כמה עולה unlimited אינטרנט סלולר בארה"ב ובישראל - ותבינו צביעות מה היא - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה עולה unlimited אינטרנט סלולר בארה"ב ובישראל - ותבינו צביעות מה היא

bobbanai jhhi

Recommended Posts

עוד דבר אחר מר בובני ג'ההי היקר.

זה לא היה השמאל שהביא לכאן עובדים זרים בכמיות גדולות, זה דווקא היה הימין.

לך חפש בגוגל הכנסת אישרה הגדלת מכסות עובדים זרים ותראה מה יופיע.

זה שהגיעו לכאן גלי מסתננים דרך מצרים זה כבר משהו אחר.

אתה מוזמן להאשים את השמאל שהקשה מאוד עד כדי סיכל את הטיפול בבעיות שהמסתננים יצרו בתוך המדינה.

אבל אתה לא יכול להפיל את האשמה על משבר הדיור על השמאל וגם לא על הסודנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Art Tatum כמה שטויות אתה כותב , הייתי מביא לך קישורים רבים והוכחות לשטויות שלך 

חבל על הזמן , אתה מעתיק משפטים ומילים שאין לך מושג מהם .

עושה סלט לשטויות .

תקרא על כל ח"כ של הבזיון הציוני להבין כמה שנאה חולנית יש להם נגד יהודים 

כי אם אני יביא לכאן יאשימו אותי " שאני מפיץ אמת " 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תביא הוכחות.

הפורום הזה מלא באנשים שעוקבים אחרי מעללי שוק התקשורת ומשרד התקשורת ונציגי טייקונים בכנסת כבר 10 שנים.

הם רואים את המציאות המונופוליסטית, את השחיתות שמשמרת את המצב, בכל שלב ושלב, בכל חקיקה ובכל רפורמה, בכל הודעה לעיתונות ובכל הסכם עם משרד התקשורת.

סתם לזרוק מילים באוויר לא יעזור לך.

החבר שלך ביבי וממשלתו מלאה במושחתים שמקדמים את האינטרסים של הטייקונים בצורה הבוטה ביותר.

כשאתה לא מבין מספיק בתחום, ולא עקבת אחריו תקופה מספיק ארוכה, אז אולי אתה יכול להאמין לדיסאינפורמציה מתוך בורות ונאיביות.

אבל כשאתה כן מבין מספיק ועוקב תקופה ארוכה על המתרחש, האמת בלתי ניתנת להכחשה.

ואני ימני ליכודניק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Art Tatum

לך תביא הוכחות.

הפורום הזה מלא באנשים שעוקבים אחרי מעללי שוק התקשורת ומשרד התקשורת ונציגי טייקונים בכנסת כבר 10 שנים.

הם רואים את המציאות המונופוליסטית, את השחיתות שמשמרת את המצב, בכל שלב ושלב, בכל חקיקה ובכל רפורמה, בכל הודעה לעיתונות ובכל הסכם עם משרד התקשורת.

סתם לזרוק מילים באוויר לא יעזור לך.

החבר שלך ביבי וממשלתו מלאה במושחתים שמקדמים את האינטרסים של הטייקונים בצורה הבוטה ביותר.

כשאתה לא מבין מספיק בתחום, ולא עקבת אחריו תקופה מספיק ארוכה, אז אולי אתה יכול להאמין לדיסאינפורמציה מתוך בורות ונאיביות.

אבל כשאתה כן מבין מספיק ועוקב תקופה ארוכה על המתרחש, האמת בלתי ניתנת להכחשה.

ואני ימני ליכודניק.

ברגע שאני יביא הוכחות  , כתובות שחור על גבי לבן , על שקרי עיתונות , כסף ערבי לעיתונאים שמאלניים ועוד ..

יסגרו איתי חשבון מידית !
ויסגרו אותי , בתירוץ  עלוב  !

תרצה פנה אלי בפרטי   .
זה לא דיון כאן בפורום סמרטפונים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פרנואיד ומערבב דברים.

אין שום קשר בין הקרן החדשה לישראל לבין מודל התקשורת בארץ והשוואות עם מודלים אחרים.

נראה שהאגו שלך שבוי במלחמה קוטבית אליה אתה מכפיף כל דבר מבלי יכולת לבחון נושא בפני עצמו.

