איפה קניתם מחשב אחרון ומתי? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה קניתם מחשב אחרון ומתי?

oren_c

Recommended Posts

המחשב האחרון שקניתם - באיזו חנות\רשת קניתם, ומתי זה היה?

יצאתם מרוצים?

הוספת המפרט תתקבל בברכה - וגם האם זה מפרט שאתם בעצמכם הרכבתם או שהרכיבו לכם בחנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

startpc.co.il מחירים זולים, עונים מאד מהר לטלפון(למרות שהטעו אותי בקשר לספק, אבל אני מניח שזה מחוסר ידע של הבחור שדיבר איתי ולא בכוונה) קניתי את המחשב לפני בערך חודש והמפרט הוא בגדול I5-6500 עם לוח זול 16 גיגה וSSD והמחשב הגיע תוך יומיים אליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל startpc.

נתנו לי אחלה שירות ויחס. המחירים שלהם סבירים, אבל שלחתי להם הצעות מחיר זולות יותר מחנויות אחרות, והם שלחו לי הצעה זולה יותר. הם מתחייבים למחיר הנמוך ביותר.

ממליץ בחום, אחלה חנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מחשב ב8 אלף לפני כשבוע וכדי לדעת מתי הוא יהיה מוכן ועושים מזה סוד מדינה - אני מתקשר לשירות לקוחות שלהם ושואל בסך הכל - "אם אתם כבר הרצתם טסט והוא נמשך 24 שעות, מה הבעיה להגיד לי מתי זה יסתיים בהנחה ואתם יודעים מתי הוא התחיל".

מקבל תשובה סטמית של "אנחנו נתקשר אליך כשיהיה מוכן".

ממש עשיתם מזה Duke Nukem Forever.

הבנאדם לא מבין שאני לא ילד ויש לי רק מחר זמן לסוע לשם ושימים אחרים אני בעבודה 24\7

איפה עוד בארץ תתקלו בדברים כאלה לאחר שאתם משלמים סכומי עתק על מחשב. לא 3 אלף. לא 4. שמונה אלף ועושים לי שיחה כמו ב-KGB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

ואיפה בדיוק קנית?

לא הבנת שהוא בכוונה לא ציין את שם החנות כדי לעצבן אותנו? סוג של טרול לייט

אומרים עצבנתי לא הצבנתי.

והעובדה שלא ענית למון מאג' על השאלה שהוא הפנה אלייך למרות שראית אותה, ורק בחרת להגיב לי, רק מוכיח את הטענה שלי. אתה טרול אבל טרול לייט, כזה שפועל בהסוואה, כזה שקשה לאתר. וגם הפוסט שפתחת בכרטיסי מסך עם הכותרת המפוצצת והמתריסה כדי למשוך צומי שלילי עוד יותר מוכיחה את הטענה שלי. 

אבל כמו שטרולים פועלים, עכשיו אתה כן תגיב לו ותשחק אותה שפשוט לא ראית את ההודעה שלו ותתנהג כאילו הכל בסדר ותסובב את זה אליי, כמובן.

העפתי קצת מבט על ההודעות שלך ברחבי הפורום, הסגנון כתיבה שלך בהם תוקפני, צווחני, ומלא סימני קריאה. פשוט   כעסני ומתריס. ככל הנראה כדי למשוך צומת לב והרבה עניין אלייך. 

אז, או שאתה טרול, או שפשוט לא סיימת בית ספר וככה הערסים בשכונה חינכו אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tsachi E

לא הבנת שהוא בכוונה לא ציין את שם החנות כדי לעצבן אותנו? סוג של טרול לייט

אומרים עצבנתי לא הצבנתי.

והעובדה שלא ענית למון מאג' על השאלה שהוא הפנה אלייך למרות שראית אותה, ורק בחרת להגיב לי, רק מוכיח את הטענה שלי. אתה טרול אבל טרול לייט, כזה שפועל בהסוואה, כזה שקשה לאתר. וגם הפוסט שפתחת בכרטיסי מסך עם הכותרת המפוצצת והמתריסה כדי למשוך צומי שלילי עוד יותר מוכיחה את הטענה שלי. 

