Witcher 3 לא רץ חלק. האם יש צורך בשידרוג? - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Witcher 3 לא רץ חלק. האם יש צורך בשידרוג?

Ohad Raps

Recommended Posts

ציטוט של Ohad Raps

התמיכה הטכנית של Witcher 3 אומרים שהמחשב יכול להריץ בUltra רק בלי HW. זה לא קורה בפועל... נורא מתסכל... אני לא רואה מנוס מלקנות את הGTX 1080... רק מקווה שלא צריך להחליף חלקים אחרים כמו ספק, לוח אם או מעבד. זה פשוט מפגר, כי כל שנה יוצא כרטיס יותר טוב מהקודם, אז זה מה שהולך להיות? כל שנה הוצאה של 4000 שקל? אולי היה לי כדאי פשוט לקנות קונסולה ולגמור עניין...

גם אם תוריד הגדרות לחצי! יראו הרבה יותר טוב מהקונסולות עם הכרטיס הזה.

כל כרטיס גראפי, לא משנה איזה, צריך התאמות בהגדרות למשחקים עם מנועים כבדים מדי פעם, וככל שעובר הזמן יותר ויותר פשרות.

במקום להתלונן תתחיל ללמוד איזה הגדרות לוקחות הרבה כוח עיבוד, ואיזה אפשר להוריד מבלי להפחית מהנאת המשחק.

אם אתה לא מסוגל להינות מהמשחק עם GTX 970 ברזולוציה 1080P אז זו לגמרי בעיה פסיכולוגית, לא טכנית.

העולם מלא באנשים שרוצים עוד ועוד, בזמן שאין להם את היכולת הבסיסית והבריאה להשתמש כראוי במה שיש להם, אפילו שיש להם הרבה.

כשלאדם יש מעט והוא לא מסוגל לעשות עם זה כלום, הוא לא צריך עוד, הוא צריך להשתנות.

כשלאדם יש הרבה והוא לא מסוגל ללמוד להינות מזה, הוא פשוט חולה.

קיבלת TOUGH LOVE

עכשיו תעשה לעצמך טובה ותפנים את הדברים היטב ותלמד להינות ממה שיש לך.

איזהו עשיר, השמח בחלקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Ohad Raps

יש לי חדשות. לפני יומיים המשחק פתאום רץ נפלא. 55-60 fps (מדובר הפעם בhigh, לא באולטרה). כל כך טוב, שהפעלתי טיפה הגדרות כמו MSAA ועוד כל מיני פילטרים בהגדרות של כרטיס המסך. עכשיו אני מפעיל את המשחק והוא לא עובר את ה25... שוב יצרתי קשר עם התמיכה הטכנית של המשחק. הם אמרו לי לעשות הפעלת מחשב סלקטיבית, לבדוק שאין שום תוכנה שמתערבת בsteam, שפוגעת בfps. קיבלתי 52-55... משהו פה לא בסדר וממש לא יציב. פעם שעברה שהם הציעו לי לעשות משהו גם היה שיפור... ליום. ואז זה חזר לאותו מצב. אם אני מפרמט את המחשב זה בטוח בטוח פוסל כל אפשרות לבעיה בתוכנה במחשב? אפשרות לווירוסים ברור שזה פוסל...

קראתי את השרשור עכשיו ולא הגבתי עדיין, פשוט כי לא הייתי בטוח מה יכול לעזור..

עד שקראתי את הפוסט הזה.

אם לפני יומיים המשחק רץ טוב ועכשיו הוא רץ על 25 (בלי הפעלה סלקטיבית), סימן שמשהו לא בסדר במחשב מבחינה תוכנתית. המחשב לא צריך לעבוד כ"כ שונה בשתי הפעלות שונות.

עכשיו, יש 2 אפשרויות...

- או שאתה מבין דברים לעומק ומנסה לחפור ולתקן את הבעיה (זה יכול להיות קשה, אולי הבעיה ברג'יסטרי או באיזו גרסה של DLL ואולי בכלל משהו אחר)... הייתי מציע לך להתחיל ב- event viewer - אבל צריך להבין מה אתה רואה שם.