אם אתה רוצה להבין למה מתקיפים את ביבי וצחי הנגבי על קשריו עם שאול אלוביץ', ולמה מודל התקשורת בארץ גרוע, ואיך זה מתבטא באופן שלילי בחיי הציבור, בבקשה.

גם אם יש עיתונאים שמאלנים ש"נהנים" להשתמש בזה כדי לתקוף את ביבי, זה לא מבטל את העובדה שיש כאן סיפור שחיתות גדול מאוד, ולו השלכות גדולות לציבור.

ולא מדובר כאן רק במחיר חבילת לחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שקרא את כל זה ומתעניין ועוקב אחרי האירועים בתחום התקשורת, במיוחד בתשתית הקווית שם יש מונופול וקרטל אולטרה חזק ומושחת.

אנשים מתחילים להתפקח.

http://satworld.forumotion.com/t27462-topic

www.themarker.com/technation/1.3035532

ועכשיו להתפתחות חדשה שמנסים לכפות עלינו הקרטל.

http://www.geektime.co.il/partner-started-deploying-fiber-infrastructure/

ציטוט

פרטנר נעה כרגע במספר דרכים במקביל, בדרך להפיכתה מספקית סלולר לקבוצת תקשורת כוללת. כבר עכשיו מציעה החברה תשתיות של מהיר לבית, תחת המותג Home#, שמתבסס על תשתיות הדור הרביעי שלה, ומציעה למשתמשים קצבים של עד 150 מגה-ביט לשנייה להורדה ו-50 מגה-ביט לשנייה להעלאה

כי הם כבר אישרו שימוש בקנים של לחברה אחרת.

אלה מה, שהם עשו זאת רק לשתי חברות שהיו במשך שנים אוליגופול דורסני שהתנהל כקרטל המאמץ שיטות עבודה רעות לציבור שדורשים הרבה עבודה משפטית כדי לגדוע(באין תחרות המעודדת יציאה ממודל קרטל מונופוליסטי).

אז עכשיו יש בתשתית הקווית את הוט, , ופרטנר שיעבירו סיבים אופטים בקנים של , בעוד UNLIMITED יצטרכו להתמודד עם קשיים בירוקרטים, עלויות פריסה מוגדלות, ובלית ברירה גם לשבש בדרך את שגרת החיים של הציבור במדרכות ובכבישים ומערכת החשמל.

ומה יהיה עם פרטנר?

מוקדם לומר.

אני מעריך שכדי לשרת את הקרטל ולקנות עוד כמה שנים של המשך שליטת המודל, הם יפרסו לאט, יציעו מחירים גבוהים מאוד, וידאגו להשאיר את המקסימום על 50 UPLOAD, בעיקר כדי להראות מצגת כאילו משהו מתקדם.

UNLIMITED בעצמה הפכה בלית ברירה להיות דוגמה של מצגת כאילו משהו מתקדם.

היא תוכננה מראש לכך כתוצאה ממבנה השליטה ובעלי המניות והחברות איתם עשו הסכמים, איך לומר... "לא הכי טובים לטווח הארוך".

ולמה חשוב להם להשאיר דווקא את UNLIMITED בחוץ? כי שם מדובר על מייזם לפרוס תשתית סיבים אופטים עליה יהיה שוק סיטונאי חופשי אמיתי.

UNLIMITED לא תמכור מיליון חבילות עם הגבלות זדוניות, היא תמכור 1) 2) 3) ותעשו מה שאתם רוצים עם זה.

UNLIMITED מייצגת את האיום הכי גדול שלהם, את הפחד הגדול.

איבוד שליטה במודל המונופוליסטי הקיים בו תעבורה נמכרת במשקל זהב.

פתאום עסקים לא יצטרכו לעבור דרך הקרטל ולשלם המון כסף על קווים "עסקיים" יקרים שמחירם מאמיר ככל שהצורך בנפח עולה.

כל אחד יוכל להשכיר במחיר אחיד ונמוך "נפח" על הסיבים האופטים, ויחבר מה שהוא רוצה בנקודות הקצה. חבילת ערוצי טלוויזיה, , שילובים של כל מיני דברים, שירותי מחשוב .

היכולת הטכנולוגית של מדינת תנסוק בעקבות הנגשה של שירותי תקשורת מהירים אמינים וזמינים.

