אוזניות גיימינג - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות גיימינג

שרון מהוד השרון

Recommended Posts

ציטוט של alont

Kingston cloud

Kingston cloud2

SteelSeries Siberia V2

גם הSennheiser Game One מעולות, אבל עולות משמעותית יותר מהאופציות האחרות שציינתי

תודה על התגובה. 

אני קונה אוזניות פעם בכמה שנים. ואם כבר אני קונה היתי רוצה איכות צליל גבוה ככול שאפשר. המליצו לי על g633 אם אני לא טועה זה הדגם שהוא גם דולבי 7.1. האם לתקן הדולבי יש משמעות?

וסנהייזר עולים 160 דולר כך שגם הם נכנסות לי בתקציב. 

הבעיה היא שאם כבר אני משקיע סכום מכובד באוזניות לא עדיף שיהיו 7.1?

***ממש זילזלתי בקינגסטון בהתחלה. אבל אחקי כמה ביקורות מאתרים שונים שקראתי אומרים שהם בעלות צליל איכותי מאוד וללא מתחרים בקטגורית מחיר עד 100 דולר. ובנוסף יש להם 7.1 וירטואלי- אם זה ה7.1 שיש לי באוזניות של הטורטל ביץ זה ממש לא שימושי. 

כתוב שהחיסרון היחיד ,להם זה שהם לא מסננות רעשים בצורה טובה אבל זה ממש לא מפריע לי כי אני גר לבד. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7.1 טוב לא תמצא בשום דגם של . ברובן הוא יהיה על הפנים ובחלק, במיוחד ביקרות יותר, הוא יהיה סביר. זה מתאים בעיקר לגיימרים כבדים שרוצים כל יתרון אפשרי במשחקי מולטיפלייר ומשתמשים בסאונד הכיווני בשביל לדעת מאיפה מגיעים האויבים. אם אתה מתכנן להשתמש באוזניות לעוד דברים מעבר לגיימינג ואתה מחפש משהו איכותי שיחזיק לך הרבה זמן, הgame one של סנהייזר מעולות.

ה633 של לוג'יטק גם אופציה סבירה, אבל איכות הבניה שלהן בינונית ומטה. תצטרך לשמור עליהן טוב טוב ולהתפלל לאלוהי האוזניות אם אתה רוצה שיחזיקו לך יותר מכמה שנים בודדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של alont

Kingston cloud

Kingston cloud2

SteelSeries Siberia V2

גם הSennheiser Game One מעולות, אבל עולות משמעותית יותר מהאופציות האחרות שציינתי

תודה על התגובה. 

אני קונה אוזניות פעם בכמה שנים. ואם כבר אני קונה היתי רוצה איכות צליל גבוה ככול שאפשר. המליצו לי על g633 אם אני לא טועה זה הדגם שהוא גם דולבי 7.1. האם לתקן הדולבי יש משמעות?

וסנהייזר עולים 160 דולר כך שגם הם נכנסות לי בתקציב. 

הבעיה היא שאם כבר אני משקיע סכום מכובד באוזניות לא עדיף שיהיו 7.1?

***ממש זילזלתי בקינגסטון בהתחלה. אבל אחקי כמה ביקורות מאתרים שונים שקראתי אומרים שהם בעלות צליל איכותי מאוד וללא מתחרים בקטגורית מחיר עד 100 דולר. ובנוסף יש להם 7.1 וירטואלי- אם זה ה7.1 שיש לי באוזניות של הטורטל ביץ זה ממש לא שימושי. 

כתוב שהחיסרון היחיד ,להם זה שהם לא מסננות רעשים בצורה טובה אבל זה ממש לא מפריע לי כי אני גר לבד. 

