המלצה על כיסא מנהלים - עמוד 6 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על כיסא מנהלים

dmkiller1

Recommended Posts

ציטוט של dmkiller1

מזל טוב, תתחדש. הכיסא נראה טוב. מזכיר לי את הכיסא העכשווי שלי שכולו רשת.

תהנה ממנו אחי, דרך אגב לכמה זמן אחריות קיבלת עליו?

תודה:)

אז  זהו שיש הרבה כיסאות והוא היחיד שהיה לי ממש נוח בגב התחתון.

ויש 10 שנים אחריות אם אני לא טועה.

ציטוט של shapin

מה שמפריע לי בכסא הזה, שאין אפשרויות כיוון, זה בהחלט דיל ברייקר.

אני מסכים איתך שזה קצת מפריע, גם לי זה הפריע בהתחלה. אבל ישבתי עליו המון בחנות וניסיתי אותו במצבים שונים וזה לא הפריע לי בכלל.

זה הפתיע גם אותי. היה עוד כיסא שהיה נוח, אבל לא היה לו את המערכת פידבק הזאת כמו בכיסא שקניתי ואז הבנתי כמה זה נוח כשמתרגלים.

ציטוט של dmkiller1

וואלה אתה צודק, חבל להתפשר. האמת, אין לו צורה לדבר הזה. טוב שלא פגשתי אותו לראשונה.

אתה יודע מה? במילים אחרות, אתה אומר, שבכסף שהוא שילם הוא יכל לרכוש כיסא יותר טוב?

לא התפשרתי, להפך!

וכיסא שטוב לך לא בהכרח טוב לי. כמו נעליים, לכל אחד נוח משהו אחר.

לי הוא היה מאוד נוח יותר מכל כיסא אחר. היו כיסאות נוחים ממש אבל מעבר לתקציב שלי.

והיו גם כיסאות זולים יותר שגם נוחים, אבל לא סיפקו לדעתי תמיכה בגב התחתון כמו הכיסא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Guymz

תודה:)

אז  זהו שיש הרבה כיסאות רשת והוא היחיד שהיה לי ממש נוח בגב התחתון.

ויש 10 שנים אחריות אם אני לא טועה.

אני מסכים איתך שזה קצת מפריע, גם לי זה הפריע בהתחלה. אבל ישבתי עליו המון בחנות וניסיתי אותו במצבים שונים וזה לא הפריע לי בכלל.

זה הפתיע גם אותי. היה עוד כיסא שהיה נוח, אבל לא היה לו את המערכת פידבק הזאת כמו בכיסא שקניתי ואז הבנתי כמה זה נוח כשמתרגלים.

לא התפשרתי, להפך!

וכיסא שטוב לך לא בהכרח טוב לי. כמו נעליים, לכל אחד נוח משהו אחר.

לי הוא היה מאוד נוח יותר מכל כיסא רשת אחר. היו כיסאות נוחים ממש אבל מעבר לתקציב שלי.

והיו גם כיסאות זולים יותר שגם נוחים, אבל לא סיפקו לדעתי תמיכה בגב התחתון כמו הכיסא הזה.

אם אהבת והוא טוב ונוח לך, אז זכית. תהנה ממנו אחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מעבר לפיצ'רים זה עניין אישי, אם נוח לו שהוא יושב בבית שלו, בשולחן שלו, אז קטונתי.

אם הוא יכל לקנות יותר מזה בכסף שלו, אני לא יודע, הכיסאות עד 2000₪ די זהים אחד לשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

קודם כל מעבר לפיצ'רים זה עניין אישי, אם נוח לו שהוא יושב בבית שלו, בשולחן שלו, אז קטונתי.

אם הוא יכל לקנות יותר מזה בכסף שלו, אני לא יודע, הכיסאות עד 2000₪ די זהים אחד לשני.

צודק 100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Guymz

כיסא שטוב לך לא בהכרח טוב לי. כמו נעליים, לכל אחד נוח משהו אחר.