כשהציבור הפרטי והמשק הביתי יהיה מחובר כמינימום ל100/100 באינטרנט, כבר המון דברים יהיו אפשריים שכיום הם לא.

שיחות וועידה באיכות גבוהה.

עבודות בין פרילנסרים(עצמאים המשתפים פעולה) שדורשות עדכוני נתונים בזמן אמת.

פרויקטים חדשיים בתחום מחשוב הענן, שכל נער או סטודנט יכולים לפתח.

שיתוף פעולה איזורי, פגישות של קבוצות כמו "ועדת האימהות לענייני גנונים" או "הסימפוזיום השבועי של סינמה קלאב".

תכלס, עד שלא נשבור את הקרטל המדינה שלנו משתרכת מאחור אחרי כמה מדינות שהצליחו להשתחרר ממונופולים וקרטלים וקשרי הון שלטון.

מדינות שכרגע נהנות מצמיחה ושגשוג בזמן שמדינת , מדינת ההיי טק, חסרת תשתית מודרנית לעשות זאת.

כבר דורות מורחים אותנו הקרטלים בשיתוף משרד התקשורת וחברי כנסת, ואפילו ראש ממשלה מסתבר...

צריך לעשות להם ריקו קייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה האוויל שפתח את האשכול הזה כותב ומתנסח באופן מאוד דומה לאכול שנאה, פשיסט, טיפש ואומלל שמסתובב פה וידוע לשימצה בכינוי sagron.

מצד שני יכול להיות שכל אלה הניחנים באותן תכונות בזויות לעי"ל כל כך שטופי מוח שאי אפשר להבחין ביניהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לבכות. המחירים בארץ הם מהזולים בעולם. גם סלולר וגם אינטרנט קווי. תסתכלו למשל גרמניה, ארה"ב בריטניה-בכלל. אצלנו המדינה קטנה והם לא צריכים להשקיע יותר בתשתית רק לשפר אותה וכיו"ב ותחזוקה.

הבעיה שהנציגי שירות יותר בונקרים מהשב"כ ולא תוציא מהר משפט ישיר אחת בלי בולשיט חסר משמעות. הם גם משקרים בלי הפסקה, אבל זה כמצופה שהשירות יהיה חרא כי הוא בישראל, מאוייש בישראלים עם מנהלים ישראלים ומנסחי פוליסה ישראלים. זה ככה בכל החברות. ביטוחים - שגם זולים בארץ (אולי חוץ מרכב) מזיינים שם ת'שכל בלי הפסקה. מה שהכי משפיע על פרופורציות המחירים זו ההכנסה הקטנה שיש בישראל, מחיר הדיור, הדלקים והשינוע.

לטופיק: ארה"ב זו המדינה השלישית הגדולה בעולם, גם מבחינת שטח וגם אנשים. כאשר באוכלוסייה בשתי המדינות מעליה יש מיליארד+. קשה לעשות ממשלה יעילה שגם יכולה לשלוט על מרחבים עצומים וכמעט ריקים וגם על ערים של 5 מיליון אנשים. הייחודיות של ארה"ב שתמיד יש לאן לעלות ותמיד יש לאן לרדת. אף אחד לא יבוא לשכונה מהמעמד הבינוני אפילו אם היא לא לבנה ויתחיל לדחוף קראק לאנשים וגם אם כן יעצרו אותו תוך 10 דקות בגלל NSA וזה. דברים שיש בהארלם לא תמצא באיסט ווילג', ולהיפך. אי אפשר לשפוט את ארה"ב על פי נתונים דמוגרפים. ב2014 נהיו בארה"ב חצי מיליון מיליונרים חדשים. זה רחוק מלהיות אליטיזם שמנצל איכרים. מי שרוצה להצליח יצליח בארה"ב. אם אתה מוכן להתחייב, לקחת אחריות ולעבוד באמת 15 שנה, אתה תהייה מיליונר. או שאתה יכול לחפש סיבות למה "אי אפשר להצליח פה", למה לא נתונים כאן דברים חינם. "למה יש כסף לממן מלחמות אבל אין לנו כסף להאכיל את העניים וכו'" - עם פילוסופיה כזאת לא מגיעים לשום מקום בארה"ב (בעולם בעצם) חוץ מלרחוב או עבודה במפעל אריזה כשנראה יאבד את העבודה שלו עוד 10 שנים בגלל אוטומציה כי תכלס לא צריך בן אדם בשביל לשים דברים בקופסא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישקוש.