ציטוט של alont

7.1 טוב לא תמצא בשום דגם של . ברובן הוא יהיה על הפנים ובחלק, במיוחד ביקרות יותר, הוא יהיה סביר. זה מתאים בעיקר לגיימרים כבדים שרוצים כל יתרון אפשרי במשחקי מולטיפלייר ומשתמשים בסאונד הכיווני בשביל לדעת מאיפה מגיעים האויבים. אם אתה מתכנן להשתמש באוזניות לעוד דברים מעבר לגיימינג ואתה מחפש משהו איכותי שיחזיק לך הרבה זמן, הgame one של סנהייזר מעולות.

ה633 של לוג'יטק גם אופציה סבירה, אבל איכות הבניה שלהן בינונית ומטה. תצטרך לשמור עליהן טוב טוב ולהתפלל לאלוהי האוזניות אם אתה רוצה שיחזיקו לך יותר מכמה שנים בודדות.

שמתי עין על הקינגסטון. ראיתי שיש דגם פרו קלאוד וקלאוד 2 ועוד איזה כמה. הם ניראים דיי זהים ובקלאוד 2 יש את הדרייבר (רמקול) הגדול ביותר בגודל 53 ממ. יש הבדל נוסף בינהם? מהי הגירסה העדיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע במקומך הייתי קונה philips shp9500:

https://www.amazon.com/Philips-SHP9500-Precision-Over-ear-Headphones/dp/B00ENMK1DW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1471799439&sr=8-1&keywords=shp9500

בתוספת המיקרופון של vmoda:

https://www.amazon.com/V-MODA-BoomPro-Gaming-Headset-Headphone/dp/B00BJ17WKK/ref=pd_bxgy_23_img_2?ie=UTF8&psc=1&refRID=VS64Y5PXKX5GGG1APE94

לפי כל הביקורות באינטרנט, מדובר באוזניות פצצה עם מעולה וכריות ענקיות ונוחות. ומיקרופון טוב, שנועד להתחבר לאוזניות כאלה.

ביקורת לדוג':  

הייתי בודק טוב טוב לפני שהייתי קונה "אוזניית סראונד" כלשהי שיש בה יותר מדרייבר אחד בכל צד. אומרים שהסאונד של הדברים האלה אף פעם לא טוב. 

בנוגע לקינגסטון, מדובר באוזניה המבוססת על אוזניה בשם Takstar Pro 80 שהיא בתורה סוג של חיקוי/העתקה מאוזניה של beyerdynamic. זה לא אומר שהיא רעה אבל בוא נגיד שאם הייתה התערבות בנוגע לאיכות, הייתי שם את כספי על הפיליפס ללא היסוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1^

אוזניות מדהימות לגיימינג, מניסיון. דרייבר גדול עם במה רחבה, נייטרליות למדי ללא באס עמוק\אגרסיבי מידי, אתה

תשמע כל פיפס במשחק. יתרון נוסף שלהן זה שהן נוחות בצורה בלתי רגילה, לא תרגיש איתן אי נוחות גם לאחר 10 שעות.

לא חושב שיש משהו באיזור המחיר שלהן שמתקרב לברכיים שלהן (אולי משהו מקביל של אודיו טכניקה כמו ה- ATH-500X)

בלי קשר יש להן סאונד נהדר, כך שתוכל להינות מהן גם במוזיקה, כל הגיימינג כגון הקינגסטון וכ'

לא יתקרבו אפילו לרמת של שלהן.

למרות שאמרת שאתה גר לבד, ראוי לציין שמכוון שהן פתוחות מאוד יש להן דליפת מאוד מורגשת. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה אוזניות איכותיות אף פעם אל תקנה אוזניות גיימינג. מה שחברות הגיימינג עושות באוזניות שמוגדרות כ-7.1 או 5.1, זה במקום לשים 2 דרייברים איכותיים הם שמים 7 דרייברים פשוטים עם איכות סאונד נמוכה מאוד. אני ממליץ לך להקשיב להמלצה של  nissim tr ונשאר לך בתקציב עוד מספיק כסף לשילוב של-DAC ו-AMP כמו ה-SMSL Audio M3

https://www.amazon.com/SMSL-Audio-M3-Powered-Decoder/dp/B019Y5TR6O/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&qid=1458921949&sr=8-1&keywords=smsl+m3&linkCode=sl1&tag=zeos-20&linkId=47a70ae8661bcca145cfc75c53793e44

