מציין.  קירור המעבד באמצעות איוורור מאולץ היא דרך מצויינת לשמור על הנתב מקריסות.  יותר ממה שעשית אין צורך לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

1.  אם אתה רוצה לבצע בדיקה שתוציא מהמשוואה את התקורה של מנהל הקבצים של WINDOWS ואת האיטיות של הדיסק, תשתמש בתוכנת IPERF.  היא תיתן לך מדידה הרבה יותר מדוייקת של ביצועי הרשת שלך.  קרא כאן - http://www.netcheif.com/Articles/HomeNetPerf/HomeNetPerf.htm

2.  גם אני משתמש כרגע באותו ראוטר עם אותה קושחה וגם אני מגיע לטמפ' שאתה מציין.  קירור המעבד באמצעות איוורור מאולץ היא דרך מצויינת לשמור על הנתב מקריסות.  יותר ממה שעשית אין צורך לעשות.

1) אני אבדוק ואעדכן !

תודה רבה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...