מתלבט מה עדיף 480 SLI או 1070 ? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט מה עדיף 480 SLI או 1070 ?

kingdavid

Recommended Posts

סרטון טוב, רק לא נגע בטכניקת SFR, שהיא אחת הטובות שיש אך מוגבלת לעבודה בתקני API מודרניים ויש מעט מאד ניסיון פיתוחי/מחקרי עימה.

ברמת התאורתית זו אחת השיטות הכי יעילות לרנדר תמונה ללא התחלואים של input latecy ועוד, המשויכות לטכניקות הישנות מבוססות AFR.

יתרונות SFR:

מניעת input latency

היכולת לשדך חומרות בכח עיבוד שונה, ניתן לבצע load balancing מאד גמיש למעשה בלתי מוגבל

היכולת לשדך מספר מאיצים (גם מסוגים שונים) ולחלק לכל אחד את המקטע שלו לרנדור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של silver stone1

מה שעולה יותר זול ויספק את דרישות המערכת שלך. כלל מפתח תמיד עדיף 2 כרטיסים מאשר אחד מסיבה שבמצב תקלה או מכירה קל יותר למכור כרטיס זול (נפילת ערך נמוכה) מאשר כרטיס יקר, וכן היסתברותית לא יתכן ש-2 כרטיסים יתקלקלו בו זמנית, מנגד כרטיס בודד יכול להיתקלל מהר יותר.

תמיד עדיף 2 מאשר 1 בגלל הסיכוי לתקלה ? היה לך פעם מערך כרטיסים ?

בכל מקרה זו הסיבה הכי מצחיקה שאי פעם שמעתי כטיעון לזה ששני כרטיסים עדיפים על כרטיס בודד.

עם שני כרטיסים תהיה לך פחות יציבות פריימים, יותר בעיות תאימות, לא כל המשחקים תומכים בזה ברמה משביעת רצון,

הרבה יותר חום נפלט למערכת, הרבה יותר בעיות צצות בכללי וההסתברות היא שתהיה לך חווית משחק יותר טובה עם GPU בודד חזק.

לא להתבלבל - מערכים של כרטיסים זה משהו שעובד ויש כאלה שמרוצים מזה. אנחנו מדברים פה על הסתכלות ברמה מאקרו. אחד

יותר יציב, נקודה.

אני ממליץ ( דיעה שלי ) לוותר על מערכי כרטיסים למיניהם ולקנות כרטיס בודד שמתאים לצרכים שלך, לתקציב שלך ולדרישות שלך.

ואם אתה חושב שהכרטיס הולך להתקלקל כל בוקר שאתה קם אז אפשר לשחוט כבש ולהתפלל חזק.. :)

כרטיסים ברובם מחזיקים הרבה מעבר לזמן האחריות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל בר דעת יודע שכרטיס מסך הוא לא מציל חיים, ואם יקרוס יום אחד זה לא כמו שמכונת הנשמה קורסת בבית החולים, לכן לא צריך לקנות שתיים זולים למקרה שאחד יקרוס.

כרטיס אחד חזק לנצח יהיה טוב יותר משתיים חלשים.

לא משנה הסיבה שהורחקת, אני בטוח שהיא הייתה מוצדקת, אני מצטט לך מחוקי הפורום:

משתמשים כפולים:
משתמש אשר יקבל עונש כלשהוא המונע ממנו שימוש רגיל בחשבון המשתמש שלו (כגון הרחקה או השתקה) וייפתח חשבון משתמש חדש כדי להתחמק מהעונש אשר הוא קיבל, יורחק לצמיתות מהאתר, ללא שום אפשרות לחזור.
כל החשבונות אשר מקושרים לאותו משתמש כפול יקבלו באן קבוע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...