BLACK ARCTIC - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BLACK ARCTIC

leahd3

Recommended Posts

בשביל זה יש לי אתכם :)

ברגע שאחליט אני בטוח שיעזרו לי :)

כרגע בתכנון:

עוד 1080

לבנות טסט בנץ', אין מה לעשות אני בעל ערוץ שגדל בצורה יפה לארץ(ערוץ באנגלית בתכנון)

ואז LOOP :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בינתיים תנו לי לשאול אתכם מה לדעתכם כדאי לי..

כרגע אני עם H115I שהוא לא גרוע....

יש לי את המאווררים המקוריים של קורסייר עליהם על 1000 סלד קבוע, אין סיכוי שאני מוכן לשמוע את השואב אבק הזה :)

רוצה להוסיף עוד 2 מאוררים PUSH PULL ( יודע שה-FPI נמוך ממילא ולכן האפק יהיה מינורי אך מאחר ואני לא מוכן לתת למאווררים לעבור את הסלד הזה אז יועיל לי לדחיפה של האוורי החם החוצה.

צמצמתי לשתי מאווררים והם

TT RING

FRACTAL HP14

במלוא העוצמה ה FRACTAL טובים יותר בלחץ הסטטי אבל השאלה שלי איפה זה עומד כאשר הם יהיו על כ-900-1000 סל"ד, כמובן ששתי המאווררים מעולים, לא מעניין אותי הלדים של הTT אם זה שיקול עבור המציע, 

מה אתם הייתם לוקחים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה , יש לי שלושה סטים של RIING 140 RGB במארז כרגע וכולם על 900-1000 סל"ד כאשר המארז נמצא כ50 ס"מ ממני ומולי ( לא מתחת לשולחן ) ואני יכול להעיד שכאשר יש 8 מאווררי 140 עובדים אני שומע כמעט ורק את משאבת הDDC שהתקנתי לבדיקת הנזילות בבלוק לכרטיס המסך , הם כמעט חרישיים לגמרי , ויש לי המון 140 כאלו מה540 וה600C והעדפתי לקנות את הRIING כי הם טובים יותר , שקטים יותר ( ויפים הרבה יותר כמובן , אבל זה סובייקטיבי )

בתצורת PUSH/PULL ההבדל בביצועים יהיה מינורי אם בכלל ובמחיר שלהם הם גם עדיפים על הFRACTAL , אבל אני הבאתי מאמאזון , מישהו מוכר אותם בארץ ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר שלוקחים עליהם באייבורי אתה יכול להזמין מאמאזון uk סט של 3x140 tt 140 rgb

בפחות ואז לשלוט על הלדים איך שתרצה , אני קניתי כדי שגם בעתיד לכל בניה אני אוכל להתאים את תאורת המאווררים לצבע הבניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר , הסט האחרון שקניתי הגיע אתמול מאמאזון UK וקניתי אותו ב48 פאונד כולל משלוח ( אין מיסים ) אבל כרגע UK עצמם לא מפיצים אותו יותר , יש באמאזון צרפת ב61 יורו ( שזה בערך 270 ש"ח לשלישיה )

בכל מקרה המאווררים נשלטים דרך בקר ייעודי ומעט מסורבל של TT ושולט על בורר 2 מהירויות , מצב התאורה (הצבעים הרגילים וCYCLE של 256 צבעים בלופ ) וכפתור עצירה לCYCLE על הגוון שתרצה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...