מארז שקט וספק מתאים - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז שקט וספק מתאים

avivi183

Recommended Posts

ערב טוב חברי פורום יקרים, מה נשמע?

קניתי רכיבים לריג החדש שאני בונה והם:

I7 6700K

Asus Z170

Corsair Vengeance 2x8GB 2666MHZ

Samsung 850 EVO 250GB SSD

WD BLACK CAVALIER 2TB

Sound Blaster Z

MSI AERO GTX1080 OC

השימוש שלי הוא גיימינג ואני לא רואה עצמי מוסיף רכיבים כמו עוד כרטיס ל- בזמן הקרוב אבל לא פוסל לעתיד.

אני רוצה מארז בלי דלתות שקופות כדי שלא אצטרך לראות אורות במידה ויש רכיב שמאיר בפנים וחשוב לא פחות זה שהמארז יהיה שקט כמה שיותר מבלי לפגוע בקירור.

אני גם רוצה . על מה תמליצו - 550 או 650 ואיזה סוגים?

אני מחפש מחירים שפויים - עדיפות למתחת ל4 ספרות עבור שני הרכיבים ביחד או כמה שיותר קרוב לזה מבלי להקריב יותר מדי.

נ.ב: אפרופו , אני יודע שזה לא לכאן אבל אם יש לכם עצות לקירור לתת לי (עדיפות לעצות מאוד ספיציפיות עם מידע קונקרטי) בקשר למעבד\מארז, אודה לכם כי לא קניתי עדיין.

תודה ואחלה המשך שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנות?

באופן כללי מארז שקט הוא פחות מאוורר והפוך. כמובן שזה לא אומר שמארז שקט הוא לא מאוורר, הכל יחסי, בקיצור אתה מעדיף מארז שמיועד לשקט שבאפן יחסי פחות מאוורר או מארז רגיל עם מאווררים שקטים יחסית?

נראה לי שילוב טוב, תוודא שהמארז בלי חלון (יש 2 דגמים), בעקרון הוא בסידרה של המארזים השקטים, בפועל לא ממש, ספק טוב.

בלי מערך 550W יותר ממספיק.

logo-dark.png
מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי

באנדל (מארז + ספק): 890 ₪ - * חדש במבצע * - Define S Black + FSP Hydro-X 650W 80+ GOLD

מחיר סופי: 890 ₪ למזומן
 907 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נון, תודה. לא איכפת לי אם המארז הוא מפחית רעש או ששהוא לא אבל האוורור בו שקט, אני מחפש כהגדרה שקט מהמארז שלי.

כמובן בלי שישרפו לי דברים בפנים, אתה מבין?

יצא לי לשים עין על ה- P100. אם אני אקנה אותו אני אזרוק שם עוד מאוורר שלישי ואני אמור להיות בסדר, נכון?

שאפין, כי זו הייתה הגרסא הזולה ביותר להזמנת Pre-Order באתר OverClockersUK כשהכרטיס יצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז יפיוף , יש לו כמה חסרונות אבל המון יתרונות , שקלתי גם לייבא אותו ל"אוסף" שלי אבל סידור הכבלים שם קצת מפוזר מדי בשביל להקרא "סידור" 

קנית את הספק בEBAY ???

בAMAZONE.CO.UK עולה פחות עם מיסים :

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B014QT9J0M/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...