המחירים זולים יחסית זה נכון.

אבל מה אתה מקבל?

בסלולר נראה שצלחנו להיחלץ מהקרטל אוליגופול הראשון שהיה איתנו הרבה זמן(הרבה יותר ממה שהיה צריך במדינה עם משרד תקשורת שמתכנן נכון ופועל לאכוף לטובת הציבור בראש ובראשונה).

המחירים סך הכל טובים אבל גם שם יש בעיות שצריך לפתור שלא בהכרח יפתרו את עצמם בתוך המבנה הקיים בשוק הסלולר.

גם שם צריך לדאוג לאן הולכים.

צריך להפסיק עם ה"מסלול" מתחלף אחרי שנה למחיר גבוה  מבלי יכולת הלקוח לקבוע שהמסלול יפסיק מעצמו עד אותו היום ואותו היום בדיוק(שיכול להיות גם בשבת או חג).

זאת פשוט התעמרות בציבור.

הכשלת עיוור.

כל דבר שמקשה על חולים וזקנים במטרה לעקוץ אותם בחולשתם, זה פשע.

כשאדם רוצה שירות תקשורת סלולרית הוא לא אמור להיות צריך לשם כך לוותר על כל זכויותיו האדמיניסטרטיביות והפיננסיות.

זכותי לנהל את עסקי באופן נהיר ובהיר וללא שדה מוקשים שקובע לי לעמוד דום כדי למנוע אסון בדיוק ברגע הנכון שנה מעכשיו.

רק על החרדות שההתנהלויות האלו מייצרות לאוכלוסיה הייתי קונס את החברות המעורבות בעשרות ומאות מיליונים.

גם יש לי מה לומר לגבי איכות התקשורת הסלולר במתווה ה"שוק הסיטונאי" שמשרד התקשורת יצר לנו.

לכאורה הוא איפשר לחברות אחרות להשכיר שימוש ברשתות הקיימות.

אבל האם הוא הגדיר מהיא איכות מינימום מבחינת שמע לתת בקו?

וגם אם יש מינימום מפוקח?

למה בכלל אנחנו צריכים להגיע לשם ולעצור?

למה זה צריך להמשיך ולהתקיים.

לא מגיע לנו איכות שיחה אלחוטית באיכות הכי טובה שיש?

ומה לגבי האינטרנט?

מה זה כל הסיפור הזה של 1GB, 2GB, 3GB, מה אני צריך עכשיו לעמוד ולמדוד כל היום כמה דברים לוקחים לי כדי שלא אחרוג?

איפה אנחנו במזרח אירופה של שנות ה80?

אסור שתהיה הגבלה על גם בסלולר.

אפשר לעשות האטה אחרי מדרגת שימוש, ואולי עוד אחת אחרי מדרגה נוספת, ואחת נוספת למקרים קיצוניים במיוחד.

להתאים את מדרגת השימוש הראשונה לממוצע היומי של ה50 אחוז העליונים.

שפשוט יעשו TRAFFIC SHAPING וזהו.

אם אחר כך יתלוננו אנשים שלא זז להם אז שחברות הסלולר לא יתפלאו על שלא חשבו והתכוננו לצרכי הציבור.

אבל הכל אמור להתנהל בתוך מודל ללא הגבלת נפח תעבודה.

בתקשורת הקווית מסתתרת המפלצת הגדולה.

שם המחירים לא כל כך טובים.

מנעו מאיתנו חבילות זולות יותר בהפרשי מחיר משמעותיים.

הגבילו לנו את הUPLOAD לאיטיות חסרת פרופורציה(יחס של 1 ל50).

הפכו אותנו לצרכנים נטו בלי שום חופש ליצור או להתקדם בתחומים פשוטים אפילו כמו ועידות באיכות גבוהה עם כמה אחרים ואפילו צירוף עשרות.

מונעים מאיתנו ענף במהירות המייצרת תגובתיות ופונקציונליות.

מתעלמים מצרכי הבית המודרני שכיום מהווה את רוב הלקוחות בעצם של אותו קרטל קיים שנכפה עלינו כרגע, הדורשים וחיבור כמה וכמה מכשירים נוספים לאינטרנט.