לי הוא היה מאוד נוח יותר מכל כיסא רשת אחר. היו כיסאות נוחים ממש אבל מעבר לתקציב שלי.

איפה קנית?

האמת שגם אני רוצה להחליף כסא, פשוט.. אין לי מושג איפה מוכרים כסאות טובים (קצת מעל הרמה שמוצאים באופיס דיפו וכד')...

איפה יש מקום עם תצוגה טובה שאפשר לנסות בה את הכסאות?

ציטוט של Zeev86

אבל השאלה עד כמה כרית תדפוק לי את הגב לאורך זמן.

הכרית לא תעשה כלום לגב שלך, לא טוב ולא רע. היא פשוט תמנע מהמסגרת של מושב הכסא ללחוץ לך על הישבן, זה הכל.

אם יש לך בעיות גב שמצריכות משענת מיוחדת זה ממש לא קשור למה ששמת על המושב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, אחרי שהבנתי אתמול שיש יבואן רשמי לכסאות DXRACER בארץ, דיברתי איתם ואני מחכה לספטמבר שיגיע כסא מותאם לאנשים גדולים, מדגם KING או SENTINEL החדש.

המחיר יקר, אבל הכסא איכותי.

https://dxracer.co.il/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

OK, אחרי שהבנתי אתמול שיש יבואן רשמי לכסאות DXRACER בארץ, דיברתי איתם ואני מחכה לספטמבר שיגיע כסא מותאם לאנשים גדולים, מדגם KING או SENTINEL החדש.

הכיסא הזה נראה מעניין לגיימרים ומושך את העין בצבעים שלו במיוחד הכתום ושחור שמאוד

מושך אותי, במיוחד הכתום(שים לב לתמונת פרופיל שלי). 

האמת שיצא לי לראות אותו אצל הרבה אנשים ביוטיוב, כמובן הגיימרים.

אבל הכיסא הזה רחוק ממה שדיברנו עליו, נכון? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רחוק מאוד, אבל עדיין כסא נוח, שמתאים לשעות גיימינג ארוכות, המון נהנים ממנו בעולם ומרעיפים עליו ביקורות טובות (אני לא מתייחס לאלו שקיבלו אותו חינם כן?!)

יש הבדל בישיבה ובתכנון הכסא בין כסא גיימינג לבין כסא עבודה, המון אנשים משתמשים בDXRACER במשרדים, אבל זה לא זה, אם לרוב אתה משחק במחשב הכסא מתאים לך, אם לרוב אתה עובד בתנוחה זקופה אתה צריך כסא עבודה.

יש פה אנשים שמבינים יותר ניתן להם לשפוך אור על ההבדלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

רחוק מאוד, אבל עדיין כסא נוח, שמתאים לשעות גיימינג ארוכות, המון גיימרים נהנים ממנו בעולם ומרעיפים עליו ביקורות טובות (אני לא מתייחס לאלו שקיבלו אותו חינם כן?!)

יש הבדל בישיבה ובתכנון הכסא בין כסא גיימינג לבין כסא עבודה, המון אנשים משתמשים בDXRACER במשרדים, אבל זה לא זה, אם לרוב אתה משחק במחשב הכסא מתאים לך, אם לרוב אתה עובד בתנוחה זקופה אתה צריך כסא עבודה.

יש פה אנשים שמבינים יותר ניתן להם לשפוך אור על ההבדלים.

שווה לבדוק אותו בחנות. שמתי לב שאזל המלאי, אתה אומר שבדקת ונראה לך שהחודש הזה כבר יגיע, הבנתי

נכון? כן, אני מאמין שיש אותו לאנשים כאן בארץ, בוא נחכה, כמו שאתה אומר ונהיה חכמים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

והזבל היקר הזה חייב להיות עם רגליים מפלסטיק. בהצלחה לשבת על זה במיוחד אם אתה בנאדם גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...