רכישת GTX 1080 מאמזון ב 2970 ש"ח (עדכון: 2600 ש"ח) - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת GTX 1080 מאמזון ב 2970 ש"ח (עדכון: 2600 ש"ח)

solomon123

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של deelad

מנסיון שלי, לחנויות מחשבים בגרמניה יש נטיה לבטל הזמנות שמגיעות מישראל, מקווה שזה לא כך במקרה שלך.

בכל אופן תוסיף 3 אחוז למחיר הכרטיס בגין עמלת המרת מטבע.

אין עמלה כי הכרטיס שלי מחויב ביורו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא נדבר על כל העמלות המונפצות שעוד יש לשלם לחברת השילוח, מה שלא קיים באמאזון כי שם המחיר הוא סופי וחתום.

לפחות מניסיון שלי DHL הכי הוגנים מהבחינה בהשוואה לשאר חברות השילוח.

עדיין לא ברור לי איפה הדיל פה.. @solomon123 יש מצב ששכחת לחשב את עלויות המיסים ועמלות חברות השילוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד משלמים מיסים שהמוצר נשלח דרך חברות שילוח כמו DHL, אלא אם המוכר משקר בהצהרת המחיר.

זה אינטרס של חברת השילוח שתשלם מס, כי זו הדרך שלהן לגבות עמלות שיחרור מופרזות מהמכס ועוד קישקושים 

רבים על הדרך.

אתה תגמור פה בעלות סופית של 3300~3400 שקלים עד הבית. במקומך הייתי מבטל. 

תזמין מאמאזון, זה הכי בטוח. גם בעלויות וגם מבחינת אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמלת המרה תהיה בכל מקרה ...אין קשר לזה שמחייבים את הכרטיס אשראי שלך דווקא ביורו ולא בשקל. העמלת המרה היא על כל עסקה במטבע זר. אם הכרטיס אשראי הוא של לאומי קארד אזי העמלה היא 3% מערך העסקה.

לגבי DHL , יחסית לשאר החברות כמו UPS ו-FEDEX היא נחשבת חברה יותר טובה מבחינת גביית מיסים וקנסות וכדומה ...מבחינת ניסיון אישי , יש לי נסיון טוב איתם אבל תמיד גם הזמנתי איתם חבילות עד סכומים של 300-400 ש"ח אז ככה שאין לי ניסיון עם חבילה שעלותה בסביבות ה-2600 הש"ח.

בהנחה שהחבילה תתפס במכס (ורוב הסיכויים שתתפס מכיוון שהערך גבוה והיא לא תהיה חבילה קטנה כ"כ) אזי תצטרך לפחות במינימום לשלם מע"מ שכבר יגרום לעסקה לא להיות משתלמת. 

אחריות - מעשית לא קיימת.

קח את הדברים לתשומת ליבך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין חובה לעמלת המרה. כרטיס האשראי יכול לחייב את החשבון ביורו או בדולר. במקרה כזה או שיש לך מספיק מט"ח בחשבון הבנק או שתצטרך לקנות מט"ח לכסות את העסקה. עמלת ההמרה בבנק תלויה בהסכם שלך עם הבנק.

כך אני עובד. מדי פעם אני קונה סכום מכובד של יורו ודולר, והחיוב מגיע ישר לחשבון. סה"כ אני משלם כ 1.9% או 1.6%, לא זוכר.

Sent from my 10 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nemesis , במקרה כמו שתיארת למעשה פתחת חשבון מט"ח וכאן למעשה עמלת ההמרה התחלפה בעמלה שאותה שילמת כאשר קנית מט"ח מהבנק והפקדת אותו בחשבון מט"ח (הבנק מכר לך מט"ח בשער העברות והמחאות ולא בשער יציג) . כמו כן כמדומני יש גם עמלת משיכת (חיוב) מט"ח מהחשבון מט"ח. אציין שפעם ביררתי עם בנק לאומי לגבי פתיחת חשבון מט"ח והעלויות הכרוכות בכך והגעתי למסקנה שזה לא יחסוך לי כלום למעשה אז ויתרתי על כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של King Of Action

Nemesis , במקרה כמו שתיארת למעשה פתחת חשבון מט"ח וכאן למעשה עמלת ההמרה התחלפה בעמלה שאותה שילמת כאשר קנית מט"ח מהבנק והפקדת אותו בחשבון מט"ח (הבנק מכר לך מט"ח בשער העברות והמחאות ולא בשער יציג) . כמו כן כמדומני יש גם עמלת משיכת (חיוב) מט"ח מהחשבון מט"ח. אציין שפעם ביררתי עם בנק לאומי לגבי פתיחת חשבון מט"ח והעלויות הכרוכות בכך והגעתי למסקנה שזה לא יחסוך לי כלום למעשה אז ויתרתי על כך.

לא מכיר את הנהלים בבנק לאומי.

בבנק מזרחי, חשבון המט"ח הוא חלק מהחשבון הרגיל שלי (עם אותו מספר), ולא צריך לשלם דבר. עבור רכישת המטבע הם גובים שער גבוה בכ- 1% מהיציג ובנוסף יש עמלה של 0.19% קבועה, או עמלת מינימום של 6$. אין עמלות נוספות עבור החיוב.

כלומר אם אני רוכש 1,000 דולר סה"כ עולה לי 1.6%. מי שאין לו בעיה להשכיב 1,000 דולר ו-1,000 יורו בחשבון מט"ח מדי פעם - זה זול למדי.

@nitzanj

יש כל מני כרטיסי אשראי של כל מני מועדנים עם הנחות בהמרה בחיוב מט"ח.

מועדון HOT אולי, לא זוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...