UPLOAD/בקצב העלאה של 1/50 מהDOWNLOAD שמתחלק בבית ממוצע ל3-6 מכשירים לפעמים אינו מספיק כדי לא לתקוע את הציבור.

פשוט תוקעים אותנו הקרטל הזה.

חייבים להכניס שחקן שלישי כמו UNLIMITED שהמודל שלהם הוא השכרת סיבים אופטים לכל שימוש מהעסקי ועד הפרטי, במהירויות קבועות סימטריות ובמחיר תחרותי אחיד לכולם.

ואז יקרו כאן דברים יפים.

גם חברה חדשה שקמה לבצע פרויקט סיבים אופטים באיזור עירוני מרכזי תוכל להקים בעצמה את התשתית.

הרעיון הוא שברגע שהתשתית קיימת היא כבר לא באמת שייכת לאף אחד.

הם מקבלים על העלות הבסיסית של ההקמה והתחזוקה ורווח מסויים לא גדול כי יש צורך לעמוד בסף עלויות סבירות לשוק הסיטונאי.

והשוק הסיטונאי יעבוד על הסיבים במודל חופשי.

זה מה שאנחנו צריכים לעשות כציבור.

לומר, אתם משחילים סיבים בקנים של בזק** שכבר קיימים שהציבור שילם עליהם במיטב כספו, ובתמורה תוכלו למכור שימוש בצינור על פי תעריפים מפוקחים שמהווים את הסכום המקסימלי ההגיוני לגבות על פי מודלים כלכליים כמקים תשתיות לצרכים ציבוריים.

**(בזק חברה ממשלתית ותיקה שביצעה עבודות לציבור מתוך כספו של הציבור בשטח ציבורי ששייך לציבור)

וכמובן רק סימטרי.

בשוק הסיטונאי על סיבים אופטים לא יהיו הגבלות מלאכותיות.

לכבלים(גם לכבלים הקיימים של והוט להם בנוסף לא מעט סיבים אופטים בנתיבים ראשיים) לא משנה לאיזה כיוון מעבירים בהם נתונים.

כבר עכשיו אפשר הכל סימטרי.

זה רק עניין של שליטה מונופולית וקרטל תיאום מחירים שלא מאפשר תחרות.

ומקבל שוב ושוב תמיכה מקשרי הון שלטון ושחיתות בה משרד התקשורת נגוע! ממש!! זה עשרות שנים, אולי דורות.

המשרד הזה התנהל באופן מושחת מאז הקמתו במשך דורות.

וחברות ענק וטייקונים וקרטלים שלחו אליו את ידם.

במקום לשרת את הציבור משרד התקשורת משרת את טייקוני התקשורת.

דרך אגב משרד התקשורת עשה לא מזמן "רפורמת השוק הסיטונאי של התקשורת הקווית בישראל" שם יפה להמשך שליטת הקרטל המונופולסטי.

הרי אין כאן תחרות אמיתית על אופי החבילות או על הדרך שמניחים אותם / עושים בהם שימוש.

רק מי יסגור את העסקה בטלפון ויגבה על כך עמלה, זה כל הסיפור.

רפורמה? או הונאה?

את מי זה משרת?

מה זה מנסה להציג?

הגיע הזמן שזה יפסק.

עם שוק סיטונאי חופשי על גבי סיבים אופטים:

תחום התקשורת יפרח.

אנשים יוכלו לפתוח ערוצים משלהם באינטרנט.

פרויקטים של בתי ספר.

שיעורים המשתפים ילדים חולים מהבית.

עזרה ממורים על גבי האינטרנט.

אולי איזה פרויקט של חלוקת שעות עזרה חינם לתלמידים באינטרנט.

עובדי עצמאיים העובדים מהבית ורוצים שיטוף פעולה(טעות באות שהפכה למונח חדש לתיאור שיתוף שוטף) ותקשורת איכותית יקבלו שיחות כולל ועידות הדורשות UPLOAD, וסנכרון מידע לעבודה משותפת על אותם פרויקטים.

מוזיקאים יקבלו זמני תגובה מדהימים שיאפשרו סוף סוף להיות מצולמים ומשודרים באיכות הכי גבוהה גם מבחינה מוזיקלית וגם ויזואלית, והכי חשוב ללא עיכוב בשידור שיוציא אותם מסנכרון מוזיקלי.

