הבדלים בין גרסאות שונות של GTX1080 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבדלים בין גרסאות שונות של GTX1080

אביב גפן

Recommended Posts

אהלן.

אני על סף קניה של GTX1080 פה בארץ (יש לי מחיר טוב כי אני עושה את זה דרך העבודה).

חשבתי ללכת על בגלל האחריות הבינלאומית. כשהסתכלתי באתר שלהם ראיתי שיש כמה דגמים של 1080 עם 2x8Pin לחשמל וכמה עם חיבור אחד בלבד. מישהו יודע לומר אם יש הבדל? כאילו, ברור שיש הבדל אבל מה המשמעות שלו? זה רלוונטי רק אם רוצים לעשות אוברקלוק? הביצועים פחות טובים מכרטיס שדורש 2x8Pin?

זה הדגם בו אני מתעניין, על פניו נראה טוב מאוד, מהירות הבסיס מרמזת שאלו צ'יפים לא רעים: מה דעתכם?

http://eu.evga.com/Products/Product.aspx?pn=08G-P4-6183-KR

תודה מראש לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הFTW מקבל ביקורות טובות בעולם, זה הדגם שאני ממליץ גם, השאר פה ושם אפשר לקרוא אנשים שמתלוננים על בעיות, אבל בתכלס אפשר למצוא את זה על כל כרטיס.
2 חיבורי 8PIN תיאורטית זה חיבור יותר בריא לכרטיס שהוא מוזן 300W (כל 8PIN מאפשר להזין 150W) מהספק ישירות ועוד 75W מהחריץ PCIE.

הכרטיס צורך 215W במקסימום (ללא OC) אז כנראה שאחרי OC 8PIN אחד הוא די גבולי, אז עדיף שיהיה 8+8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע ההבדלים היחידים בין הדגמים השונים הם הבדלים די קטנים ברעש שהקירור עושה, בטמפרטורות  וכו׳.

אין שום יתרון בoverclock בין הדגמים כרגע משום שהכרטיס מוגבל למתח מסויים ברמת הbios שלו - עד שלא ימצאו דרך לעקוף את המגבלה (אם ימצאו), יכולות הoc של הכרטיס יהיו תלויות ביד הגורל בלבד, ולא בדגם שתבחר.

יש סיפור דומה עם ה1070 ולמרות זאת הלכתי על דגם הftw בגלל שההבדלים במחיר לא היו משמעותיים, והוא מגיע עם קירור מסיבי ושקט יותר, ועם תאורת מגניבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל גם שהFTW מגיע עם 10+2 לעומת 5+1 פייזים וכמובן דואל ביוס, אנשים הגיעו לתוצאות יפות עם ביוס של סטריקס עליו, אבל עדיין לא מומלץ לנסות.

אני מאמין שתכף יגיע ביוס מקוסטם על ידי מישהו, בכללי המגבלה של ה1.25V כבר נשברה ואנשים הגיעו ל1.4V, אבל העלייה בביצועים לא קיימת, אנשים הגיעו לתוצאות מעולות מבלי להגיע למגבלה בכלל על רגיל (לא LN2).

בנתיים הגיעו לתוצאות מאוד מרשימות עם LN2:

CkXRV1_UYAApOr9.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז ככה.

ראיתי קצת סקירות וכו' וכמובן שכולם אומרים שהFTW הוא חיה מרושעת.

אבל.....

בכל הביקורות שראיתי הם באמת מציינים שלא הצליחו לעשות OC משמעותי. משהו בכיוון של כמה עשרות Hz.

אני בכלל קונה אותו כדי להתלהב על מסך ה1440p שלי + בספק הכח שלי אין שתי שמיניות אלא שמיניה וששיה (חיבורי כח לכרטיס)

וזה גורם לי לחשוב אם הכרטיס הסטנדרטי עם החיבור היחיד של שמונה פינים לא יותר מתאים לי כי: גם הביצועים יהיו יותר ממספקים ב1440p לפחות לשנתיים קדימה וגם אני לא צריך קומבינות של מתאמי חשמל או לשדרג ספק.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, הכרטיס של גיגאבייט, דגם האקסטרים הוא המוצלח ביותר, קישור:

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5920#pg

ואני לא מכיר שום בעיה במתאמים ל 8 פין, אני אפילו קבלתי כמה מתאמים כאלה בעבר יחד עם הכרטיס מסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק 2 סנט - אוברקלוק? כל הכרטיסים נמצאים באותה אסקולה. זה לא מה שהכרת בדורות קודמים.

