רכישת GTX 1080 מאמזון ב 2970 ש"ח (עדכון: 2600 ש"ח) - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת GTX 1080 מאמזון ב 2970 ש"ח (עדכון: 2600 ש"ח)

solomon123

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הזמנתי מאמאזון את 1080 X במחיר ממש נמוך לפני חודשיים (הייתי צריך דחוף).

הכל היה מעולה עד שהגיע לארץ, עיכוב במכס, עיכוב במשלוח ואז לא היו מוכנים להתחייב על זמן אספקה והייתי אמור להגיע אליהם לבד ב*שעות שנוחות להם*. הזוי לגמרי.

יש אחלה חנויות בארץ, ממליץ להזמין מהן. גם אחריות בינ"ל מאמאזון זה שנה ובארץ נותנים לך 3.

מלבד זה הכטיס עצמו מצוין וגם פריים :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Roy.T

אם אני צרכן שמשלם 3000 שח על מוצר, הדבר האחרון שאני מעוניין להתעסק עימו זה עם מימוש אחריות מול חו"ל:

הטירחה, הזמן, ההתברברות, עוגמת הנפש, ההמתנה מחדש לכרטיס שזה לא מעט זמן, אינם שווים חסכון זוטה של 10-15%

מערך המוצר או סביבות 300-450 ש"ח. בשום צורה, ובשום אופן לוגי/ראציונאלי.

אני בהחלט אשלם עוד 300-450 שח ואקנה כאן בארץ מוצר עם אבא ואמא שניתן (אם יש תקלת DOA) לבוא ולהחליף בחדש על המקום.

תקרא לזה סוג של ביטוח עבור המוצר והוא ראוי בסכום שכזה.

מצד שני כאשר החסכון יגיע ל- 33% ומעלה (1000 שח ומעלה), אני מוכן להתחיל לחשוב על יבוא עצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מגזים..  1000 שקלים\33% זה לרוב הפרש גדול מידי בחומרה כגון כ"מ, אתה לא תקנה לעולם מחו"ל כנראה.

שלא תבין לא נכון, אני מפרגן לקניה בארץ, כי צריך לתמוך בעסקים מקומיים ואני מבין את זה ברמה האישית.

אבל אין באמת סיבה לא לקנות כרטיס מסך לצורך העניין ממקום אמין ושירותי ברמה שאין בארץ כמו , ששולח לך

כרטיס חלופי עוד לפני ששלחת לו את הפגום, וגם שולח לך למייל טופס שאתה פשוט מדביק לקופסה ושולח בחזרה, וגם מחזיר

לך את הכסף על המשלוח..

יותר מזה, נותן לך להתחרט עד חודש אחרי הקנייה, ואז אתה יכול לשלוח בחזרה את הכרטיס, ולקבל זיכויי מלא כולל עלויות המיסים

ששילמת מראש, ועוד את עלויות השילוח אליהם. מה עוד אפשר לבקש.

אני הזמנתי מאמאזון ארה"ב GTX1070 וקיבלתי אותו תוך 3 ימים, יותר מהר כנראה ממה שהייתי מקבל בהזמנה מארץ, מעבר

לזה הכרטיס הוא של שכוללת אחריות בינ"ל שאומרת שאני אפילו יכול מחר לעבור לחו"ל ולממש משם אחריות אם אני רוצה.

דרך אגב, המחיר היה 2000 שקלים בדיוק, הפרש של כ-400 שקלים (לדגם הנ"ל) מהמחיר בארץ מהחנויות הזולות, בקניית מזומן בלבד.