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-9500 ספציפית די קלות לדחיפה לכן הגברה היא לא חובה במקרה הזה, למרות שברוב המקרים מגבר\ממיר איכותיים 

בדר"כ עושים רק טוב. בכל מקרה SMSL זו חברה סינית, לכן עדיף להזמין את המוצרים שלה מאלי אקספרס או איביי ולחסוך

עלויות שילוח ולפעמים גם מיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nissim tr

שמע במקומך הייתי קונה philips shp9500:

https://www.amazon.com/Philips-SHP9500-Precision-Over-ear-Headphones/dp/B00ENMK1DW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1471799439&sr=8-1&keywords=shp9500

בתוספת המיקרופון של vmoda:

https://www.amazon.com/V-MODA-BoomPro-Gaming-Headset-Headphone/dp/B00BJ17WKK/ref=pd_bxgy_23_img_2?ie=UTF8&psc=1&refRID=VS64Y5PXKX5GGG1APE94

לפי כל הביקורות באינטרנט, מדובר באוזניות פצצה עם סאונד מעולה וכריות ענקיות ונוחות. ומיקרופון טוב, שנועד להתחבר לאוזניות כאלה.

ביקורת לדוג':  

הייתי בודק טוב טוב לפני שהייתי קונה "אוזניית סראונד" כלשהי שיש בה יותר מדרייבר אחד בכל צד. אומרים שהסאונד של הדברים האלה אף פעם לא טוב. 

בנוגע לקינגסטון, מדובר באוזניה המבוססת על אוזניה בשם Takstar Pro 80 שהיא בתורה סוג של חיקוי/העתקה מאוזניה של beyerdynamic. זה לא אומר שהיא רעה אבל בוא נגיד שאם הייתה התערבות בנוגע לאיכות, הייתי שם את כספי על הפיליפס ללא היסוס...

ציטוט של Roy.T

+1^

אוזניות מדהימות לגיימינג, מניסיון. דרייבר גדול עם במה רחבה, נייטרליות למדי ללא באס עמוק\אגרסיבי מידי, אתה

תשמע כל פיפס במשחק. יתרון נוסף שלהן זה שהן נוחות בצורה בלתי רגילה, לא תרגיש איתן אי נוחות גם לאחר 10 שעות.

לא חושב שיש משהו באיזור המחיר שלהן שמתקרב לברכיים שלהן (אולי משהו מקביל של אודיו טכניקה כמו ה- ATH-500X)

בלי קשר יש להן סאונד נהדר, כך שתוכל להינות מהן גם במוזיקה, כל הגיימינג כגון הקינגסטון וכ'

לא יתקרבו אפילו לרמת סאונד של שלהן.

למרות שאמרת שאתה גר לבד, ראוי לציין שמכוון שהן אוזניות פתוחות מאוד יש להן דליפת סאונד מאוד מורגשת. 

ציטוט של מיכאל נובק

אם אתה רוצה אוזניות איכותיות אף פעם אל תקנה אוזניות גיימינג. מה שחברות הגיימינג עושות באוזניות שמוגדרות כ-7.1 או 5.1, זה במקום לשים 2 דרייברים איכותיים הם שמים 7 דרייברים פשוטים עם איכות סאונד נמוכה מאוד. אני ממליץ לך להקשיב להמלצה של  nissim tr ונשאר לך בתקציב עוד מספיק כסף לשילוב של-DAC ו-AMP כמו ה-SMSL Audio M3

https://www.amazon.com/SMSL-Audio-M3-Powered-Decoder/dp/B019Y5TR6O/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&qid=1458921949&sr=8-1&keywords=smsl+m3&linkCode=sl1&tag=zeos-20&linkId=47a70ae8661bcca145cfc75c53793e44

ציטוט של Roy.T

ה-9500 ספציפית די קלות לדחיפה לכן הגברה היא לא חובה במקרה הזה, למרות שברוב המקרים מגבר\ממיר איכותיים 

בדר"כ עושים רק טוב. בכל מקרה SMSL זו חברה סינית, לכן עדיף להזמין את המוצרים שלה מאלי אקספרס או איביי ולחסוך

עלויות שילוח ולפעמים גם מיסים.

