המלצה על כיסא מנהלים - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על כיסא מנהלים

dmkiller1

Recommended Posts

שלום חברים,

אני מתעניין בכיסא: דגם- Freedom H של מותג- HumanScale, מישהו יכול לומר לי בעיניים עצומות

האם מוצר זה יעיל ונוח לישיבה ממושכת מול מחשב? וכמובן האם המחיר(לאחר שיחה עם נציגה מהחנות

בפתח תקווה, נמסר- 4,500ש"ח) שווה את זה? ושאלה קצת חשובה, במידה והוא נוח ומתאים לישיבה

ממושכת, האם הוא יכול להתאים לשימוש לגיימרים?

לגבי התקציב, הוא אפשרי.

זהו הקישור לאתר- http://www.waxman.co.il/Product.aspx?id=6

product5_U3648.jpg&w=920&h=458&q=90

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מכיר את הכיסאות שציינתם, אבל אני ממליץ לנסות את הכיסאות של steelcase וherman miller

יש לשתי החברות יבואנים פה בארץ עם חנויות שאפשר לנסות בהן את הדגמים השונים של הכיסאות.

אני קניתי כיסא של herman miller והוא היה שווה כל שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלון, שיחקת אותה. עכשיו ראיתי סרטון המציג את הכיסא שלך והוא מהמם וגם נראה טוב.

אחי, יש לך טעם טוב. יש מצב לומר לי, כמה הוא עלה לך? שמתי לב שיש עליו אחריות של 12 שנה,

זה הרבה זמן לכיסא, אהבתי. היכן רכשת אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לכם , התרשמתי כל כך לטובה מהכיסא הזה( הרמן מילר) והבנתי שהוא נחשב הטוב בעולם.

המחיר ממש בהתאם, לאחר שיחה עם החנות: ישנם שני סוגים לכיסא, האחד: היקר יותר בצבע אלומיניום, במחיר- כמעט 8,500ש"ח ללא מע"מ והשני המגיע בצבע שחור, במחיר- 6,200ש"ח ללא מע"מ.

ההבדל ביניהם הוא: בכיסא היקר יותר, ישנו גימור שדורש יותר עבודה(פוליש אלומיניום) וכן ידיות הכיסא הן מעור והמנגנון תואם לשניהם. האחריות הינה ל-12 שנה על כל הכיסא.

לאחר מחקר קטן, שמתי לב כי כיסא זה נרכש הרבה באולפני הקלטות וכו', מן הסתם מתאים לישיבה ממושכת.

אין על האמריקאים בתחום הנ"ל, מסתבר ששווה להוציא עוד קצת כסף מהבחירה שלי ושוב יש לך טעם טוב.

אני מודה לך אלון על המלצתך בכיסא מושלם שכזה, אין ספק שאני הולך עליו ב"ה, בלי נדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את שניהם, הראשון שכתבת עליו- הרמן מילר ואת השני- Herman Miller Embody,

שניהם מעולים. אני מבין שלך יש את ה- Embody, נכון? משענת הגב שלו, נראית גמישה כל כך.

אני דווקא ביררתי על הסוג הראשון( הרמן מילר), תן כמה מילים על הנוחות שלו(Embodyׂ)

ותוכל לומר למה בחרת דווקא ב- Embody?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי בסוף את הembody, אבל ניסיתי גם את הmirra, את הaeron ואת הsayl.

הsayl הכי זול אבל גם פשוט יותר בהתאם. הMirra הזכיר לי מאוד את הaeron אבל טיפה קטן יותר, עם פחות כיוונונים. הaeron היה מאוד נוח והתלבטתי בינו לבין הembody. בסוף הלכתי על הembody בגלל שהיה יותר נוח, למרות שגם עלה יותר. אני ממליץ לך לקפוץ לחנות של היבואן, ולהקדיש שעה לישיבה רצופה בכיסאות. תשב לפחות 10-15 דקות בכל כיסא אחרי שאתה מכוון אותו בהתאם, בשביל לוודא שהוא אכן נוח, ובסוף תלך על מה שהכי נוח לך. כיסאות הם עניין סובייקטיבי אחרי הכל.

בכל אופן, לא תתחרט על הבחירה שלך. הם אחלה חברה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...