הודעת שגיאה בהכנסת תקליטורי DVD בלבד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הודעת שגיאה בהכנסת תקליטורי DVD בלבד

Sh1

Recommended Posts

שלום, 

יש לי בעיה במחשב, הילד עשה בלגן במחשב, אין לי מושג בדיוק מה. ועכשיו כשאני מכניס תקליטור די וי די  הוא לא מפעיל אותו אוטומטית והוא כותב לי "היישום לא נמצא".

ניסיתי להגדיר את הדברים ב"הפעלה אוטומטית" בלוח הבקרה. וזה עבד רק לתקליטור שמע או משחקים. אבל בDVD זה לא מצליח לי. כי הוא נותן לי אפשרות להפעיל עם "ווינדוס מדיה פלייר קלאסיק". ושם זה לא מצליח למצוא את התוכנה וכותב לי "היישום לא נמצא" !

הסרתי והתקנתי שוב את "מדיה פלייר קלאסיק" וזה לא עזר ושוב "היישום לא נמצא" .

הסרתי אותו לגמרי ועדיין הוא ורק הוא מופיע לי בתפריט הפעלה אוטומטית .

איך אני מחזיר את המחשב שיפעיל לי את הDVD אוטומטית ב"מדיה פלייר" הרגיל , או תוכנה מומלצת אחרת שתעלה את הדיוידי בצורה נורמלית.

(אגב, ניסיתי גם להתקין את אבל הוא לא מפעיל את הDVD בצורה נורמלית. וכשהסרתי אותו, הוא הוסר מההפעלה האוטומטית, מה שלא קרה עם ה"מדיה פלייר קלאסיק").

אני משתמש ב"ווינדוס 8.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא ננסה לאתר קודם איפה הבעיה.

נסה להכניס דיסק אחר ותראה אם הוא עובד.

אם יש ברשותך כונן נוסף פנימי או חיצוני/מחשב אחר, נסה להשתמש בו עם אותו דיסק.

תעשה כמה שיותר בדיקות כאלה תראה מה קורה.

ככה נוכל לדעת האם הבעיה היא בדיסק, בכונן או בהגדרות במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• דיסק שמע- הדיסק מפעיל את MEDIA PLAYER הרגיל . וזה עובד מצויין!
  • דיסק אחר - מפעיל את "הפעלה אוטומטית" לבחירה עם איזה תוכנה אני רוצה להפעיל, והוא נותן לי לבחור רק את "ווינדוס מדיה פלייר קלאסיק" שכבר לא קיים במחשב וגם כשהיה מותקן לא עבד כלל והחזיר הודעת שגיאה "היישום לא נמצא".
  • דיסק משחקים כמו עולה כרגיל

ב"הפעלה אוטומטית" בלוח הבקרה בהפעלת DVD יש לי רק להפעיל עם מדיה פלייר קלאסיק.  אבל בדיסק שמע, יש לי אפשרות להפעיל עם מדיה פלייר הרגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של silver stone1

תתקין VLC וזהו. חלונות 10 מערכת ההפעלה הכי דפוקה ובעייתית שקיימת. העכבר עובד שעות נוספות במערכת הנ"ל וגם כונן הקשיח מתאמץ יותר.

תודה רבה, 

בסוף הלכתי על VLC

למרות שההעדפה שלי היא לווינדוס מדיה פלייר בDVD

ואגב, כתבתי שזה וינדוס 8.1....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sh1

...

יש לי בעיה במחשב, הילד עשה בלגן במחשב, אין לי מושג בדיוק מה....

גם לי יש ילדים

במחשב ה"ראשי" יש להם משתמש משלהם שאין לו יותר מדי הרשאות

כמו כן - אפשר לעשות "שחזור מערכת" ואז רוב הדברים שהוגדרו או הותקנו ניתנים לביטול בקלות יחסית

בהצלחה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלה לי רעיון..

כמובן שאתה יכול להשתמש ב- אבל אם בכל זאת אתה ממש רוצה את ה-Media Player Classic אתה יכול להוריד K-Lite Codec Pack. אני כמעט בטוח שזה יפתור לך את הבעיה.

אתה יכול להוריד מפה:

https://www.codecguide.com/download_kl.htm

עדיף שתוריד את גרסת ה-standard ומעלה בגלל שהיא כוללת התקנה של ה-media player classic.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...