ממש מפתיע אותי ההמלצה שלכם.

כל העיניין עם גיימינג זה שהן קלות משקל ויש להם מיקרופון.

אבל נתתם לי פה כיוון מאוד מעניין, הדבר החשוב לי ביותר זה איכות צלילה ובמקום השני נוחות לאורך זמן.

בעינין המגברים אני אשמח לפירוט קל בנוגע ל"DAC ו-AMP כמו ה-SMSL Audio M3"- מה זה המושגים האלה ומה יהיה ההבדל בין חיבור ישיר של האוזניות למחשב ביחס לחיבור למגבר?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DAC זה Digital to Analog Converter, כלומר ממיר מדיגיטלי לאנלוגי. מה שה-DAC עושה זה להמיר את האותות הדיגיטליים, את האפסים והאחדים (מבינארי) לאותות אנולוגיים, כלומר גלי הקול שאתה שומע דרך האוזניות או הרמקולים. בכל לוח אם בסיסי היום יש DAC בתוך היחידה של כרטיס הקול בלוח האם, אבל היתרון של DAC איכותי שנמצא בנפרד מלוח האם זה שלרוב הוא יתן לך ביצועיים יותר טובים, כלומר תוכל לשמוע יותר פרטים ואוליי גם דברים שלא שמעת קודם, כמו כן DAC איכותי יתן לך סאונד יותר נקי וחד ובנוסף לכך היתרון של DAC נפרד מהמחשב והלוח אם, הוא שלא תשמע רעשי רקע מהמחשב, כמו זמזום של חשמל. AMP זה קיצור של amplifier - מגבר, המגבר לוקח את האותות האנלוגיים מה-DAC ומגביר אותם, לרוב משתמשים לאוזניות עם התנגדות גבוהה, או פלאנריות, משום שאוזניות כאלו זקוקות להרבה חשמל כדי להגיע לרמות וויליום גבוהות מספיק כדי לשמוע, אך אין ספק שכמעט כל האוזניות, יפיקו תעלת ממגבר יותר איכותי ממה שבלוח אם ויקבלו יותר עשיר ופאנצ'י.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, בינינו, כל העניין באוזניות גיימינג זה (בדרך כלל) לקחת אוזניה ממוצעת ומטה, ולהלביש עליה מיקרופון וכל מיני גימיקים (ואני סופר את כל העניין של יותר מדרייבר אחד בקפסולה כגימיק לא מוצלח)
זה ממש לא עוזר שהחברות שמייצרות גיימינג הן לרוב מיני חברות המתמחות בעכברים, פדים, , מקלדות ושאר ירקות ולא חברות שמתעסקות בסאונד עשרות שנים ו"יודעות מה הן עושות"

500x1000px-LL-f55787bc_SHP9500.jpeg

ככה האוזניות המדוברות נראות כאשר המיקרופון שדיברתי עליו מחובר.

הן שוקלות 320 גרם, זה לא כ"כ הרבה. אם קראת את מה שרועי כתב עליהן ואם צפית בביקורת שצרפתי או אחרת אתה בטח יודע שהנסיינים אומרים שהן נוחות מאוד.
במיוחד כשאתה מצהיר שחשובה לך איכות צליל ונוחות קשה לי מאוד להאמין שתמצא דגם של "אוזניית גיימינג" שיהיה עדיף, בטח בטווח המחירים הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...