- או שאתה באמת מתקין שוב ומתחיל הכל מחדש. וזה פחות מפחיד ממה שזה נראה. יום יומיים עבודה. לא בטוח שיעבוד, אבל מה יש להפסיד?

נ.ב., כל הרעיון של לשחק על המחשב הוא שהתוצאה יותר טובה מבקונסולה. זאת חווייה אחרת. המחשב שלך, גם על הגדרות לא הכי גבוהות, אמור לתת גרפיקה יותר טובה מבקונסולות (רק שבקונסולה אתה משחק לרוב על , ואז האפקט של מסך גדול נותן יתרון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כן אני אשמח לעזרה בפירמוט המחשב. יש לי  7 לא מקורי ככל הנראה (לא בטוח אם צריך מקורי בשביל לפרמט). אשמח באותה הזדמנות כבר לקבל 10 אבל לא הצלחתי לשדרג כשזה עוד היה בחינם, כי היה לי לא מקורי, ואני לא בטוח שאני רוצה לשלם 700 שקל בשביל תוכנה מקורית... על כל פנים, פירוט נראה כמו דבר טוב לעשות כרגע. הצעות? האם יו אס בי מספיק להעתקת קבצים חשובים? פשוט כל המשחקים שלי על סטים אז אני לא יודע אם יש צורך להעביר את המשחקים או שהשמירות נשמרות אוטומטית בסטים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אתה לא באמת מצפה שיעזרו לך פה להתקין לא חוקי, נכון?)

ואם אתה שואל כאן אם כונן אחד יספיק לך כדי לגבות את כל מה שחשוב לך על המחשב, אז עזוב... אולי באמת כדאי שתתן את זה לטכנאי.

איך אנשים פה צריכים לדעת כמה ג'יגות של חומר חשוב יש לך על המחשב?! לאחד יש מהבר-מצווה והשני שומר על המחשב רק צילומים של תלושי משכורת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל - למה העצבים? דבר שני, מהות השאלה שלי הייתה אם יש צורך להעביר את המשחקים שהוא שהשמירות שלהן נמצאות בענן של, סטים. כלומר אם יש צורך גם להעביר את המשחקים המותקנים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן, 

לפני שרצים לפרמט שווה לבדוק איזה תוכנות רצות ברקע. בבקשה תפתח את מנהל המשימות ותביא צילום מסך מהתהליכים.
בנוסף, באותו המקום תצלם לנו את לשונית הביצועים כאשר כל התוכניות סגורות (במצב שהמחשב נמצא כשאתה נכנס למשחק).

אבקש גם שתתקין את העדכונים האחרונים למשחק שמשפרים באופן משמעותי את הביצועים, ושתנסה להפעיל את המשחק בזמן שהאנטי וירוס שלך כבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינני יודע אם זה עדיין רלוונטי, אך ההבדל העיקרי בין התוצאות (FPS) אשר Sween משיג

ל- FPS שכל האחרים משיגים על witcher3 עם GTX970 הוא עקב כך שהוא ביצע OC לכרטיס.

גם אני, כמו כולם, מקבל בסביבות 50-/+ FPS במשחק כאשר כל ההגדרות על אולטרה.

כאשר אני מוריד הגדרות כפי שהציע IlanF אני מקבל FPS של 60-80, עם נפילות קצרות ומועטות ל- 55.

לדעתי עם OC לכרטיס המסך ניתן לקבל FPS של 60+ כל הזמן, גם עם הגדרות גרפיות גבוהות יותר.

כך שאחרי שתגמור לקנפג/להתקין מחדש את מע' ההפעלה שלך, תצטרך לשחק גם עם ההגדרות הגרפיות במשחק.

עדיף מאוחר מאשר אף פעם 9_9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מומחה ל- OC, ואני מתכנן לבצע OC לכרטיס שלי בזמן הקרוב.

אני הורדתי את תוכנת afterburner, אשר בעזרתה ניתן לשלוט בתדר המעבד והזכרון של כרטיס המסך.