בקיצור, אתה מדבר כך כי כנראה אין לך ניסיון מעשי עם . אם היה לך סביר שלא היית מהסס להזמין גם שההפרש הוא נמוך

ממה שציינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהתגובות מנסות לשכנע כנגד קנייה בחול מסיבות שונות ומשונות אז:

1. לא אכפת לי מאחריות, קפיש??? לא מעניין אותי. מעולם לא היתה לי בעיה ... ואפשר לחשוב איזה שרות נפלא יש בארץ כשצריך לתקן מקרר\מכונת כביסה מקולקל במסגרת האחריות. עיין ערך "יצאת צדיק".
  2. אין לי עמלת המרה של 3%
  3. אני מזמין מגרמניה באופן קבוע- אין שום חשש לאמינות.
  4. מי שאי פעם ראה מחירי בארץ כמו לדוגמא ADAM A7, מבין מדוע רוכשים בחול. לי הם עלו 60% ממחירם בארץ לאחר משלוח (מחיר קוע למשלוח עד 22 קילו הוא 50 EURO) ומיסים. זה היה לפני חמש שנים- עדיין עובדים מצוין. והזמנתי עוד זוג מאותו אתר עם פערי מחירים דומים.
  5. קניה בארץ?  כן, אבל לא כשהפער הוא גבוהה. אם רוכשים N מוצרים ועל כל אחד חוסכים 50$ זה כבר 300$ שאפרש לחסוך לילד או לקנות בהם 1TB של .

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

אני הזמנתי מאמאזון ארה"ב GTX1070 וקיבלתי אותו תוך 3 ימים, יותר מהר כנראה ממה שהייתי מקבל בהזמנה מארץ, מעבר

לזה הכרטיס הוא של EVGA שכוללת אחריות בינ"ל שאומרת שאני אפילו יכול מחר לעבור לחו"ל ולממש משם אחריות אם אני רוצה.

דרך אגב, המחיר היה 2000 שקלים בדיוק, הפרש של כ-400 שקלים (לדגם הנ"ל) מהמחיר בארץ מהחנויות הזולות, בקניית מזומן בלבד.

בקיצור, אתה מדבר כך כי כנראה אין לך ניסיון מעשי עם אמאזון. אם היה לך סביר שלא היית מהסס להזמין גם שההפרש הוא נמוך

ממה שציינת.

סוף סוף קול שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של King Of Action

אבל אנחנו לא מדברים פה על .. אנחנו מדברים פה על איזו חנות לא מוכרת בגרמניה ...

עניתי ל-nec_000 שתייג אותי בהודעה, כנראה שפספסת את זה, בכלל לא קשור לשירשור.

@solomon123

צר לי, אבל אתה מדבר שטויות,  להוציא 3K מאיזו חנות בגרמניה שלך תדע אם תוכל לתקשר

איתה בכלל כמו שצריך אם תיהיה לך בעיה זה לא משהו שהייתי עושה לעולם, לא יודע כמה כרטיסי מסך

היו לך במהלך השנים, אבל אני בהחלט נתקלתי בכמה שהיו פגומים בדרך כזו או אחרת. כרטיס מסך זה

מהרכיבים הפחות אמינים באופן יחסי בשרשרת רכיבי המחשב.

הכי גרוע זה שאני בטוח שכולל מיסים ועמלות חברת השילוח תגיע כבר למחירי הארץ. המחיר

יהיה יקר יותר מאמזון, והאחריות של המוצר שלך מוטלת בספק גדול מאוד.

לא ברור לי מה ההיגיון שעומד מאחורי ההחלטות שלך, אבל בכל מקרה, אם אתה מתעקש

להמשיך עם הקניה הזו, תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

עניתי ל-nec_000 שתייג אותי בהודעה, כנראה שפספסת את זה, בכלל לא קשור לשירשור.

@solomon123

צר לי, אבל אתה מדבר שטויות,  להוציא 3K מאיזו חנות בגרמניה שלך תדע אם תוכל לתקשר

איתה בכלל כמו שצריך אם תיהיה לך בעיה זה לא משהו שהייתי עושה לעולם, לא יודע כמה כרטיסי מסך

היו לך במהלך השנים, אבל אני בהחלט נתקלתי בכמה שהיו פגומים בדרך כזו או אחרת. כרטיס מסך זה

מהרכיבים הפחות אמינים באופן יחסי בשרשרת רכיבי המחשב.

