GTX 980 Ti vs 1070 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX 980 Ti vs 1070

Guarding angel

Recommended Posts

איזה קישקוש בלאבוש.  ה 980TI לא רועה את ה 1070 מבחינת אוברקלוקים, ו ה Lightning בקלות יגיע ל 1500-1530mhz.

משמע שהבדל הביצועים הוא אפסי בפועל בין שני הכרטיסים.  לעומת זאת: אם יש לך אפשרות להישתדרג לכרטיס פחות זולל חשמל ולקבל עוד 2גיגה זיכרון  ב100 שקל, אז אחלה של דיל.  אם בסוף לא יצא למכור במחיר זה, תחזיק את הכרטיס עד .  אין שום טעם לרוץ ולקנות פסקל

לבעלי 980ti.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בנתיים בעוד אנו מדברים ונהנים ביננו לבין עצמנו ככה כמו שאומרים, מחירו של GTX1070 כבר ירד ל- 2050 ש"ח בלבד:

http://plonter.co.il/detail.tmpl?sku=NE51070015P2-1043D

ומבחינתו שלוח יד 2 ימשיך להתמלא במוכרים הסוברים שיש מי הנכנס ללוח יד 2 ומחפש כרטיס יקר, ואין לו מושג כמה עולה

המחליף החדש שלו בחנות.

אלו מתעקשים לפרסם את ה- GTX980Ti המשומש שלהם בין 2000-2500 ש"ח (מחיר גבוה מ- GTX1070 כן) ולעיתים כותבים

לא פחות מאשר "מחיר אחרון, לא גמיש" וכדומה...

על זה נאמר - שהזיות זה נחמד אך עד גבול מסוים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נורא ידידי shapin,

אחרי 3 שנים על הכביש עם הכרטיס כמו שאומרים, הם יקוו לקבל עליו כמשומש 300 שח, ואין reality check טובה מכך.

כולנו בסופו של דבר לומדים, אם לא מאחרים שהלכו בדרך לפנינו, אז דרך הרגליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם 980ti דגם g1, משחק על 1080p ומבחינת ביצועים אני מאוד מרוצה.. לא נעים לראות שהמכונה שלך מזדקנת.. אבל יש לי סיבה לשדרג לדור הנוכחי? השדרוג הבא שלי מבחינתי זה רק שיצא כח עיבוד שיתמודד בקלות עם על 144hz.

בדיוק כמו ש1070 מתמודד היום עם 1080p... אשאל יותר ספציפית.. 980ti יספיק ל1080p 144hz ב2017,2018?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא יכול לענות על זה, אין לדעת מה יהיה ב2017, בטח לא ב2018.

בתכלס אם היה לי 980TI לא הייתי משדרג, חבל על הכסף.

הכוונה שלנו זה למי שרוצה לשדרג, ולא מכיר בערך האמיתי של הכרטיס שברשותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת חשבתי על זאת שוב,אין לי צורך להחליף את הנוכחי בעד 1070 הכרטיס הינו בן כמה חודשים בלבד ועם אחריות (2.7שנים) מה שמאפשר גמישות מסוימת

שבמקרה של תקלה ככל הנראה אקבל כרטיס אחר מאותו הדור חזק | שווה ערך ל-980Ti.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי בהגדרות בתכלס, גם כרגע אתה לא מריץ אף משחק חדש בהגדרות ULTRA ב144FPS, אז בעוד דור או שתיים אתה בכלל תתפשר.

בעיקרון אני חושב שהכי חכם (אפילו שלא תמיד אני נוהג כך) לקנות כל דור או שניים את הכרטיס האמצע כמו ה970 וה1070, כך תמיד אתה נשאר מעודכן ואתה מוכר את הכרטיס שלך כשיש לו ערך עדיין יחסית.

כמובן שזה עולה עם היכולת שלך לקנות, יש כאלו שקונים כל שנה את הכרטיס הכי חזק, ויש כאלו שקונים פעם בכמה שנים כרטיס כלשהו.

אבל לחשוב שכרטיס יחזיק מעל 3 שנים בהגדרות ULTRA, עוד לא נתקלתי בכרטיס כזה.

שאני אומר יחזיק אני מתכוון ל60FPS כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתודולוגיה שלי בנושא (בכל אופן), היא בכל דור להצטייד בדור העלית היוצא, שהוא בעצם מקביל לדור הביניים הנוכחי.

*למשל כיום הכוונה היא ל- gtx970/980 או r9-290/390 שמקבילים בביצועיהם ל- GTX1060/RX480.

אני עושה זאת באמצעות רכישה של משומש מהלוחות וכך חוסך עלויות רבות. העלות הממוצעת לאורך השנים בשיטה זו,

מביאה להוצאה ממוצעת של רק רבע עד שישית לעומת החלופה של להיות כל הזמן עם המילה האחרונה במחשב.

התוצאה הפרקטית מצד שני, היא קבלתם של בערך 80-90 אחוז מחווית השימוש שנותן המאיץ הכי חדש בשוק.

נשים לב ששישית עד רבע הם 17-25 אחוז (כסף), תמורת 80-90 אחוז שימושיות. בהחלט משפר את משוואת העלות תועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...