זקוק לעצה - רמקולים לסלון - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעצה - רמקולים לסלון

cool_man

Recommended Posts

תקשיב קודם כל האתר הזה soundforless אדיר!!

לא ידעתי שיש פעם כל כך גדול במחירים באמזון לבין פה בארץ של מוצרי אודיו :o:o

כמו שאמרתי בהתחלה יש לי בבית Microlab Solo 6C. ניסיתי לחבר אותם אתמול לטלויזיה (דרך יציאת האוזניות, כי זה האופציה היחידה שהייתה לי כרגע חח)

בלי קשר שלא הצלחתי לשלוט על הסאונד דרך השלט של הטלויזיה, הגברתי אותם עד הסוף ובקושי שמעו משהו. זה להבדיל מכשהם מחוברים למחשב שלי ואז אני יכול גם להגביר בהם וגם להגביר במחשב ואז זה נשמע נורמאלי.

אין לי מושג מה נסגר עם זה האמת חח קצת מוזר.

לגבי הנושא של הרמקולים וכל זה. אני חושב שאלך בכיוון של רסיבר + (2 + סאב) ובמידה וארצה אזמין גם סנטר ואחוריים?. או שכבר מערכת כמו שהמלצת כי כבר יש בה את הכל?

הסלון הוא בגודל 3 על 3 בערך, והטלויזיה נמצאת דיי בפינה (כי ככה החדר בנוי) ואת הרמקולים האחוריים אני אצתרך לתלות אני מניח. או אולי להזמין איזה מעמד בשבילהם מאיביי? בגלל שהם נראים דיי קטנים האמת

כל הסיפור הזה דרך אגב הולך להיות מחובר לסטרימר שנמצא כרגע במשלוח חח ויש לו רק יציאת . בגלל זה אני חושב שאולי בכללי רסיבר יציל אותי בגלל שהרסיבר יחובר לטלויזיה ולרמקולים, ומהצד השני יחובר גם לסטרימר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לחפש קצת גם בעצמי עוד מידע ורסיברים וכאלה (התחלתי מלחפש רסיבר)

ראיתי בכל מיני מקומות שממליצים על Denon X1200. בגלל שיש לו כיול audyssey (מה שזה לא אומר חח) https://www.amazon.de/Denon-AVRX1200WBKE2-AV-Receiver-Bluetooth-steuerbar/dp/B010EB3RZY

אני יודע שזה בערך כפול ממה שהצעת אבל אולי זה שווה את זה (בהנחה שאני מותח את התקציב כבר ל 3500 כולל המקולים שהצעת...... הגעתי רחוק מה1000 ההתחלתי הא? חחחחח)

מה שקצת מציק לי שנגיד הרסיבר הזה תומך 7.1. בפועל אם אני הולך לחבר אליו מערכת 5.1 אז למה אני צריך את התמיכה אקסטרה הזאת? לא רואה את עצמי בחיים מחבר מערכת 7.1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האתר הזה, מישהו אצלי בעבודה גילה אותו ומאז אנחנו טוחנים אותו, באמת מדהים.

לגבי ה- Microlab, אין סיבה שלא תשמע בדיוק אותו הדבר כמו במחשב.

לגבי מערכת ביתי, מה שהמלצתי לך זה המינימום כדי לקבל מערכת ברמה טובה עם 6 במינימום תקציב אבל אופטימלי זה ממש לא לדעתי.

עם כל הכבוד לרמקולים סטיליטים, זה לא כמו זוג קדמיים ריצפתיים או מדפיים.

אני הייתי מתחיל מרסיבר כמו הדנון שאמרת שהוא אחד המומלצים אבל גם לימהה ולפיוניר יש יופי של רסיברים.

אני לא רואה סיבה לקנות סאב ושני אלא להשקיע יותר בזוג כמו שצריך בלי הסאב, ובהמשך להוסיף אלמנטים לפי הצורך והתקציב...

לגבי ה-7.1, שזה לא יטריד אותך, כל החברות משתמשות ברכיבים איכותיים יותר בדגמים של ה-7 ערוצים מאשר ב-5 ערוצים ואני מכיר לא מעט שגם להם מחוברים רק 5 , כולל אצלי (:

והכי חשוב, ממש אבל ממש מומלץ ללכת לחנות ולנסות לשמוע לפי שאתה מזמין, זה בלי קשר נחמד.

ככה תהיה לך יותר תחושה של בר מול רסיבר עם 5 סטליטים לבין רסיבר עם רמקולים קדמיים גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אתוך :)

אבקר במשך שבוע הבא בכמה מקומות.

כעיקרון את הרמקולים שקונים בנפרד, אפשר לקנות דברים לא קשורים? גם חברות שונות וכאלה או שעדיף ללכת על סדרה כלשהי כי הם כאילו אמורים להיות מתאימים יותר..?

וגם מה שהמלצת קודם הרי זה סט של סטליטים.. או שזה בגלל הקטע של התקציב? חח

נגיד ראיתי גם שיש כאלו שמומלצים כסט Tannoy TFX

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00B5XDN5U/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A2OMTXKFADW0PO

בארץ כמובן המחיר שלהם כפול בערך. אבל אפשר עם חברות שילוח למינהם להביא כאלה לארץ אני מניח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מומלץ שהסנטר והקידמיים יהיו מאותה חברה, לגבי האחוריים זה פחות משנה.

אם כל הרמקולים מאותה סדרה זה הכי טוב, אבל אם יש שיקולי תקציב, כמו לרוב האנשים, אז כדאי להסיט תקציב מהאחוריים לקדמיים.

כן, זה משיקולי תקציב.

יש המון מוצרים שלא נמכרים על ידי עצמה ואז צריך חברת שילוח חיצונית שזה אומר סימן שאלה גדול על המחיר הסופי (אותי שחטו ככה פעם אחת...), וגם כל הנושא של האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי במקום אחר שמישהו הזמין אותם (בדיוק את אלו) לארץ והסביר איך הוא עשה ואת כל התהליך וכאלה...

אקח את כל מה שאמרת לתשומת ליבי ואעשה חושבים לגבי אם לקחת סט של 6 או קודם לקנות רק קדמיים ואז להוסיף בהמשך סאב וכאלה.

לגבי הרסיבר אני חושב אני סגור האמת :)

הדרישות שלי לא מטורפות וגם הסלון עצמו יחסית קטן אז אין מרחב שמיעה גדול מידי. אם אני אקנה גם אחוריים אחשוב אם כדאי לתלות על הקיר או להשיג איזה סטנד בשבילם (עלצנות של קדיחה חח)

תודה רבה רבה על העזרה והייעוץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

ממליץ לך ללכת על מוגברים כדוגמאת ADAM A7

או DYNAAUDIO MK 2

יש לי זוג כזה בסלון ואת השני בחדר

אכות הסאונד פנומנלית. ואם אתה מזמין מחו"ל, כפי שאני עשיתי, תחסוך אלפי שקליםץ המשלוח מגרמניה הוא 50 EURO בלבד.

זו החנות:

https://www.thomann.de/gb/adam_a7x_bundle.htm

תוריד 20% מהמחיר שם, אתה לא משלם מס.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...