אני מציע לך לפתוח שרשור בנושא בפורום ולקרוא בנושא בגוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

@Ohad Raps
אני מניח שעשית פורמט בהתקנה וגם התקנת מחדש את הדרייברים?

שים לב, החומרה שלך המחשב לא השתנתה, מה שהשתנה זה התוכנה, די מוכיח שלא היה צורך בכרטיס מסך חדש.

מחשב לעומת קונסולה - אכן צריך קצת יותר התעסקות, שמירה על ניקיון, זהירות מוירוסים ואיחוי לדיסקים קשיחים (למזלנו וינדוס 10 איחוי אוטומתי מידי פעם כשהוא מזהה שהמחשב לא בשימוש).

הנקודה היא, שאתה תשיג עם המחשב שלך הרבה יותר ביצועים מקונסולה. ואם זה מעניין אותך גם תרכוש הרבה ידע מועיל על הדרך - אבל זאת כבר בחירה שלך.

לגבי ההתפשרות על איכות:
יש לי GTX 1080, ויש ירידה של 4 FPS בין HAIRWORKS AA X8 לבין X4. 
אתה חושב ששמים לב להבדל? לא.
אפילו עם כרטיס כזה אני לא שם את ההגדרות על מקסימום - לא שווה את הצניחה של 4 פריימים.
אם ניקח את את ידידינו הותיק CRYSIS - יש שם הגדרות TXAA X8 שאפילו המחשבים הכי חזקים היום יתקשו איתם, ועדיין ההבדל בתצוגה פשוט אפסי, לא שווה את איבוד הפריימים.

לגבי המקרה הספציפי שלך עם ויצ'ר 3 ו970.
לפני חצי שנה גם הייתי עם FULL HD וכרטיס מסך כזה, בהגדרות המקסימליות הייתי יורד ל45-50 באזור העיר, זה תקין.
אל תאמין למה שמוכרים מספרים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגיימרים חדשים על מחשב, בעלי כרטיס NV מומלץ מאוד להשתמש בתכנה של אנוידיה geforce experience

התכנה מבצעת אופטימיזציה למשחק לפי יכולת המחשב שלכם, בדרך כלל זה עובד ממש טוב.

מומלץ למי שעבר מקונסולה למחשב, לדעתי גם ל- יש משהו בסגנון. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי המשחק רץ לא רע על 560TI עם AA וSSAO.

אפילו יש לי איזה 2 הגדרת על MEDIUM.

נראה טוב, זז טוב.

הגבלתי את הFPS ל30.

הMOTION BLUR גאוני, עוזר מאוד להחליק תנועות סיבוב .

נהנה מאוד מהמשחק והגראפיקה.

באמת שזה שחיק אפילו עם כרטיס שנמצא דרגה אחת מתחת לMINIMUM REQUIREMENT.

נעשתה לא מעט אופטימיזציה מאז שהמשחק יצא.

ראיתי אנשים שעשו בעצמם אופטימיזציה קיצונית דרך קבצי הקינפוג, והצליחו להפעיל את המשחק בFPS סביר ברזולוציה נמוכה/בינונית על עם GPU של מעבד.

מדהים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי המשחק רץ לא רע על 560TI עם AA וSSAO.

אפילו יש לי איזה 2 הגדרת על MEDIUM.

נראה טוב, זז טוב.

הגבלתי את הFPS ל30.

הMOTION BLUR גאוני, עוזר מאוד להחליק תנועות סיבוב .

נהנה מאוד מהמשחק והגראפיקה.

באמת שזה שחיק אפילו עם כרטיס שנמצא דרגה אחת מתחת לMINIMUM REQUIREMENT.

נעשתה לא מעט אופטימיזציה מאז שהמשחק יצא.

ראיתי אנשים שעשו בעצמם אופטימיזציה קיצונית דרך קבצי הקינפוג, והצליחו להפעיל את המשחק בFPS סביר ברזולוציה נמוכה/בינונית על עם GPU של מעבד.

מדהים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...