הכי גרוע זה שאני בטוח שכולל מיסים ועמלות חברת השילוח תגיע כבר למחירי הארץ. המחיר

יהיה יקר יותר מאמזון, והאחריות של המוצר שלך מוטלת בספק גדול מאוד.

לא ברור לי מה ההיגיון שעומד מאחורי ההחלטות שלך, אבל בכל מקרה, אם אתה מתעקש

להמשיך עם הקניה הזו, תתחדש.

"אתה מדבר שטויות" אז אולי נפסיק את הדיון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@solomon123

זה נשמע שלא אכפת לך מכל שאר הפרמטרים כמו אחריות וכו' אז מה שנשאר לומר לך זה תתחדש. אשמח אם תעדכן אותנו לכשיגיע המוצר אם הוא נתפס במכס וכמה מיסים נאלצת לשלם בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של leahd3

https://www.massdrop.com/buy/msi-geforce-gtx-1080-gaming-x-8g

באסה.. זה נגמר.. שמעתי יצא לאנשים עם משלוח ומיסים בערך 2800 שקל...

שזה מחיר פצצה!

כמובן אני לא בדקתי.. אבל זה מה ששמעתי

זה בא והולך, יהיה למי שעוקב אחרי הדילים ב-MD עוד לא מעט צ'אנסים לקנות, בכל מקרה 

המחיר לא היה מיוחד, כלומר לא הייתה הנחה לכמויות כמו בדר"כ.

העניין שבדיוק כמו במקרה השני זה שוב מגיע לזה שלך תדע מה יהיה לגבי

האחריות במידת הצורך, אלא אם מדובר בכרטיס של , וכמה מיסים ועמלות תשלם.

יאמר לטובת Massdrop ששיטת המשלוח שלהם מעולה ויש מצב לא רע שרשויות המס יפסחו

על החבילה, מכוון שהם שולחים דרך DHL גרמניה שעובד בשיתוף עם הדואר המקומי, מה שאומר 

שהחבילה גם מגיעה מהר יחסית, וגם עוברת לאחר מכן לדואר לצורך הפצה ולא דרך 

חברת השילוח העושקת. אני אישית יכול להעיד כי לפני כמה ימים קיבלתי את ה-TH-X00 

מ-Massdrop שעלו $464 ושניגשתי לדואר לאסוף גיליתי שלא דורשים ממני אגורה נוספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון.

האמת שמכס זה מזל גם...חוץ מחברות שילוח שמצהירות מראש.

בכל אופן תתמיד אפשר לשאול את היצרניות אם היבואנים הרשמיים יכולים לספק שירות פה.

היהה לי מקרה של GB שנקנה מחו"ל... טופס RMA ויבואן רשמי פה בארץ החליף :)...

כמובן זה מזל אבל לפני הקנייה לא מזיק לשאול...

יבואנים למי שרוצה:

GB : מור לוי/CDLOG

MSI: GRAND ADVVANCE

EVGA : CRG

ASUS : VISUALDG/EASTRONIX

כל אלה יבואנים רשמיים של החברות של כרטיסי המסך... מייל אחד לשירות לקוחות של היבואן ושל היצרן וניתן לבדוק אם יש סיכוי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של solomon123
  • לא אכפת לי מאחריות, קפיש??? לא מעניין אותי. מעולם לא היתה לי בעיה ...

תקנה מאיפה שבא לך, אבל כשמוצר שעולה 3000 ש"ח מתקלקל אחרי שבועיים ומתחיל להראות ארטיפקטים (למשל) או מסכים שחורים (קורה! גם אם לך לא היתה בעיה!) - זה הרגע שאתה מצטער שלא שילמת עוד 250 ש"ח ואין לך אחריות לשלוש שנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...