אבל כמו שטרולים פועלים, עכשיו אתה כן תגיב לו ותשחק אותה שפשוט לא ראית את ההודעה שלו ותתנהג כאילו הכל בסדר ותסובב את זה אליי, כמובן.

העפתי קצת מבט על ההודעות שלך ברחבי הפורום, הסגנון כתיבה שלך בהם תוקפני, צווחני, ומלא סימני קריאה. פשוט   כעסני ומתריס. ככל הנראה כדי למשוך צומת לב והרבה עניין אלייך. 

אז, או שאתה טרול, או שפשוט לא סיימת בית ספר וככה הערסים בשכונה חינכו אותך.

תראה לי הודעה אחת עם יותר מסימן אחת ברצף ואני שולח לך את המחשב הישן שלי עם כרטיס GTX970 במתנה. 

יש לי טאקט לא לרשום שם של חנות כל עוד הם באים לקראתי. וכך זה נהוג על גבי הפורום הזה. הם יצרו איתי קשר ואני מנסה לתפוס את הרגע בו שוב פעם יהיה רעש על מנת להבין מאיפה זה מגיע. אני רק לא מבין למה אני חייב לך הסברים למען האמת. 

אם כבר התחלנו לדבר על רמת כתיבה, זה יפה שלמדת להשתמש בסימני פיסוק. רק שים לב שהם לא תמיד מחליפים סימנים אחרים (שורה אחרונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Zeev86

תראה לי הודעה אחת עם יותר מסימן אחת ברצף ואני שולח לך את המחשב הישן שלי עם כרטיס GTX970 במתנה. 

יש לי טאקט לא לרשום שם של חנות כל עוד הם באים לקראתי. וכך זה נהוג על גבי הפורום הזה. הם יצרו איתי קשר ואני מנסה לתפוס את הרגע בו שוב פעם יהיה רעש על מנת להבין מאיפה זה מגיע. אני רק לא מבין למה אני חייב לך הסברים למען האמת. 

אם כבר התחלנו לדבר על רמת כתיבה, זה יפה שלמדת להשתמש בסימני פיסוק. רק שים לב שהם לא תמיד מחליפים סימנים אחרים (שורה אחרונה).

\וואו.. נו, אתה רק מוכיח את הטענה שלי.  כי כמו שאמרתי מקודם:

ציטוט של Tsachi E

כי הריי, היית יכול לציין את זה מכתחילה בפתיחת הפוסט שלך, או שלחלופין, לכל הפחות יכולת להגיב למון מאג' שהוא שאל אותך ולא להתעלם ממנו, רק כדי לתקוף אותי.

אבל כמובן בדיוק כמו שחזיתי, אתה עכשיו כן בוחר לענות לו, לי ולכולנו עם תשובה על סוגיית תעלומת החנות בתזמון המתאים לך, אחריי שהשגת את צומת הלב השלילית שאתה כל כך אוהב, ומסובב את זה אליי. טרול כבר אמרתי? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tsachi E

\וואו.. נו, אתה רק מוכיח את הטענה שלי.  כי כמו שאמרתי מקודם:

כי הריי, היית יכול לציין את זה מכתחילה בפתיחת הפוסט שלך, או שלחלופין, לכל הפחות יכולת להגיב למון מאג' שהוא שאל אותך ולא להתעלם ממנו, רק כדי לתקוף אותי.

אבל כמובן בדיוק כמו שחזיתי, אתה עכשיו כן בוחר לענות לו, לי ולכולנו עם תשובה על סוגיית תעלומת החנות בתזמון המתאים לך, אחריי שהשגת את צומת הלב השלילית שאתה כל כך אוהב, ומסובב את זה אליי. טרול כבר אמרתי? 

משעמם לך בחופש הגדול? לא נורא, עוד כמה ימים תחזור לכסא הלימודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...