מתלבט מה עדיף 480 SLI או 1070 ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט מה עדיף 480 SLI או 1070 ?

kingdavid

Recommended Posts

מבחינת ביצועים שתי RX480 יוכלו לעבור את GTX1070 ואף באזור של 1080. מה שכן יש משחקים כמו Rise of the שלא תומכים בCF\SLI אז זה לא יהיה שווה שיט.

אם אני לא טועה אפשר לעשות CF עם RX480 וביחד עם 470 מכיוון שהם בנויים סביב אותו (GPU(Polaris10.

אגב באופן מאוד מוזר השם משתמש שלך זה אותו שם של המקום שאני עובד בו :DxD 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של MekoPelet

מבחינת ביצועים שתי RX480 יוכלו לעבור את GTX1070 ואף באזור של 1080. מה שכן יש משחקים כמו Rise of the Tomb Raider שלא תומכים בCF\SLI אז זה לא יהיה שווה שיט.

אם אני לא טועה אפשר לעשות CF עם RX480 וביחד עם 470 מכיוון שהם בנויים סביב אותו (GPU(Polaris10.

אגב באופן מאוד מוזר השם משתמש שלך זה אותו שם של המקום שאני עובד בו :DxD 

אבל רוב המשחקים תומכים בCF ? 

מבחינה של כסף יותר משתלם לי להביא עוד 480 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

עדיף 1070, מערך של 480 יהיה חם יותר, רועש יותר, יצרוך יותר חשמל ופוטנציאל לבעיות דרייברים וחוסר תמיכה במשחקים.

בנוגע לטומב ריידר, הוא תומך SLI אחרי עדכון.

אוקי אני יחכה לעוד תשובות מעניין אם יש פה מישהו עם שתי 480

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני כרטיסים בתצורת או CF אינם מומלצים מכל הסיבות של תאימות, בעיות, ואי התאמות למינהם בכותרים ותקנים שונים.

אך הבעיה הכי אמיתית שממעטים להתייחס אליה לצערי, היא ששני כרטיסים אינם משפרים את ה- input lag (ולעיתים אף מרעים אותו)

שהוא החשוב מכל בכל העסק הזה של האצה גראפית ותגובתיות מערכת (כמו גם min frame rate).

ולכן הפתרון הזה אף פעם לא נלקח בחשבון על ידי גורמים מקצועיים.

בעתיד אולי כאשר יתחילו לבצע תחת DX12 רנדור בשיטת SFR, אז זה יהיה פתרון רלוונטי. אך עד אז, חסוך מעצמך את ההתעסקות הזו:

מכור את ה RX480 ורכוש GTX1070 במקומו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש RX480, ואפילו כשיש לי אפשרות - אני לא הולך לעשות ולא ממליץ לעשות CF..

למעשה גם על אני לא ממליץ (למרות שהייתי מת לראות על 1060 לעזאזל אתכם nVidia!)...

אין ספק שזה נחמד ומגניב.. ולפעמים אשכרה רואים מזה משהו... אבל זו בדיוק הבעיה - שלפעמים :(

ה RX480 עובד נפלא ועל משחקים של FHD הכל רץ מקסימום, אני די מבסוט עליו... ה 1070 קטלני אין ספק, וכעת שאלת השאלות...

איזה מסך יש לך בבית? אם יש לך מסך Full HD רגיל אז אין טעם בלהחליף את ה RX480 ב GTX1070 - מובטח לך מעל 60FPS על אולטרה בכל המשחקים ולקנות GTX1070 לרזולוצית Full HD זה די בזבוז כסף..

אם יש לך בבית 1440p - אז תדע לך ש RX480 יחיד מסוגל לתת פייט, ואתה יכול לשחק עם הגדרות גבוהות יחסים ולקבל פריימים יפים מאוד, ה 1070 אגב שחיין אולימפי ב 1440p, אבל גם כאן בתמורה למחיר, לא בטוח ששווה 1070.

ואם יש לך בבית .... אז RX480 זו לא הבחירה הנכונה ותדע לך שגם 1070 לא מוצלח ממש ב , ועדיף היה כבר ללכת על 1080 שהוא ככה בקטנה מסוגל .

ההתלבטות שלך צריכה להיות לפי המסך שיש לך בבית, או לפי המסך שאתה רוצה לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Idanh

גם לי יש RX480, ואפילו כשיש לי אפשרות - אני לא הולך לעשות ולא ממליץ לעשות CF..

למעשה גם על SLI אני לא ממליץ (למרות שהייתי מת לראות SLI על 1060 לעזאזל אתכם nVidia!)...

אין ספק שזה נחמד ומגניב.. ולפעמים אשכרה רואים מזה משהו... אבל זו בדיוק הבעיה - שלפעמים :(

ה RX480 עובד נפלא ועל משחקים של FHD הכל רץ מקסימום, אני די מבסוט עליו... ה 1070 קטלני אין ספק, וכעת שאלת השאלות...

איזה מסך יש לך בבית? אם יש לך מסך Full HD רגיל אז אין טעם בלהחליף את ה RX480 ב GTX1070 - מובטח לך מעל 60FPS על אולטרה בכל המשחקים ולקנות GTX1070 לרזולוצית Full HD זה די בזבוז כסף..

אם יש לך בבית 1440p - אז תדע לך ש RX480 יחיד מסוגל לתת פייט, ואתה יכול לשחק עם הגדרות גבוהות יחסים ולקבל פריימים יפים מאוד, ה 1070 אגב שחיין אולימפי ב 1440p, אבל גם כאן בתמורה למחיר, לא בטוח ששווה 1070.

ואם יש לך בבית 4k.... אז RX480 זו לא הבחירה הנכונה ותדע לך שגם 1070 לא מוצלח ממש ב 4k, ועדיף היה כבר ללכת על 1080 שהוא ככה בקטנה מסוגל 4k.

ההתלבטות שלך צריכה להיות לפי המסך שיש לך בבית, או לפי המסך שאתה רוצה לקנות.

אני לא פתחתי אותו את 480 יש לי כעת 970 של חבר ואני מבין שהם אותו דבר פחות או יותר 

כרגע אני לא יודע מה לעשות 

ויש לי מסך FHD ולא 2K או בעתיד אני יחליף כרגע מספק אותי מאוד המסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של kingdavid

אני לא פתחתי אותו את 480 יש לי כעת 970 של חבר ואני מבין שהם אותו דבר פחות או יותר 

כרגע אני לא יודע מה לעשות 

ויש לי מסך FHD ולא 2K או 4k בעתיד אני יחליף כרגע מספק אותי מאוד המסך

הם בהחלט לא רחוקים אחד מהשני.. ה RX480 טיפה יותר טוב.

אם יש לך מסך 1080p ואתה לא מתכוון לשדרג בזמן הקרוב אז אתה לא תרוויח יותר מדי מ 1070 זה יהיה קצת OVERKILL..

ברכותיי, חסכת כסף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...