פה מגבלת פליטת החום מכה חזק, ואפילו ה-FE המצ'וקמק (ויסלחו לי חסידי המגנזיום) הצליח להגיע לתדרים שדגמי צד שלישי מסויימים לא הגיעו עליהם. נטו לוטו.

https://www.techpowerup.com/reviews/Zotac/GeForce_GTX_1080_Amp/26.html

אם היית נותן לי לבחור כל GTX 1080 שארצה מבלי להתיחס לעלות, סביר להניח שהייתי לוקח משהו כמו ה-FTW, זה נכון. אמנם, אם כסף מהווה איזשהו פאקטור, אני חושב שהייתי שוקל את ה- STRIX. אם הקניה חו"לניקית, אז SC EVGA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ מעניין. כשאני חושב על זה עוד קצת, ברגע שיצרני הכרטיסים בדקו וסיווגו את הצ'יפים שהם קנו מנוידיה הסיכוי שלי/שלך/שלנו לזכות בלוטו ירד בצורה משמעותית. הרי אם הצ'יפ טוב הוא ילך לסדרה גבוהה שבה אפשר להרוויח יותר.

אגב, הFTW בפלונטר עולה כרגע כמו הStrix הכי פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אני רק 2 סנט - אוברקלוק? כל הכרטיסים נמצאים באותה אסקולה. זה לא מה שהכרת בדורות קודמים.

פה מגבלת פליטת החום מכה חזק, ואפילו ה-FE המצ'וקמק (ויסלחו לי חסידי המגנזיום) הצליח להגיע לתדרים שדגמי צד שלישי מסויימים לא הגיעו עליהם. נטו לוטו.

https://www.techpowerup.com/reviews/Zotac/GeForce_GTX_1080_Amp/26.html

אם היית נותן לי לבחור כל GTX 1080 שארצה מבלי להתיחס לעלות, סביר להניח שהייתי לוקח משהו כמו ה-FTW, זה נכון. אמנם, אם כסף מהווה איזשהו פאקטור, אני חושב שהייתי שוקל את ה-ASUS STRIX. אם הקניה חו"לניקית, אז SC EVGA

מעניין אותי לדעת, מה הופך את ה ftw או את ה strix עדיפים על האקסטרים של גיגאבייט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של deelad

מעניין אותי לדעת, מה הופך את ה ftw או את ה strix עדיפים על האקסטרים של גיגאבייט?

מבחינתי האישית? איכות המאווררים. מיסב כפול איכותי מדורג פי 2 מאחרים בזמן פעולה לפני כשל. זה בנוסף להסטוריה נקיה של אחוזי תקלות נמוכים מצד שתי היצרניות המעולות הללו

זה לא שלקחת GB חדש יהרוג מישהו, כי הם כן שיפרו את איכות המאווררים לאחרונה, אבל אני אוהב נסיון והסטוריה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסוס לרוב הם יקרים יותר. בלוחות, בכרטיסי מסך.. הם מותג שנחשב למשל ביחס ל ו GB בלוחות ליקר יותר.

מאז ומתמיד אני זוכר את זה, לכן במקרה של אין לדעתי קשר לביקוש\היצע.. זה המותג עצמו.

מניסיון שלי עם והיה לי כמה כרטיסים שלהם - הוא לא מושלם. כמעט כל כרטיס שהיה לי ( מפוחים ברובם )

אבל אחד שהיה צד שלישי, היה לי coil whine מינימלי. בכולם. בגלל שהבדיקות מאמץ תקינות והכרטיסים עבדו בלי שום

הפרעה מזה.. לא טרחתי לנסות לעשות משהו. גם ה 970 האחרון שהיה לי היה לו את זה בעיקר במאמץ של משחקים כבדים.

ב הנוכחי שלי ( 1070 ) אין את זה.

לגבי 1080 שזה כרטיס יקר לכל הדיעות ( ביחס לכלל, לא ביחס לטיטאן ) אז כדאי דווקא להשקיע על כרטיס

שרוב הביקורות ( ביקורות + ביקורות משתמשים באמאזון וכו' ) אומרות שחד משמעית הכרטיס הוא top notch מבחינת א' ב' ג' ד' .

שמשקיעים סכום כזה על כרטיס שכנראה מחזיק הרבה זמן אני חושב שכדאי לעשות סקר עצמי קצת יותר מעמיק מהרגיל.

אני עשיתי את אותו דבר עם ה 1070 ורציתי לקחת את ה FTW בשביל אחריות מחו"ל. לא היה במלאי אז לקחתי כרטיס לא פחות

טוב רק ללא אחריות.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...