עזרה בקשר לבחירת כרטיס מסך - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקשר לבחירת כרטיס מסך

Remax1

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל אני מסכים לגמרי שכאשר לוקחים מפוח - צריך להבין שזה מצב שהחום נפלט החוצה מהמארז בניגוד לדגמים האחרים,

אבל הפתרון עצמו רועש יותר והוא יהיה חם יותר. ולכן צריך להבין שלקרר את הכרטיס עם כניסת אוויר חיצוני חשוב יותר. אין צורך בלהשקיע כספים על או מאווררים מיוחדים.. זה משהו

שעושים פעם אחת. סה"כ לוודא שיש לך מספיק סירקולציה זה משהו שעשית פעם אחת וזהו. תוספת למשל של שני מאווררים

נורמלים למארז שידחפו כמות יפה של אוויר פנימה ( נניח במידה ואין מספיק ) זה עניין של 140 שקל, אולי פחות.

הדבר הזה יכול לגלח לך במאמץ כמות יפה של חום. מניסיון. לא אמרתי שצריך מאווררים טובים יותר במארז.. צריך איוורור טוב במארז..

זה לא שונה מקירורי צד שלישי.. ששם עדיף שיהיה דווקא מאווררים שיזרקו החוצה את האוויר החם שהוא פולט פנימה למארז.

הוא לקח כרטיס מפוח רגיל.. 1070 לכל דבר, רק רצוי בעיקר בקיץ שיהיה לו איוורור אפקטיבי במארז, בעיקר דחיפה של אוויר מבחוץ פנימה.

אישית הייתי לוקח מפוח FE של אם היה לי אפשרות אחרת על הכרטיס ( המצוין ) שיש לי שהוא צד שלישי. גם כי אני יודע שכאשר יש מספיק

איוורור במארז ומעבר לזה כמו אצלי - אז אין צורך במשהו שיפלוט חום פנימה. אני לא מתחרט או משהו.. סתם התרגלתי למפוחים והסתדרתי

מצויין ככה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המיסב יותר טוב, באופן כללי הוא קצת יותר רועש ממיסב שרוול במהירות סיבוב שווה, אבל עקומת הגדלת הרעש שלו עם הזמן קטנה יותר הוא צפוי לשרוד יותר בעיקר מול מיסב שרוול במצב מאוזן אבל לא רק גם מול מיסב שרוול במצב מאונך, והוא פחות רגיש לאבק באופן משמעותי, מן הסתם יש איכות שונה במאווררים מאותו סוג אבל זה בכללי, כבר הסבירו על ההבדלים מבחינת אופן זרימת האוויר בין קירור מפוח לרגיל, בדר"כ קירור מפוח רועש יותר, צריך לבחון לפי דגם, לוודא שהמארז מאוורר ולראות כמה הרעש מפריע לך, זה מאוד תלוי גם בהפרש מחיר, בגדול עבור הפרש מחיר קטן הייתי נוטה לכיוון קירור יצרן, בגלל השריטה שלי לdbb הייתי הולך על בעל מיסב כזה, ברור שכרטיס יכול לההרס מעוד דברים, הוא צפוי לשרוד שנתיים שלוש לפחות גם עם מיסב רגיל, ברגע שתבין את ההבדלים יהיה לך קל יותר להחליט.

אישית בדגם הזה הם מציינים גם ייצוב מתח בנוי לתלפיות, סביר שהכרטיס הזה ישרוד יפה, מצד שני לא ברור כמה זה משנה לך, יש כאלה שחותמים על שנתיים שלוש, לסיכום אם הרעש שלו סביר לך והמארז מאוורר (חשוב גם ולפעמים יותר בקירור יצרן) אז אתה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיהיה לו אי פעם הבדל חוץ מהרעש שזה תלוי בבן אדם. שוב אם יש מספיק אוויר שזורם פנימה

אז כרטיסי מפוח ישמרו על טמפרטורות טובות, אין אם זה בכלל בעיה ולא צריך להחליף. אגב 1070 לא זללן חשמל

גם ככה.. ה FE במאמץ מלא יושבים באיזור ה 75 מעלות במארז מאוורר. זה מאוד מאוד סביר.

והכי חשוב למקרה הספציפי של התפגרות של כרטיס  - יש אחריות, קנית בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

מה אתם מקשקשים, אם הוא לא יושב ובוהה בכרטיס המסך בזמן פעולה זה לא משנה דבר וחצי דבר, מקסימום אחוז שניים בOC וגם זה תלוי יותר במזל מאשר במאווררים.

לא הבנתי מי דיבר על o.c ?

אנחנו מדברים על איכות גוף הקירור( טמפ ורעש).

ברור שגרסת o.c מהיצרן עדיפה, 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...