רכישת GTX 1080 מאמזון ב 2970 ש"ח (עדכון: 2600 ש"ח) - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת GTX 1080 מאמזון ב 2970 ש"ח (עדכון: 2600 ש"ח)

solomon123

Recommended Posts

קורה ועוד איך קורה, להתבסס על זה שלך מעולם לא הייתה תקלה זה טיפשי. 

המון כרטיסים מגיעים מתים DOA, או בעלי בעיות ישר מהקופסא, חבל על הסחבת במידה ומשהו כזה קורה, לשלוח חזרה, לחכות וכו' וכל זה במיילים שאין מולך אף אדם לדבר איתו.

אבל מי אנחנו?! אתה בעל הממון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהקשר לנושא - אני נמצא בניו יורק עוד שבועיים ויכול להזמין מאמזון ישירות ב2600 שח בערך.. ידוע לכם אם יש חברה שתתן אחריות בארץ או שבעצם אין שום אחריות חוץ מלשלוח חזרה לאמזון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של leahd3

נכון.

האמת שמכס זה מזל גם...חוץ מחברות שילוח שמצהירות מראש.

בכל אופן תתמיד אפשר לשאול את היצרניות אם היבואנים הרשמיים יכולים לספק שירות פה.

היהה לי מקרה של GB שנקנה מחו"ל... טופס RMA ויבואן רשמי פה בארץ החליף :)...

כמובן זה מזל אבל לפני הקנייה לא מזיק לשאול...

יבואנים למי שרוצה:

GB : מור לוי/CDLOG

MSI: GRAND ADVVANCE

EVGA : CRG

ASUS : VISUALDG/EASTRONIX

כל אלה יבואנים רשמיים של החברות של כרטיסי המסך... מייל אחד לשירות לקוחות של היבואן ושל היצרן וניתן לבדוק אם יש סיכוי :)

כבר ענו על השאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי לCDLOG והבנתי מהם שהאחריות היא מול החנות שקנית את הכרטיס, אם זה בארץ או בחו"ל. כנראה שבכל השאר זה גם דומה כך שבקיצור אין אחריות בארץ למה שלא נקנה בארץ.

עדיין הבדל של 800 שח במחירים בין 1080 של G1... זה כבר הבדל משמעותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של vourt

התקשרתי לCDLOG והבנתי מהם שהאחריות היא מול החנות שקנית את הכרטיס, אם זה בארץ או בחו"ל. כנראה שבכל השאר זה גם דומה כך שבקיצור אין אחריות בארץ למה שלא נקנה בארץ.

עדיין הבדל של 800 שח במחירים בין 1080 של Gigabyte G1... זה כבר הבדל משמעותי

כמעט לכל מי שניסה היה נסיון חיובי עם EVGA והאחריות הבינלאומית שלהם , תברר עם CRG , למרות שאני לא בטוח שאף יבואן יגיד לך שכן , היצרן מכריח את היבואן כשאתה יוצר איתו קשר , היבואן מבחינתו זה סחבת להגיד לכל מי שמזמין מEBAY או שהוא יכול לממש אחריות אצלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שכל יבואן יגיד לך לא, זה אינטרס שלהם, מה גם שיושב שם נציג טלפוני ששומע את המילה הוא חושב שזה שעון חדש של :)

תשאלו את היצרניות עצמן על ידי שליחת מייל לשירות לקוחות שלהם, תקבלו תשובה יותר נורמלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Zeev86

ממליץ לקנות בארץ. אני נדפקתי עם GTX1080 שעושה רעשים. מה יהיה אם תיפול גם על אחד כשקנית אותו מחול?

זה .

אני קונה מהם באופן קבוע ויצא לי לקבל מהם פעם פגומות. לקח לי שבוע של בדיקות עד שבסוף באמת הבנתי שיש בעיה.

פניתי אליהם ובמקום אמרו לי לשלוח אליהם חזרה את האוזניות, קיבלתי החזר כספי מלא + שילמו את עלויות המשלוח הלוך וחזור ובתור פיצוי שלחו לי דגם אחר של שרציתי במשלוח 48 שעות (משלוח שעולה 50 דולר).

ככה שכן, אני מאמין שאם תהיה תקלה מסוימת הם עדיין יעזרו לך ולא יפקירו אותך על סמך הרבה ניסיון איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...