ריענון ללופ - עמוד 6 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריענון ללופ

captaincaveman

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רוצה לקדוח חורים בשביל לרדת ולעלות לרדיאטורים, אבל אני אקדח אותם על הפלטה הקטנה בתמונה השניה שמתלבשת על חורי מאווררים שיש בפלטות שמפרידות בין התאים במארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

כמה זמן? זה באמת לוקח 30 ימים? 

יכול , אני את רוב הדברים שלחתי בE-PACKET ( עולה שם איזה דולר יותר אבל מקצר ל19-32 יום ) במקום מה שרשום במקור ( 30 ומשהו ימים עד אינסוף O.o )

אני מחכה לאיזה  5-6 חבילות 

בנוסף Thermaltake הנחמדים לא שולחים כלום לארץ אז במקום להזמין כבל שעולה 5$ באתר שלהם הכנתי אחד ,  כבל שמחבר בין כל הבקרים של הRIING FANS , כל בקר מכיל 3 מאווררים ובלי הכבל כשמחליפים מהירות, צבע או מצב תאורה צריך לבצע את זה בנפרד מכל בקר , עם הכבל אתה יכול ללחוץ על כל אחד מהבקרים וזה ישנה את כולם במקביל ( שימושי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן.

החלקים שהזמנתי מארה"ב הגיעו. בהמשך.

ההזמנה מ- עדיין לא נשלחה.

cablemods מוכנים להתאים עבורי ערכת מעריכים שלא מופיעה באתר שלהם. ממש מרוצה מהשירות שלהם עד עכשיו.

לפני שאני מזמין אני קצת מתלבט... חשבתי לקחת כבלים לבנים, אבל:

1. קצת משעמם.

2. נוזל לבן? לא מתכוון להתעסק עם כל מיני pastel-ים. הסרטון של jayz2cents הספיק לי.

3. אולי ירוק? מים מזוקקים עם איזה תוסף לצבע וכבלים ירוקים. קצת פחות משעמם, ועדיין לא יותר מידי צעקני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

עדכון קטן.

החלקים שהזמנתי מארה"ב הגיעו. תמונות בהמשך.

ההזמנה מ- עדיין לא נשלחה.

cablemods מוכנים להתאים עבורי ערכת מעריכים שלא מופיעה באתר שלהם. ממש מרוצה מהשירות שלהם עד עכשיו.

לפני שאני מזמין אני קצת מתלבט... חשבתי לקחת כבלים לבנים, אבל:

1. קצת משעמם.

2. נוזל לבן? לא מתכוון להתעסק עם כל מיני pastel-ים. הסרטון של jayz2cents הספיק לי.

3. אולי ירוק? מים מזוקקים עם איזה תוסף לצבע וכבלים ירוקים. קצת פחות משעמם, ועדיין לא יותר מידי צעקני.

יש לי סט של מאריכים לבנים עלה יחסית גרושים , למה אתה צריך שCM יכינו לך במיוחד ?

כמו זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בדיוק במיוחד. הם מוכרים סט במחיר זול משמעותית מכבלים בודדים, אבל לא היה להם סט שמכיל את מה שאני צריך. הם הסכימו להכין סט כזה ולקחת מחיר של סט עבורו.

Sent from my using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

זה לא בדיוק במיוחד. הם מוכרים סט במחיר זול משמעותית מכבלים בודדים, אבל לא היה להם סט שמכיל את מה שאני צריך. הם הסכימו להכין סט כזה ולקחת מחיר של סט עבורו.

Sent from my ipad using Tapatalk

כמה יוצא ומה הזמנת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Works4me

כמה יוצא ומה הזמנת ?

1. Basic Cable Extension Kit - White (8+8)
5. 4 pin EPS Cable Extension

לא הזמנתי עדיין כי אני לא סגור על הצבע.
מחשבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...