אחסון ענן יהפוך להיות זמין יעיל וזול, ואולי נהפוך בדרך גם למעצמה עולמית של וניהול מידע בענן.

עם תגובתיות מספיק גבוהה, אני מאמין שגם ימכרו גישה למחשבי ענן שאפשר להריץ על כל ודרך כל פלטפורמה.

100 מגה קצב העלאה כמינימום לבית בישראל, זה מספיק כדי לאחסן את האתר/בלוג שלכם על המחשב שלכם בלי להתעסק עם חברה הרוצה תשלום כדי לאפשר לך לעשות דברים כמו לחבר לאתר שלך DOMAIN.

ועם חבילות 1000 סימטרי במחיר מעודד רכישה, קצב הצמיחה של פרויקטים מצליחים יזנק במרץ.

אני יכול לשבת כאן ולכתוב עוד כמה דפים של איך תעבורה חופשית ומהירה המושכרת לכל מטרה במחיר אחיד וזול תקדם את המדינה שלנו.

ועל כמה שקרטל המונופולים והממשלה מושחתים ומנוולים.

אתם מוזמנים להוסיף משלכם, אני אשמח לקרוא.

בנתיים אומר:

פושע מי שעוצר את אזרחי מדינת מהקידמה בעידן התקשורת המהירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Art אתה מגיב יותר מדי ברצינות בת'רד שנפתח על ידי טרול. 

מדינת ישראל היא ועוד איך עסק, ואחד גרוע. איך שהממשלה מנהלת אותה, אפילו לא היתה שורדת. 

עכשיו לענייננו, האינטרנט בישראל סבבה. מכל הדברים, על זה אין לכם מה להתלונן. אני משלם פה 17.5 פאונד בחודש ל12 מגה (ללא הגבלת הורדה, עולה קצת יותר) ומקבל אולי 8 שלא לדבר על קצב העלאה של משהו כמו חצי מגה. לפעמים שיחת סקייפ בקושי אפשר להוציא. בהתחלה הראוטר שקיבלתי היה מתנתק רנדומלית פעם בכמה ימים, משום מה זה הפסיק. בשביל לקבל יותר אני צריך להזמין , שאלוהים יודע כמה עולה, ומצריך לקדוח חור בקיר, רק שהדירה לא שלי אז זה לא הולך לקרות. הסלולר עולה לי 15 פאונד לאיזו חבילה מעאפנה של 500 דקות שיחה, אינסוף סמסים ו2 ג'יגה של מידע. שירות הלקוחות שלהם פשוט מזעזע שקשה לתאר (בכלל, תודעת שירות בריטית זה משהו יוצא דופן). הכל יחסי בחיים. מצד שני, אני יכול לקנות פה דירה ב70 משכורות או GTX1080 בתשלום אחד (כל חודש). נשמע לי עסקה סבירה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שיש הרבה מקומות, חלקם הלא קטן ערים ראשיות בעולם, שמחוברות עדיין במודל מונופוליסטי/קרטלי.

כתוצאה מכך גם שם איכות האינטרנט סובלת, על מנת שכמה מונופולים יוכלו למצוץ עד תום את כל מגוון התחומים העסקיים שצריכים רוחב פס.

אבל אתה רואה מקומות שפתרו את זה בקלות.

תשתית סיבים אופטים להשכרה לכל מטרה, ללא ציוד קצה.

עליה קודם כל מציעים חיבורים פרטיים במהירות 100/100 וגם 500/500 ו1000/1000 בהתאם במחיר המעודד שדרוג.

וכשאתה רואה שזה יכול לעבוד, שהמספרים כן מאפשרים זאת בצורה הפשוטה ביותר, מתוך טובת הציבור, אתה מבין שעובדים עלינו.

הנה גם אתה בבריטניה סובל מאותה תופעה הנגלת לעיננו.

אתה שם, ואנחנו פה.

נסה להבין מה קורה שם בדיוק, וספר לנו.

בוא באמת נראה אם אפשר לראות את הטבע המונופוליסטי שמכתיב את התנאים הללו.

ותוך כדי, בין אם בתרד שהתחיל טרול, ובין במקומות אחרים, נמשיך לנסות לפתח מודעות למתרחש, כמו גם לראות אלטרנטיבות, בתקווה שנראה אותם צולחות ומתממשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...