מארז HTPC שמכיל ספק כח בגודל מלא וכרטיס מסך עד 30 ס״מ, יש דבר כזה? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז HTPC שמכיל ספק כח בגודל מלא וכרטיס מסך עד 30 ס״מ, יש דבר כזה?

Tzach_n

Recommended Posts

ציטוט של Tzach_n

הבנתי תודה. יש עוד אופציה להעביר את כל המערכת ל Node 605 ולשים אותו בתוך הארונית טלויזיה סגור מאחורי דלת אבל אז יש בעיה אחרת של פליטת חום.  צירפתי תמונה של איך הארונית נראית מקדימה ומאחורה, רק שאת הדיקט עם החורים העגולים לא הרכבתי אז החלק האחורי שם פתוח לגמרי לזרימת אוויר. שם יש שלושה מכשירים: רסיבר, פלייסטיישן וממיר של Yes. חשבתי לשים את המחשב בתוך הארונית הסגורה באחד הצדדים ואז יש שם פתח אוויר של כמה סנטימטרים שיאפשר לאוויר חם מהמחשב לצאת החוצה אבל זה יהיה רק מהצד.

מה אתה אומר? כדאי?

mostorp-tv-bench-white__0360488_pe546362_s4.jpg

mostorp-tv-bench-white__0360487_pe546361_s4.jpg

כל עוד למארז יש מהיכן לקחת אוויר לא תהיה בעיה , אם אתה מסתמך רק על החלק האחורי הפתוח אז האוויר שיכנס הוא כנראה אותו אוויר שתוציא אחורה כי אין לו מקור קדמי וכל האוויר מגיע מאחור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז האם זו בעיה שכל האוויר יגיע מאחור? זרימת האוויר מקדימה תהיה קצת מוגבלת כי כמו שאתה רואה יש דלת שסוגרת, אבל עדיין יהיה פתח קטן שדרכו אוויר יכול לעבור, בנוסף כמו שאמרתי כל החלק האחורי פתוח ומהצד יש כמה ס"מ שהאוויר החם יכול לברוח החוצה.

קיצר, מה אתה אומר ללכת על זה? אני יכול לצלם את זה יותר מאוחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tzach_n

אוקיי, אז האם זו בעיה שכל האוויר יגיע מאחור? זרימת האוויר מקדימה תהיה קצת מוגבלת כי כמו שאתה רואה יש דלת שסוגרת, אבל עדיין יהיה פתח קטן שדרכו אוויר יכול לעבור, בנוסף כמו שאמרתי כל החלק האחורי פתוח ומהצד יש כמה ס"מ שהאוויר החם יכול לברוח החוצה.

קיצר, מה אתה אומר ללכת על זה? אני יכול לצלם את זה יותר מאוחר.

אפשרי , תמיד אם מתחמם אתה יכול להסיר את החלק הקדמי של הארונית , לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם להסיר, בכל זאת זה לא יהיה המראה הכי אידיאלי אבל אפשר לפתוח אותו כדי לתת לאוויר להכנס כמובן, השאלה אם מרווח של חצי סנטימטר בסגירה מקדימה הוא מספיק בשביל שאוויר יכנס מהחלק הקדמי. או שאפשר לעשות פשוט בניה חדשה עם ספק כח SFX במארז כמו ה Node 202 ולסגור עניין אבל כאן מדובר כבר על להשקיע 3000 שקל במערכת חדשה: מעבד, לוח, , מארז, ספק, קשיח 2.5". כמובן שהייתי מעדיף כרגע לסגור את זה רק במארז חדש דוגמת Node 605 שגם יאפשר לי להוסיף קשיח 3.5" נוסף בעתיד כי אני לא מת על כוננים חיצוניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...